Second hand

ako vam se neko dopada, mislite da je idealna prilika, ako je taj neko osoba iz snova ili zelja mnogih drugih a vi prema njemu ne osjecate nista, onda pod hitno da ste prekinuli takvu vezu, ali pod hitno :rtfm:

zajbacete se u zivotu ja kad vam kazem
coffee_L.gif


treba covjek biti sa onom osobom za kojom srce lupa i za kojom misli lete pa taman da je to najgora osoba na svijetu
coffee_L.gif

Daleko bilo...

- - - - - - - - - -

Pa naravno da nismo svi isti. Ja te ne silim da ti izvuces svoj maksimum. Tvoja volja.
No ne treba da se ljutis sto zanjes onako kako sejes. To je TVOJ izbor.

Nemoj da brkas pojmove niti svoju predodredjenost.To je greska.

Upravo ovim načinom i izvlačim maksimum... Ne možeš izvlačiti maksimum skupljenih krila...

Uostalom, nisam ni ljut, ne znam odakle ti to... Kakve su vam to gluposti?

I šta se to dešava u tvojoj glavi?
 
ako vam se neko dopada, mislite da je idealna prilika, ako je taj neko osoba iz snova ili zelja mnogih drugih a vi prema njemu ne osjecate nista, onda pod hitno da ste prekinuli takvu vezu, ali pod hitno :rtfm:

zajbacete se u zivotu ja kad vam kazem
coffee_L.gif


treba covjek biti sa onom osobom za kojom srce lupa i za kojom misli lete pa taman da je to najgora osoba na svijetu
coffee_L.gif

Zar nije bolje ne stupati u pogresnu vezu?

- - - - - - - - - -

Daleko bilo...

- - - - - - - - - -



Upravo ovim načinom i izvlačim maksimum... Ne možeš izvlačiti maksimum skupljenih krila...

Uostalom, nisam ni ljut, ne znam odakle ti to... Kakve su vam to gluposti?

I šta se to dešava u tvojoj glavi?

Da . Za ocekivati je da verujes da izvlacis tako svoj maksimum. Ubedio si sebe u to.
Ipak proveri.
 
Zar nije bolje ne stupati u pogresnu vezu?

- - - - - - - - - -



Da . Za ocekivati je da verujes da izvlacis tako svoj maksimum. Ubedio si sebe u to.
Ipak proveri.

Proveravao sam sto puta i zaključio isto.

To što ti smatraš nešto za predodređenost je tvoj problem... Ja znam za šta sam ja predodređen, ti znaš koji su tvoji dometi, svako ide ka svom.
 
Iskreno, voleo bih da mi objasniš kako si ostajao u lošim vezama a da to nije samo da ubiješ vreme? Mislim, ako i sma vidiš da je loša.

Mislim da ima razlike izmedju ubijanja vremena dok neko bolji ne naidje i da ti ta osoba nista ne znaci i da mozes da je sutnes i odseces a ni da trepnes i ostajanja u vezi jer si navikao na tu osobu, osecas nesto prema njoj, nemas petlje da preseces a nije da bas sve funkcionise kako treba.
 

Jesam.

Šta? Šta?

- - - - - - - - - -

Mislim da ima razlike izmedju ubijanja vremena dok neko bolji ne naidje i da ti ta osoba nista ne znaci i da mozes da je sutnes i odseces a ni da trepnes i ostajanja u vezi jer si navikao na tu osobu, osecas nesto prema njoj, nemas petlje da preseces a nije da bas sve funkcionise kako treba.

Naš narod za to kaže "isto sra*e drugo pakovanje"... :)
 
Znas ti sta.

Sto ne zelis sebi - ne cini ni drugom.

Kako ces ti da vrednujes osobu koja je ubijala vreme s muskarcima dok se nije udala za tebe?

Čine to i drugi... Ti stvarno misliš da će ti ona biti verna 50 godina? Na čemu si? Daj i meni malo da mi bude lepo...

Svaka od njih ima nekog mentola za bivšeg, tako da je vrednovanje relativna kategorija :D
 
Čine to i drugi... Ti stvarno misliš da će ti ona biti verna 50 godina? Na čemu si? Daj i meni malo da mi bude lepo...

Svaka od njih ima nekog mentola za bivšeg, tako da je vrednovanje relativna kategorija :D

Sam si rekao da nisu svi ljudi isti.


Coveka vrednujes po svojim delima.

Dakle ne spustaj se na nivo koji ti ne odgovara.

Sta je bolje: kasika meda ili lonac meda i govana?
 
ja to vise zovem veze bez obaveza da ne kazesm iskljucivo kres sema
al i naglas pre toga

ako se kaze pre toga u redu je a i ako se ne kaze sta ces sad, naso si povrsnu osobu, valjalo bi to procitati pre toga

inace nisam nikad bio u ozbiljnoj vezi da nisam mislio u tom trenutku da je to ta
 
ajme meni :lol:

elem, bila jednom jos dok sam bila klinka tako sa nekim ko mi se dopadao ali nisam imala nikakva osecanja prema njemu...nista lepo ne pamtim u tih mesec dana da mi se desilo...sad evo pokusavam da se setim i nista osim nekog osecaja mucenja nema :confused:

ne bih to ponovo uradila pa taman me gurnuli pred streljacki vod

Što si takva ?
Pa odaješ tajne.
Jesmo li se lepo dogovorili, kao razumni ljudi,
da o razlozima raskida javno ne govorimo....!?
Dok se ja tog dogovora pridržavam, ti se javno otvaraš....!
Sve zarad komadića medijskog kolača....
Ista si Jelena Kraveljuša ili ona kojoj više ne daju da pere sudove u američkim birtijama !

:zurka:
 
Što si takva ?
Pa odaješ tajne.
Jesmo li se lepo dogovorili, kao razumni ljudi,
da o razlozima raskida javno ne govorimo....!?
Dok se ja tog dogovora pridržavam, ti se javno otvaraš....!
Sve zarad komadića medijskog kolača....
Ista si Jelena Kraveljuša ili ona kojoj više ne daju da pere sudove u američkim birtijama !

:zurka:

evo, primetila sam te...je l' ti sad lakse? :malav:
 
Da, ali sad je tu pitanje šta koga čini srećnog ili srećnu...

Uopšte, šta je pojam "učiniti se srećnim"?

Nekome je sreća da ima milion, nekome dvoje dece... Što ne znači da se i jedno, i drugo može jednostavno učiniti. Ovo drugo je i teže čini mi se... Mislim, možeš ti uvek decu napraviti, ali kome...

I ne mislim da ljudi ostaju u takvim vezama zbog socijalnih nametanja ili čega već, bukvalno mi je rekla "bolje nego da sedim kod kuće i smaram se"...

- - - - - - - - - -



Prekini da miniraš temu bespotrebnim uletanjem sa tom pričom.

Bez uvrede, drugarica ti je glupa.
Cim cujem osobu u danasnjem modernom i naprednom drustvu: sedim kuci i smaram se pored bezbroj mogucnosti ta osoba je intelektualno zaostala i nekreativna.
Treba biti zahvalna visim silama sto je uopste neko hoce, tako neinventivnu.
 
Sve više ljudi (po sopstvenom priznanju) nije u vezama sa ljudima koji su im zaista prvi izbor, neko ko im se zaista sviđa, na koga su odlepili i lepo im je, to je više ubijanje vremena, partnerstvo dok ne naiđe bolja/i... Baš mi je pre neki dan jedna devojka rekla "ma znam i ja da mogu bolje, sad da mi naleti neki kao (nećemo o imenima :D) ja bih ovog ostavila u sekundi, nego, eto, moram i izaći iz kuće, čisto da mi se nešto dešava"... I ne, ovo ne govorim kako bi žene ispale ovo ili ono, nego mi je to bila inspiracija za temu, ima i muškaraca takvih na tone...

Da li bi bili u takvim vezama? Ako ste i bili kakva su iskustva? Da li to može da izbaci neke lepe trenutke?

I kako na to gledate sa moralne ili svake druge strane?

Ako svi redom odgovorite u stilu "ja to nikad ne bih uradio/la, to su loši ljudi, ne, mi nikako", pretvoriću se u Anonimusa i oboriti vam sisteme, ukrašću vam iz frižidera tu mortadelu što ste uštekali...

Ma ne mos ti oboriti sistem :lol:

Vidis u takvoj jednoj vezi sam bila , iz drugarstva se kao "stvorila" ljubav, nit mi je privlacan i sta go, a ni ja njemu, glupost cista dosada .. sto? Zato sto nam je dosadno bilo :lol:
Mozda smo se dotakli rukom o ruku u pogresnom trenu, pa se ucinilo, a tek nas prvi poljubac, pa od nekih poljubaca mi je jos muka...

I onda se pojavi neko , Neki koji m zapazi, spazim ja njega :D i ... opssssssss :zaljubljena:
Mozda je to sl. prica ...
 
Poslednja izmena:

Back
Top