Obojica stala trudnici ali samo je heroj onaj gde je bila novinarka

KO JE HEROJ?

  • Heroj je ovaj prvi jer je stao trudnici

  • Heroj je ovaj drugi jer stalno staje trudnicama plus bila novinarka

  • Heroj je putnik što je ustao

  • Heroj je muž od trudnice koja nikome nije ustajala dok je bila slobodna

  • Heroj je svaki policajac koji ustane gradjanima da sednu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
590788_autobus-u-kvaru-foto-citalac-dragan-stojanovic_ff.jpg


Prvo su nam javili kako je jedan vozač stao zbog trudnice ali sve ćuteći da putnici sami zaključe zašto je stao.
Ma nije teo da krene bre... e onda je jedan putnik valjda shvatio šta je vozaču. Neki mislili gužva ispred, drugi da je crveno, treći da traži cigare ili okreće mobilni... ali eto ima i onih putnika koji su shvatili poentu pa ustao samo jedan.

To je sve videla NOVINARKA molim vas lepo, mi šta gledamo to nije važno
Važno je samo šta NOVINARKA piše...

Desilo se šta?
Da je neko u Direkciji GSP-a otaljavajući površno (po bičaju) svoj posao pobrkao imena i prezimena vozača.
Prvo su stavili pogrešnog na TV jer je stao trudnici
Medjutim još jedan vozač je istog dana stao trudnici i njegov alibi je
1) Da on stalno staje trudnicama kao da je GSP skraćenica od Ginekološko Sanitetski Prevoz
2) Da je kod njega bila NOVINARKA

E sad zašto oseća moralnu obavezu prema trudnicama ko će ga znati...
Nećemo da raspravljamo ni da li su obe tudnice od koje je samo jedna ušla kod HEROJA ikada ustajale drugim trudnicama
Ili je heroj putnik koji je ustao?

Ajmo glasamo:

Linkovi:
1) Prvo ovo
http://www.24sata.rs/catalog/get?catalogId=171
2) Pa ovo
http://www.kurir.rs/vesti/beograd/prevarant-vozac-slagao-da-je-pomogao-trudnici-clanak-1714625

Saće anketa sačekaj...
 
Poslednja izmena:
Ja sam bio od onih putnika koji uvek sednu pozadi pa sikterišu trudnice
Ja sam heroj jer svakoj objšanjavam da trudnica sva prava ima samo NA VRATIMA DO ŠOFERA

A ono "ja se ebala i ovde mi se sedi diž se kad ti kažem" e to kod mene ne pije vodu i stvara otpor
jer em nije moje em nije ni po GSP propisu

Inače ja sam taj dan mislio da šofer stoji zato što ušla komunalna policija da suneti putnike...
Šta očekivati od budala?
 
Poslednja izmena:
Inače ja sam jednom ko oparen skočio da ustanem bome malo postarijoj sa stomakom
Rekoh, ebote ova zatrudnela van menstruacionog ciklusa, možda veštačka oplodnja, možda bila kod Oca Makarija Čudotvorca
Nije bilo vremena da razmišljam jer svatih žena želi da rodi, da se oseća ženom...
Nema veze ni što je ušla na zadnju platformu iako su joj sva prava samo na vratima do vozača...

"Izvolte sednite"
- ma silazim na sledeću
- "ali znate... stomak..."
- ma to mi kila, evo mi ga sin pored mene, tvoje godište...

i počne da se cerkaju oboje a ja... u onaj bušan patos da propadnem od blama :rumenko:
 
Poslednja izmena:
590788_autobus-u-kvaru-foto-citalac-dragan-stojanovic_ff.jpg


Prvo su nam javili kako je jedan vozač stao zbog trudnice ali sve ćuteći da putnici sami zaključe zašto je stao.
Ma nije teo da krene bre... e onda je jedan putnik valjda shvatio šta je vozaču. Neki mislili gužva ispred, drugi da je crveno, treći da traži cigare ili okreće mobilni... ali eto ima i onih putnika koji su shvatili poentu pa ustao samo jedan.

To je sve videla NOVINARKA molim vas lepo, mi šta gledamo to nije važno
Važno je samo šta NOVINARKA piše...

Desilo se šta?
Da je neko u Direkciji GSP-a otaljavajući površno (po bičaju) svoj posao pobrkao imena i prezimena vozača.
Prvo su stavili pogrešnog na TV jer je stao trudnici
Medjutim još jedan vozač je istog dana stao trudnici i njegov alibi je
1) Da on stalno staje trudnicama kao da je GSP skraćenica od Ginekološko Sanitetski Prevoz
2) Da je kod njega bila NOVINARKA

E sad zašto oseća moralnu obavezu prema trudnicama ko će ga znati...
Nećemo da raspravljamo ni da li su obe tudnice od koje je samo jedna ušla kod HEROJA ikada ustajale drugim trudnicama
Ili je heroj putnik koji je ustao?

Ajmo glasamo:

Linkovi:
1) Prvo ovo
http://www.24sata.rs/catalog/get?catalogId=171
2) Pa ovo
http://www.kurir.rs/vesti/beograd/prevarant-vozac-slagao-da-je-pomogao-trudnici-clanak-1714625

Saće anketa sačekaj...

NIKO NIJE HEROJ JER OVO TREBADA BUDENORMALNO PONASANJE A NE HEROJSTVO
 
Inače ja sam jednom ko oparen skočio da ustanem bome malo postarijoj sa stomakom
Rekoh, ebote ova zatrudnela van menstruacionog ciklusa, možda veštačka oplodnja, možda bila kod Oca Makarija Čudotvorca
Nije bilo vremena da razmišljam jer svatih žena želi da rodi, da se oseća ženom...
Nema veze ni što je ušla na zadnju platformu iako su joj sva prava samo na vratima do vozača...

"Izvolte sednite"
- ma silazim na sledeću
- "ali znate... stomak..."
- ma to mi kila, evo mi ga sin pored mene, tvoje godište...

i počne da se cerkaju oboje a ja... u onaj bušan patos da propadnem od blama :rumenko:

Sad ti drugi krivi sto si se ispalio, pa pokusavas tu da podmetnes i neki busan patos...
Cccccc
 
NIKO NIJE HEROJ JER OVO TREBADA BUDENORMALNO PONASANJE A NE HEROJSTVO

1) Trudnice da ulaze samo na prva vrata
2) Da ne traže od drugih ono što nikada same nisu pružale
3) Niko ne ustaje ni trudnicama od pre pola sata...
4) Na Zapadu se ne može preko reda po poštama samo zato što si trudnica ili imaš malu decu...
 
Al nam je dosadna drzava bokte kad je glavna vest ovo :aha:

Sledeće nedelje će da pobrkaju dva dečaka koja su isti dan pomogli baki da predje ulicu na crveno
Dečak pored kog je bila NOVINARKA biće heroj a onaj drugi će da leti iz škole

Bilo kako bilo ubedljivo vodi poslednja opcija...
Em ne plaćaju karte em neće da nam ustaju

- - - - - - - - - -

Nešto razmišljam, aj ovo što žene mlade-stare neće da ustaju trudnicama nego...

Šta ako u istom prevozu sede sve same trudnice a udje još jedna?
Ko treba da ustane?
Neka mladja trudnica ili šofer da ustupi svoje mesto pa da balansira?
 
Trudnoca nije bolest sta ima da se cine ustupci gnjiloguzim neradnicama koje nisu sposobne ni dete normalno da rode.Pre su zene u toku rada radjale decu i oko toga se nije dizala halabuka.
Plus se nije uvažavalo ako se rodi žensko...išlo se opet sve do sina... ako treba desetoro... da ne propadne loza...
Recimo u Tursko vreme samo muške glave su se računale u narodnu žrtvu... Mislim da se ni danas nije menjalo pravilo
Samo kod nas žene ne služe vojsku, naše su nežne pa pažljive pa vesele, a ne ko one zlotvorke sa istoka i zapada...
Stigla dezurna budala, lock na temu.
Alo bre... ima budala i po DS-u i po SNS-u pa niko nije ugasio te stranke...
O državi da ne pričamo... Idi ti tamo predlaži da se zatvarju druge teme... baš došli na moju :rtfm:
 
Poslednja izmena:
E ja mislim da smo zahvaljujući poslednjim zajebantskim komentarima došli do REŠENJA NEPRIJATNE GSB SITUACIJE

HEROJ JE ONAJ ŠOFER KOJI JE STAO TRUDNICI SA MUŠKIM DETETOM
:rtfm:

- - - - - - - - - -

Da Bog da se svima u Srbiji rodilo samo muško pa da ih ... da sačuvaju lozu...

- - - - - - - - - -

Jel vidite šta je ispalo zbog jedne žene tj NOVINARKE?
Još će i bez posla da ostane što je stao trudnici...
Rusvaj po tudjoj firmi napravila...

SAMO MUŠKO I TAČKA!
SVI SAMO MUŠKO
 
1) Trudnice da ulaze samo na prva vrata
pricam o ustajanju trudnicama,a ne zaustavljanju autobusa a i to je odgovorno i lepo ponasanje sa str vozaca..
2) Da ne traže od drugih ono što nikada same nisu pružale
jesi ti zdrav [pod jedan,pod dva otkud ti znas kome su ili ne one ustajale u svojoj mladosti,pod tri ako vidis nekog osetljivog ili recimo bakutu ili dedu umorne a ti si zdravijji i sa vise energije od njih
normalna je odlika svakog nesamozivog bica da im ustane
3) Niko ne ustaje ni trudnicama od pre pola sata...
ovo ne kapiram sta ti znaci...
4) Na Zapadu se ne može preko reda po poštama samo zato što si trudnica ili imaš malu decu...
pod jedan zavisi gde i kako pod dve ovo je srbja i pod 3
ti ne radis nesto zato sto je na zapadu tako vec zabog empatije i sistema vrednosti u tvojoj glavi,a sistem vrednosti kod vecine nas nam nalaze da putimo trudnicu preko reda jer je ona u osetljivom i delikatnom stanju....
ili da pustimo trudnicu ili babu da sednu jer ce oni recimo vise da nastradaju ako vozac naglo zakoci nego mi mladi..


- - - - - - - - - -

Zene su trazile ravnopravnost dakle pre kad nisu bile ravnopravne radjale su decu na njivama i u toku rada :D dakle sad kad su ravnopravne sledi im isto to plus i podjednak rad i u vreme trudnoce i posle radjanja bez dana odmora i predaha .
Ukoliko je rodila musko dete dobice jednu cokoladu kao nagradu cisto kao gest dobre volje
:rotf::dash:
:mazipsa:
 
Trudnoca nije bolest sta ima da se cine ustupci gnjiloguzim neradnicama koje nisu sposobne ni dete normalno da rode.Pre su zene u toku rada radjale decu i oko toga se nije dizala halabuka.

Чим је она трудна, значи да је блудничила. А блуднице не смеју да буду привилеговане у друштву, већ изопштене из истог.


@тема,

најгоре је било кад су оног шофера ни кривог ни дужног оптужили да је фолирант.

Иначе, нико од њих двојице није херој, већ су то обични људи.

Новинарка је кретенуша а новинари кретени.
 

Back
Top