Русија: "Мекдоналдс" води рат против нас

комшија

Stara legenda
Poruka
91.053
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/540008/Rusija-Mekdonalds-vodi-rat-protiv-nas

Genadij Oničenko, savetnik ruskog premijera Dmitrija Medvedeva, danas je optužio američki lanac restorana Mekdonalds (McDonald's) i kompaniju Koka Kola da vode rat protiv Rusije.


453918_mekdonalds-ap_f.jpg



"Njihov agresivni marketing može se uporediti sa ratnom akcijom protiv naseg naroda", rekao je Oničenko.



On je pre nekoliko meseci Koka Kolu i Pepsi nazvao "hemijskim oružjem" i izrazio žaljenje zato što ta pića nisu na listi namirnica, čiji je uvoz u Rusiju zabranjen embargom koji je uvela Moskva.



Rusija je uvela embargo na uvoz namirnica sa Zapada, pošto su EU i SAD protiv Moskve uvele sankcije, optužujući je da pruža podršku proruskim pobunjenicima na istoku Ukrajine.



Posle toga sanitarne inspekcije redovno su obliazile restorane Mekdonalda u Rusiji.




Zbog navodnog nepoštovanja sanitarnih normi, Mekdonald je zatvorio devet svojih restorana u Moskvi i njenoj okolini.

- - - - - - - - - -

2012-08-21-obama-thumb-620xauto-43853.jpg
 
То и јесте хемијско оружје. Уз то и санкције су уведене САД, па треба и то потпуно забранити. Не знам шта чекају?

Једино ако имају подоста изопачених који се ложе на САД и њихове производе, попут нашег колеге комшије, па се прибојавају реакције тих морона-зависника, који би без својих дрога почели да скрнаве храмове ко ономад Надежда и њена издрогирана порњаворска екипа.
 
То и јесте хемијско оружје. Уз то и санкције су уведене САД, па треба и то потпуно забранити. Не знам шта чекају? (...)

Па зато што Мекдоналдс свуда ради по систему франшизе па је тако и ланац њихових ресторана у Русији у власништву руских олигарха, велика се кинта обрне на дневном нивоу, а ако би га сада укинули дуго би чекали да поново проради, тј. да им Мекдоналдс поново изда лиценцу...


Ето шта "чекају"... Заправо не чекају они ништа, но им је ново-хладноратовска пропаганда на нивоу оних текстова у "Трећем оку" када уредници - btw бивши војни безбедњаци који су, док су били активни, измислили фашистички "Образ", који је имао канцеларију у простору "Мале галерије" Медиа центра Дома Војске (тада Дом ЈНА) - не нађу ништа занимљивије на нету да ставе у број.

p.s. И баш кад им "Образ" није више требао, јадни психички болесник Небојша Крстић је завршио у "саобраћајки"... "кочнице отказале" :roll:
 
Poslednja izmena:
Nema ništa simpatičnije nego kada stanovnici gastronomski živopisne zemlje poput recimo Srbije , u kojoj na svakom ćošku ima po jedan raspali i sanitarno sumnjivi kiosk sa mlevenom crkotinom i sojom na roštilju i pekara sa naduvanim pecivima punim aditiva , a u svakom drugom frižideru Matijevićev i Koteksov X files parizer i viršle , krenu da kukaju nad štetnošću i otrovima u Meku .
 
Па зато што Мекдоналдс свуда ради по систему франшизе па је тако и ланац њихових ресторана у Русији у власништву руских олигарха, велика се кинта обрне на дневном нивоу, а ако би га сада укинули дуго би чекали да поново проради, тј. да им Мекдоналдс поново изда лиценцу...

Ето шта "чекају"... Заправо не чекају они ништа, но им је ново-хладноратовска пропаганда на нивоу оних текстова у "Трећем оку" када уредници - btw бивши војни безбедњаци који су, док су били активни, измислили фашистички "Образ", који је имао канцеларију у простору "Мале галерије" Медиа центра Дома Војске (тада Дом ЈНА) - не нађу ништа занимљивије на нету да ставе у број.

p.s. И баш кад им "Образ" није више требао, јадни психички болесник Небојша Крстић је завршио у "саобраћајки"... "кочнице отказале" :roll:

Ма све ти знаш, само се правиш много мутав када треба мало попричати о Јошки, КП и вашим односима са Монтгомеријем:
http://www.danas.rs/danasrs/dijalog/komunist_i_prestolonaslednik.46.html?news_id=205279
http://kps.rs/nasa-revolucija/iz-naseg-ugla/item/384-ujedinjenje-komunista-kako-i-zašto?

А и ово си покушао да сакријеш од нас:

Joška Broz iz stana priveden na trežnjenje

Titov unuk Josip Joška Broz (67) priveden je i zadržan na trežnjenju u policiji jer je, navodno, pijan verbalno maltretirao suprugu i goste na rođendanu svoje pastorke.
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/455469/Joska-Broz-iz-stana-priveden-na-treznjenje

.
 
Nema ništa simpatičnije nego kada stanovnici gastronomski živopisne zemlje poput recimo Srbije , u kojoj na svakom ćošku ima po jedan raspali i sanitarno sumnjivi kiosk sa mlevenom crkotinom i sojom na roštilju i pekara sa naduvanim pecivima punim aditiva , a u svakom drugom frižideru Matijevićev i Koteksov X files parizer i viršle , krenu da kukaju nad štetnošću i otrovima u Meku .

Храна у Меку је стварно одвратна - али и ово што си написао је тачно. А код нас је тако што су све државне инспекција у ствари организоване злочиначке бригаде које једино рекетирају оне који трују народ и зато они и даље то раде несметано.......НАШЕ ИНСПЕКЦИЈЕ И ИНСПЕКТОРИ УОПШТЕ НЕ РАДЕ СВОЈ ПОСАО - НАПРОТИВ ......
 
Иначе, Руси обожавају Мек. Он у Русији остварује један од највећих профита (по глави становника) на свету. Зато сваки руски град већи од 100 000 становника има Мек, осим будистичке Елисте и можда неке сибирске забити.

Такође, уместо воде пију Кока Колу.

Зато ће бити јако тешко неоморалистима који су, чини се, узјахали Думу, да промене свест руској нацији.
 
Poslednja izmena:
Nema ništa simpatičnije nego kada stanovnici gastronomski živopisne zemlje poput recimo Srbije , u kojoj na svakom ćošku ima po jedan raspali i sanitarno sumnjivi kiosk sa mlevenom crkotinom i sojom na roštilju i pekara sa naduvanim pecivima punim aditiva , a u svakom drugom frižideru Matijevićev i Koteksov X files parizer i viršle , krenu da kukaju nad štetnošću i otrovima u Meku .

ЈБГ...Твоја исхрана - твоја ствар. Немој персонализовати тему проблемима људи из солитера у предграђу...
 
ЈБГ...Твоја исхрана - твоја ствар. Немој персонализовати тему проблемима људи из солитера у предграђу...
Lako je vama sa katuna kad ste navikli na kačamak i raštan navikli , pa vas ne pogadjaju problemi savremenog doba .
 
Шта ћете...Када снег завеје солитер, далековод откаже а парно грејање колабира...морате сви заједно у кревет...а на деду окачите звонце...Па ко кога ухвати. Ако вас је непаран број онда и крмак у кади зна да анално настрада...

:heart:
 
Šta je mek za pravu gurmansku ili pileći batak? ;)
Pre par godina vraćam se iz izlaska i svratim do onog šiša kod starog Merkatora, kad ispred mene crnac iz Kolorada. Uzima dve bele vešalice i još kaže da hoće luk i pavlaku. Naučio da kaže "luk i pavlaka" na srpskom.
Koji ***** mek i minijaturni papirni hamburgeri. Zna se šta valja. ;)

A kad sam bio u Sofiji to je tek bio piš živi. Ima neki tržni centar Serdika, sve fensi, duplo veće od Delta sitija. U jednom delu jedno pored drugog stoje Mek, kineska hrana i srpska skara. Red ispred srpske skare, a ostalo sve prazno. ;)
 
Poslednja izmena:
Šta je mek za pravu gurmansku ili pileći batak? ;)
Pre par godina vraćam se iz izlaska i svratim do onog šiša kod starog Merkatora, kad ispred mene crnac iz Kolorada. Uzima dve bele vešalice i još kaže da hoće luk i pavlaku. Naučio da kaže "luk i pavlaka" na srpskom.
Koji ***** mek i minijaturni papirni hamburgeri. Zna se šta valja. ;)

Још да у Београду постоји прави шиш.... а не издужена пљеска (мада је то заиста добро на НБГ мада није прави шиш, на жици, другачије зачињен...)

Е то би било стварно добро.
 
Ма све ти знаш, само се правиш много мутав када треба мало попричати о Јошки, КП и вашим односима са Монтгомеријем:
http://www.danas.rs/danasrs/dijalog/komunist_i_prestolonaslednik.46.html?news_id=205279
http://kps.rs/nasa-revolucija/iz-naseg-ugla/item/384-ujedinjenje-komunista-kako-i-zašto?

А и ово си покушао да сакријеш од нас:

Joška Broz iz stana priveden na trežnjenje

Titov unuk Josip Joška Broz (67) priveden je i zadržan na trežnjenju u policiji jer je, navodno, pijan verbalno maltretirao suprugu i goste na rođendanu svoje pastorke.
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/455469/Joska-Broz-iz-stana-priveden-na-treznjenje

.
Саопштења удружења грађана који немају довољно потписа да се регистрију као странка, па су љубоморни на КП, не занимају ме.

Маме ми нисам знао за ово привођење, а ако је друг Јошка стварно малтретирао супругу у пијаном стању, то није лепо.
Ја не пијем, и никада нисам пио, и страно ми је свако пијанство.
Но то се не може ни поредити са "светосавским националистиом" Прашком, који сасвим заслужено носи тај надимак, или са његовом колегиницом која је у "Погледима" на почетку деведесетих пискарала хвалоспеве о љотама: http://www.telegraf.rs/vesti/82130-...hvacena-sa-kokainom-preti-joj-3-godine-robije
 
Poslednja izmena:
Саопштења удружења грађана који немају довољно потписа да се регистрију као странка, па су љубоморни на КП, не занимају ме.

Маме ми нисам знао за ово привођење, а ако је друг Јошка стварно малтретирао супругу у пијаном стању, то није лепо.
Ја не пијем, и никада нисм пио, и страно ми је свако пијанство.
Но то се не може ни поредити са "светосавским мационалистиом" Прашком или са његовом колегиницом која је пискарала хвалоспеве о љотама: http://www.telegraf.rs/vesti/82130-...hvacena-sa-kokainom-preti-joj-3-godine-robije

Чекај...па то су твоји, ТИТОВИ комунисти????
 
Хехехе...
Отворише прије двије године Мек у Бањалуци...
Ишло им прва три мјесеца, па почели да дијеле играчкице клинцима...
Па ондаК акција "ако купиш ово, добијеш оно"...њаањања...
И ево га затворише скоро, јер је имао просјек од 50 муштерија дневно...
У граду од 220 хиљада људи...
А кад је отворен, омладина ишла по граду и шарала графите са Мековим логом...
Само што је испод писало " I' m eating shit "...
Јасно смо америчком измету показали шта мислимо о њему...и повукли су се.
 
Хехехе...
Отворише прије двије године Мек у Бањалуци...
Ишло им прва три мјесеца, па почели да дијеле играчкице клинцима...
Па ондаК акција "ако купиш ово, добијеш оно"...њаањања...
И ево га затворише скоро, јер је имао просјек од 50 муштерија дневно...
У граду од 220 хиљада људи...
А кад је отворен, омладина ишла по граду и шарала графите са Мековим логом...
Само што је испод писало " I' m eating shit "...
Јасно смо америчком измету показали шта мислимо о њему...и повукли су се.


Признајем,

Волим понекад да поједеm Биг Мек...али ћевапи и ПРАВИ роштиљ је ипак неупоредиво бољи. Не може се мерити.
 
Poslednja izmena:

Back
Top