Koliko ste perverzne u braku ?

A malo ne kapiram, sto bi ona u braku postala perverzna, mislim bas bas brak.
Sto ne moze u nekoj (dugoj) vezi a da nije brak? Ja ako cekam brak da ona postane perverzna, dzaba meni sve to. :(

Moguce je i da se zene "oslobode" i pocnu da uzivaju u seksu (tj. da budu perverzne) u nekim godinama, u nekoj vezi, mada ja volim da mislim da su one perverzne i ovako a ne da postaju perverzne.
Ima i jedno i drugo svoje prednosti, dobre su i ove fine i dobre, koje ne znaju, gadno im to, a onda ih iskvaris :per: pa ne pustaju, ma i same iniciraju kada se ne nadas.

Sta znam, ni ja necu da pokazem svoje neke skrivene strasti i fetishe ovako da me neko pita, nego eto kada se sa nekim osetim sigurno, da nece da mi koluta ocima ili da se misli "joj boze, kakav je ovaj manijak", verovatno je tako i sa zenama.

A i pitanje je sta je perverzija.
 
A malo ne kapiram, sto bi ona u braku postala perverzna, mislim bas bas brak.
Sto ne moze u nekoj (dugoj) vezi a da nije brak? Ja ako cekam brak da ona postane perverzna, dzaba meni sve to. :(

Moguce je i da se zene "oslobode" i pocnu da uzivaju u seksu (tj. da budu perverzne) u nekim godinama, u nekoj vezi, mada ja volim da mislim da su one perverzne i ovako a ne da postaju perverzne.
Ima i jedno i drugo svoje prednosti, dobre su i ove fine i dobre, koje ne znaju, gadno im to, a onda ih iskvaris :per: pa ne pustaju, ma i same iniciraju kada se ne nadas.

Sta znam, ni ja necu da pokazem svoje neke skrivene strasti i fetishe ovako da me neko pita, nego eto kada se sa nekim osetim sigurno, da nece da mi koluta ocima ili da se misli "joj boze, kakav je ovaj manijak", verovatno je tako i sa zenama.

A i pitanje je sta je perverzija.

pa ona bas ne mora da bude 'ona' u seksu, misim dugogodisnja supruga koja ti postala ko sestra a seks sa njom ko incest. jedini je problem kako da se oslobodi i pusti svoju perverziju napolje, a tera joj se da izadje na povrsinu khm.. ako za deset godina nije uradila, ili ce da kresne nekog sa strane ili ces ti morati da odradis i skinesh joj pauchiinu. ako se hoce da ona pocne da igra uz nepoznati ritam, neko mora da udara u doboshe vrlo nekonvecionalno i drsko.
 

Back
Top