bolesti mladih

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

my_myself&J

Početnik
Poruka
12
evo ovakoja ja sam imala anorexiju, pa sam se iz toga nekako iscupala, i medjutim posle toga je nastupila bulimija, u svom klasicnom obluiku (povracanje) ali sam sa tim ubrzo prestala, ali se i dalje prejedam neverovatno, i dobila sam na kilazi bas dosta, otprilike 15 kg vise od moje normalne tezine, i nikako ne mogu da se otkacim od hrane, kad god nesto nije kako treba, ja trazim spas u hrani, odvratno i onda kad sre najedem, pitanje cemu to i tako u krug, idem na psihoterapiju, ali... imali li neko slican problem, i kako se bori sa tim?
 
Citala sam u novinama, vezano za bulimiju, da preporucuju da se pije caj od kukuruza koji smanjuje apetit. Mislim da i ja imam isti problem, stalno mi se nesto jede i dosta sam se ugojila. A caj se sprema tako sto se uzme 40 g zrna kukuruza stavi u 1l vrele vode i kuva 15 minuta. Pije se po jedna solja caja 10 min pre svakog obroka. Nisam ga probala, ali nameravam pa i da ne uspe nemoze da skodi. Kako si dobila dijagnozu bulimije?
 
cojka:
Citala sam u novinama, vezano za bulimiju, da preporucuju da se pije caj od kukuruza koji smanjuje apetit. Mislim da i ja imam isti problem, stalno mi se nesto jede i dosta sam se ugojila. A caj se sprema tako sto se uzme 40 g zrna kukuruza stavi u 1l vrele vode i kuva 15 minuta. Pije se po jedna solja caja 10 min pre svakog obroka. Nisam ga probala, ali nameravam pa i da ne uspe nemoze da skodi. Kako si dobila dijagnozu bulimije?
hvala za caj. idem na psihoterapiju vec godinu dana, od kako sam bila anorexicna pa sve do sada, i u pocetku sam imala povracanje, to sam i sama znala da je bulimija, a kasnije kad je to proslo, doktorka je konstatovala da ja i dalje imam bulimiju, ali ne onu klasicnu, jer postoji vise vrsta bulimija... eto
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top