nejebičari

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
na drugom jednom pedefeju sličnom ovom samo malo bolje zapakovanom sam pročito da je neko napiso kaže što manje ****** više ti se alatka onesposobljava
pa sam se malo uplašio i pitam vas da mi kažete jel tačno to i takođe da mi kažete koliko je optimalno imati seks da mi ne zarđa alat ?
hvala
ako je bilo može lock i ban za postavljača koji je smorio i Boga i narod i koji uopšte ne znam šta traži ovde među pametnima kad je glup
 
Alatka treba da se vezba i radi, zbog prostate i zdravlja, ali ako nema ko da pomogne, onda mora rucno.

The scientists found that men who ejaculated 21 or more times a month enjoyed a 33% lower risk of prostate cancer compared with men who reported four to seven ejaculations a month throughout their lifetimes.

An Australian study of 2,338 men came to a similar conclusion. In all, men who averaged 4.6 to seven ejaculations a week were 36% less likely to be diagnosed with prostate cancer before the age of 70 than men who ejaculated less than 2.3 times a week on average.

Znaci zene, posao u ruke :mrgreen: i da cuvate zdravlje vasih muskaraca.
 
Tvrdim da žene i fizički i psihički teže podnose nedostatak sexa.

Misliš, teže podnose ono što misle da je nedostatak seksa za njih.

- - - - - - - - - -

@Tema

Pa valjda žene mogu da nas najbolje razumeju kada nam je alatka onesposobljena jer i same znaju koliko i kako se njihov klitoris nadiže.
 
Alatka treba da se vezba i radi, zbog prostate i zdravlja, ali ako nema ko da pomogne, onda mora rucno.



Znaci zene, posao u ruke :mrgreen: i da cuvate zdravlje vasih muskaraca.

za dom i otadzbinu:rotf:

- - - - - - - - - -

ma aj sto zardja nego sto se osusi i otpadne :sad2:

:lol:
de mu pomozi:lol:

- - - - - - - - - -

na drugom jednom pedefeju sličnom ovom samo malo bolje zapakovanom sam pročito da je neko napiso kaže što manje ****** više ti se alatka onesposobljava
pa sam se malo uplašio i pitam vas da mi kažete jel tačno to i takođe da mi kažete koliko je optimalno imati seks da mi ne zarđa alat ?
hvala
ako je bilo može lock i ban za postavljača koji je smorio i Boga i narod i koji uopšte ne znam šta traži ovde među pametnima kad je glup

999999999999 dnevno i ko nov si;):lol:
 
na drugom jednom pedefeju sličnom ovom samo malo bolje zapakovanom sam pročito da je neko napiso kaže što manje ****** više ti se alatka onesposobljava
pa sam se malo uplašio i pitam vas da mi kažete jel tačno to i takođe da mi kažete koliko je optimalno imati seks da mi ne zarđa alat ?
hvala
ako je bilo može lock i ban za postavljača koji je smorio i Boga i narod i koji uopšte ne znam šta traži ovde među pametnima kad je glup

haha glupost :lol: sto vise ne hebes imash vecu u jacu erekciju :per: Kita se preporodi i dobije novu snagu zato sto ga vagina upropasti :mrgreen:

Muskarac moze ako zeli da krese i nakon 10 god bez sexa :tajna: Plase te ne nasedaj :mazi:
 
na drugom jednom pedefeju sličnom ovom samo malo bolje zapakovanom sam pročito da je neko napiso kaže što manje ****** više ti se alatka onesposobljava
pa sam se malo uplašio i pitam vas da mi kažete jel tačno to i takođe da mi kažete koliko je optimalno imati seks da mi ne zarđa alat ?
hvala
ako je bilo može lock i ban za postavljača koji je smorio i Boga i narod i koji uopšte ne znam šta traži ovde među pametnima kad je glup


kao i za sve ostalo, gubi se i vraca osecaj zavisno od kontinuiteta....al nije ono.."e sad je vecno onesposobljen jer sam procerdao zivot"..ne brini :lol:
Nama ce i neka stidljiva biti uciteljica :lol:
 
Pa, istina, ali evo, živim sa dva nejebičara, cenim da imaju oko 6 meseci staža :), i ne primećujem nikakvu nervozu, dok sam ja kraljica frustracije :confused:

Zato što je glupo reći, kad žena ima frustracije to je kao opravdano, kad muško ima onda je jadan :D

Znaš kako se kaže "ženu sme da boli sve, muškarca ne"... I otuda i to. :)
 

Back
Top