IMA PLATU OD 17.819 EVRA: Bajatović sam sebi dao i povišicu od 1.700 evra!

Arkania

Poznat
Poruka
9.069
IMA PLATU OD 17.819 EVRA: Bajatović sam sebi dao i povišicu od 1.700 evra!
dusan-bajatovic-foto-zorana-jevtic-1424333321-618271.jpg

Za članstvo u NO „Jugorosgasa“ uvećana mu naknada za 170.961, a u NO „Banatski Dvor“ za 35.819 dinara! Sad mesečno na četiri funkcije inkasira 2.389.708 dinara, odnosno oko 19.500 evra! Nije se odrekao ni skupštinskog paušala

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...bi-dao-i-povisicu-od-1700-evra-clanak-1685398


Pogledajte Bajatovica kako se slatko smeje glupavim Vucicevim stednjama, penzije i plate su smanjili da bi sebi povecavali plate.
Tako vam je to gospodo sto je narod postaje siromasniji ovi likovi ce biti sve bogatiji.....
 
a bila mu 8000 e pre godinu dana...Uzas
Ali narod je retardiran, kurir bapne ovakav naslov, u komentarima narod pljuje ovoga, one mlade sto otisli na Bahame, Selakovica i njegovog strica Manojlea kome ovaj namestio i posao ciscenja u kome mesecno obrne milijardu dinara i jednog od direktora Zeleznica...I onda clanak o Gospodaru u kojem kaze da ce po 24h da radi do 27.marta i onda tek moz da razmislja o godisnjem odmoru i komentari- Ako je neko zasluzio odmor, to je onda gospodin premijer.
Jedina osoba koja se bori za nase dobro...Itd itd...Najzalosnije je sto retardiran narod i stvarno razmislja tako...Svi su protiv Gospodara,on se bori za nas,ali njih je previse i ne daju mu...A gle cuda on imao punu slobodu u sastavljanju vlade...
 
IMA PLATU OD 17.819 EVRA: Bajatović sam sebi dao i povišicu od 1.700 evra!
Pogledajte prilog 347161
Za članstvo u NO „Jugorosgasa“ uvećana mu naknada za 170.961, a u NO „Banatski Dvor“ za 35.819 dinara! Sad mesečno na četiri funkcije inkasira 2.389.708 dinara, odnosno oko 19.500 evra! Nije se odrekao ni skupštinskog paušala

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...bi-dao-i-povisicu-od-1700-evra-clanak-1685398


Pogledajte Bajatovica kako se slatko smeje glupavim Vucicevim stednjama, penzije i plate su smanjili da bi sebi povecavali plate.
Tako vam je to gospodo sto je narod postaje siromasniji ovi likovi ce biti sve bogatiji.....
Ma on je kesa....

Mi smo bolji, cele porodice primaju 100 Eura mesečno, iiiiiiihhhhh, gde nam je kraj jbt! :lol:


Dođe mi da mu prepišem i tih 100 Eura, jbg, kad je čoek gladan... :sad2:
 
Bajatović je primer onog što nevalja, i sa njime padaju u vodu mnoge Vučićeve priče. Njega drži politika na tom mestu i ima još mnogo Bajatovića
Pada cela drzava u vodu, SPS da je narod normalan je trebao nestati 2000-te.

Uspesno je sjeb*na prilika 2000-te kada su brojne pojave trebale nestati i da vidis sad sta ce biti.....
 
IMA PLATU OD 17.819 EVRA: Bajatović sam sebi dao i povišicu od 1.700 evra!
Pogledajte prilog 347161
Za članstvo u NO „Jugorosgasa“ uvećana mu naknada za 170.961, a u NO „Banatski Dvor“ za 35.819 dinara! Sad mesečno na četiri funkcije inkasira 2.389.708 dinara, odnosno oko 19.500 evra! Nije se odrekao ni skupštinskog paušala

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...bi-dao-i-povisicu-od-1700-evra-clanak-1685398


Pogledajte Bajatovica kako se slatko smeje glupavim Vucicevim stednjama, penzije i plate su smanjili da bi sebi povecavali plate.
Tako vam je to gospodo sto je narod postaje siromasniji ovi likovi ce biti sve bogatiji.....

Oн се смеје глупавом српском народу ког треба јебати у глупав и шупаљ мозак.
 
Ma on je kesa....

Mi smo bolji, cele porodice primaju 100 Eura mesečno, iiiiiiihhhhh, gde nam je kraj jbt! :lol:


Dođe mi da mu prepišem i tih 100 Eura, jbg, kad je čoek gladan... :sad2:

A sad zamisli Vulinovu facu kad si kao prosjak otisao jer nemas ni dinara ni kuce ni kuceta ni maceta da trazis jedan jedini obrok dnevno u narodnoj kuhinji a on ti kaze- Kako mozes to da trazis? Kako te nije zao? Na grbaci si drustva. Drzava nema novca da ti finansira taj obrok. Iz budzeta se na njega izdvaja 35% sto je najvise u Evropi, jeste da smo mi socijalno odgovorna drzava, da do sada to nismo smanjivali, ali jednostavno nema para. Jeste tvoje pravo da prezivis danasnji dan, ali jedno je pravo na nesto, a drugo je kad drzava nema para. Idi sada negde i zaradi svoj obrok...
 

Back
Top