Zene nasilnice sram vas bilo

gost 358859

Poznat
Poruka
7.403
Nije nikakva pametna tema... na kraju krajeva ni ne treba vam. Ne sumnjam da cete dati pametan odgovor.
Jeste li ikada udarile muskarca? Zbog cega, kako ste se osecale posle?
Da li ste ikada udarile zenu? Zbog cega?
Kakvo vam je misljenje o zenama koje su to nekad uradile?
I da... muskarci da li vas je nekada udarila zena? Koja je bila vasa reakcija?
 
Poslednja izmena:
Mene zene ne tuku i nikad nisu ni pokusale - mozda u sali :aha: stvarno da me biju hahaha nisu uspele u RL :malav:

Ok ovde na forum i na Net im malo popustam zato sto su zasticene od Staffa :lol: i imaju neku funkciju ;) i onda se pravim kao da su jace i tako da im Ego podignem :lol:

Inace u RL nemam straha od zena niti me tuku ni samaraju cak - mozda u sexu :zper: ako je neka igra :rumenko:
 
Nista. Muku mucim. Je l imas neku ideju sta da spremam za dorucak??

Imas na akciji frikomov pomfrit,ubaci u fritezu i kad se zavrsi prezenje krompira iskoristi isto ulje i ubaci par fileta oslica,isto na akciji frikom.Za salatu iskopaj nesto iz frizidera.
Ili jednostavno omlati jedan burek sa mesom i jogurt,samo da je burek vruc a jogurt hladan,nikako obrnuto.
Imam jos varijanti,ako ti ove dve ne odgovaraju :cool:
 
Imas na akciji frikomov pomfrit,ubaci u fritezu i kad se zavrsi prezenje krompira iskoristi isto ulje i ubaci par fileta oslica,isto na akciji frikom.Za salatu iskopaj nesto iz frizidera.
Ili jednostavno omlati jedan burek sa mesom i jogurt,samo da je burek vruc a jogurt hladan,nikako obrnuto.
Imam jos varijanti,ako ti ove dve ne odgovaraju :cool:

A gde cu pomfrit ujutro... mada kakva sam svinja i ne bi bilo okvord... ribu ne jedem... ali dao si mi ideju, pravicu pitu...:D
 
tukla sam se ko klinka zbog zastite macaka :lol: i sad mogu za to
i ono u osnovnoj ko i svi klinci kad se pomakljate jer ti je uzeo futrolu pa ga umlatis :lol:

a ovako sad ko matori u mz odnosu jok....ako bi doslo dotle da se pobijem sa njim to bi znacilo da ni ne treba da smo zajedno

kakvo mi je misljenje o onim lujkama sto mlate, pa nista neka ga udara nije frka al ako je zavali da se ne digne nemoj posle da kuka
 
Nije nikakva pametna tema... na kraju krajeva ni ne treba vam. Ne sumnjam da cete dati pametan odgovor.
Jeste li ikada udarile muskarca? Zbog cega, kako ste se osecale posle?
Da li ste ikada udarile zenu? Zbog cega?
Kakvo vam je misljenje o zenama koje su to nekad uradile?
I da... muskarci da li vas je nekada udarila zena? Koja je bila vasa reakcija?

Nisam udario.
Budale koje previse gledaju filmove. Bila je tema. Riba lupila decku samar a lik joj odvalio samarcinu, nije znala sta je snaslo. Dosli smo do zakljucka da samo budali moze pasti na pamet ideja da zapocne fizicki obracun sa jacim od sebe.
Nije me udarila.
 
Da, desilo se, mada nije to bio udarac, ili sta vec, nije ni da je bolelo, ali opet prelazi po mom misljenju granicu, ko kada bi ja zeni dao cusku u toku svadje, ne ide. A bile su tu i pretnje da se ne raspravljam inace cu da popijem samarcinu preko face, kao i da ce da mi drugi secekaju i pretuku.

Ko se bije taj se voli, takva ljubav ne postoji.
 
Imam utisak da je svaka forumasica sa ovog pdf-a bar jednom udarila muskarca.Skoro da sam siguran u to
Ghelyon.gif
 

Back
Top