"Ko zna koga on zna, sa kim je u dosluhu."

Лулница

Iskusan
Poruka
5.305
Imam problem sa jednim idiotom. Planiram da ga tužim. Svi oko mene mi govore da to ne radim, jer "ko zna koga on zna, sa kim je u dosluhu" da mi ne urade nešto loše. Ja se toga ne bojim, nervira me takav stav i ne razmišljam o tome, jer kada bi svi tako razmišljali niko ne bi zvao Policiju niti bi išao na sud.
Po tome bi svako od nas mogao da pronađe nekog trećeg pa da se sveti - a to mi je toliko kretenski.
Svi su u nekoj paranoji, a ja samo želim da prekinem (i dokažem) psihičko maltretiranje jedne bolesne osobe.

Kako bi vi reagovali: bojali se i trpeli, ili presavili tabak?
Ima li neko slično iskustvo?
 
Ok,u pravu si.

Pa mi sad ne znamo ni ko je on u tvom životu i šta ti je uradio i kakvu nepravdu naneo da bismo te posavetovali-ili bolje rečeno dali predloge.

Meni tužba je smešna u svakom slučaju,jer ovde život vredi 8 godina robije.
Šta sa tužbom možeš da dobiješ? sem što ćeš dati pare advokatu ?
I koja je tvoja satisfakcija u svemu tome ?
to što si ga tužila.

koje je on krivično delo napravio?
Gde si ti tu oštećena?


Ako je ono-uvreda,klevete i laži, puj pike ne važi.
 
Imam problem sa jednim idiotom. Planiram da ga tužim. Svi oko mene mi govore da to ne radim, jer "ko zna koga on zna, sa kim je u dosluhu" da mi ne urade nešto loše. Ja se toga ne bojim, nervira me takav stav i ne razmišljam o tome, jer kada bi svi tako razmišljali niko ne bi zvao Policiju niti bi išao na sud.
Po tome bi svako od nas mogao da pronađe nekog trećeg pa da se sveti - a to mi je toliko kretenski.
Svi su u nekoj paranoji, a ja samo želim da prekinem (i dokažem) psihičko maltretiranje jedne bolesne osobe.

Kako bi vi reagovali: bojali se i trpeli, ili presavili tabak?
Ima li neko slično iskustvo?

Oko presavijanja tabaka, zboravi.
Problem se uvek najlakse resava kada shvatis sta zelis, pa onda da li je to zaista fer prema drugima.
Ako ti zelis nekoga da kaznis, a ne znas kako policija ni sud ne pomazu.
 

Back
Top