KO KAŽE DA HOBI NE DONOSI PARE

Svira u cesalj....:hahaha:

Ustvari sviram više instrumenata, po potrebi i pevam
Zaradim od jedne do dve pa i tri plate , zavisi, varira od meseca do meseca.
Nekad ubijem toliko za jedno veče, kad je dobra tezga, a nekad se desi da bude slabije.

Pčele i rasne pse mislim da ne treba da obrazlažem dodatno.

U stvari već sam to napisao u postu iznad pa nisam video svrhu da ponavljam jer sam mislio da će radoznalci pročitati.
 
Ustvari sviram više instrumenata, po potrebi i pevam
Zaradim od jedne do dve pa i tri plate , zavisi, varira od meseca do meseca.
Nekad ubijem toliko za jedno veče, kad je dobra tezga, a nekad se desi da bude slabije.

Pčele i rasne pse mislim da ne treba da obrazlažem dodatno.

U stvari već sam to napisao u postu iznad pa nisam video svrhu da ponavljam jer sam mislio da će radoznalci pročitati.

 
Može da ti napravi tezgu ali tu negde samo oko Uba jer on je iz tog kraja a ovamo farba ljude da je iz CH.[/QUOTE

]utomechaniker: Der Mindestlohn für Automechaniker in der Schweiz beträgt laut GAV 4400 Franken.

Wie viel verdient eine Arztgehilfin, wie viel ein Anwalt und wie viel ein Artist im Zikrus? Das Lohnbuch gibt Antworten.

Pero nije lepo da me vređaš,ovo je iz današnje štampe "oko Uba"kako Vi kažete.
 
Da bih to mogao da uradim moram prvo da znam šta nudiš ,narodne -zabavne i koji pravac.

Tamburaške, filovano sa narodnom Cune Tozovac Miroslav Toma i nešto zabavne, Balašević, Garavi Sokak i tako to.

Ne bi se isplatilo previše ode na prevoz.

Jel možete da mi kažete koliko košta bend za svadbu ili krštenje rođendane do 100 ljudi?

Čisto da se preračunam gde sam.
 
Misliš u Srbiji ili u Nemačkoj.
Srbija momentalno pevačica sa granda peva za jedno veče 1000
U nemačkoj za svadbu se pogađa za 300 € ali je zato bakšiš 3-5 hiljadarke.Zavisno ko ti dođe dali je poznat ili je odavde iz Nemaćke.Ovi iz Srbije su malo preterali pa ih zato niko ni ne zove više,jer ima dobre muzike i ovde kod nas a i dobrih pevača.
 

Back
Top