Heavy Metal i Pravoslavlje

TomHagen00

Početnik
Poruka
33
Pozdrav!! Pravoslavac sam,al ima jedan problem. Obozavam heavy metal. Drugari iz skole mi obicno govore kako su to sektasi i slicno,naravno ja se na to ne obazirem zato sto znam da oni malo toga znaju o metal muzici. Da li je stvarno lose da slusam heavy metal ako sam pravoslavac?
 
Pozdrav!! Pravoslavac sam,al ima jedan problem. Obozavam heavy metal. Drugari iz skole mi obicno govore kako su to sektasi i slicno,naravno ja se na to ne obazirem zato sto znam da oni malo toga znaju o metal muzici. Da li je stvarno lose da slusam heavy metal ako sam pravoslavac?

уживај у свему што волиш.
 
Poslednja izmena od moderatora:
ispalo je da je i Morison bio sektas ali nije bio metalac....sve u svemu,svi su satanisti...ili ne?

sta si ti izabrao?svog idola ili pravoslavlje?

Morison nikad nije bio metalac. Nit je bio sektash nit satanista.
A sto se tice mene sav me gabri za religije i za bogove i pravoslavle, nikad nisam bio hriscanin nit cu ikada biti. Ako bi kojem slucajem morao da biram (stave mi mac na vrat) onda bi izabrao budizam.
 
Oni su svi u istom fazonu. Turbo folk il rep. Ima i onih koji slisaju pravu narodnu muziku poput Tome Zdravkovica kog i ja takodje obozavam da slusam. Al kad god nekom od ovih sto slusaju turbo folk pomenem iron maiden il sabaton cudno me gledaju.

mozda to ipak nije do vjere
girl_haha.gif
 
Naravno da se pitam o inspiraciji za temu, ali ipak odlucih da preporucim izlozbu:

wpid-4781a9bb83ca06157a89c626268444f5WWDphones.jpg3.jpeg



Uzgred, poznajes nekog od mojih gostiju s Malte? :)


Opet mi neko prepravlja poruke prije slanja, pa je od mog "inspiraciji za" ispalo inspiracijiza. Naravno da vracam u svoj oblik.
 
Poslednja izmena:

Back
Top