2 nijanse zivota

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vrela Cica

Iskusan
Poruka
5.579
:heart:
Iako smo nauceni da u zivotu nije nista crno ili belo, ja mislim da je to jedna obicna laz. Sve je crno ili belo. Evo zasto. Danas sam se videla sa sestrom najboljeg druga moje najbolje drugarice Mare. Ona ima 36 ili 46 godina. U svakom slucaju je stara. Jos se nije udala, a ima nekog glupog decka. Bas seljacina. On me je muvao, ali mi se nije svideo i ja sam mu to rekla. Jasno sam mu rekla: "Ti si, brate, seljak. Seljacina. Treba da se uclanis kod Marijana Risticevica u stranku i da pocnes da tamo laprdas." On se drznuo da meni kaze da nisam lepa i da treba da izvadim silikone, a ja ih nemam. Medjutim, uvalio se sada kod te drugarice i samo pametuje. Ne znam, sta mislite o tim neradnicima, koji samo dzaba zevaju u necijoj kuci.:heart:
 
ciculi,imas ti ljudi kao ja koji samo stanu mišom na temu i ako ga tema zainteresuje,onda klikne na nju
a tvoja svaka ima srce,onda zamisli koliko sam ti ih procitao,nisam ni ovu iskreno da ti kazem
verovatno su debilne kao i sve ostale,ali ako hoces da budu bar procitane....cisto eto tako da ne bude da ne
 

A, torte, sitni kolači, orasnice i ostale poslastice ?
Jel' prizn'o za fil i ko je štipk'o Vasinu tortu ?
Nije ?
Pa, nađite dokaze.
Jel' ima neki pikavac, ispljuvak, pivska flaša, fotografija sa pit bulom...?
Mora da se nešto pronađe.
Prazne čaure, 7,62..!
Tehnika je sad uznapredovala.
Mogu da pronađu čukun unuka Ramzesa Trećeg.

A, kamo sreće da si i ti uz Marijana Rističevića.
Živela bi k'o Draga Mašin.
Ne bi se tiskala po GSP - u i zazirala od kontrole.
Već vozila ličnim traktorom po celom gradu, i Bog da te vidi....!
A, onom seljaku, ako si odbrusila, šta on ima da se meša ?
Dajte mu šerpu, nek' liže fil....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top