Zena i njen bivsi

number-one

Početnik
Poruka
2
Zdravo svima,nov sam ovde i ne snalazim se bas najbolje. Problemi me dovode,potrebni su mi saveti i Vase misljenje. Dosli smo na godisnji. Sve je pocelo pre 5 dana kada sam slucajno video moju zenu pred zgradom kako prica sa bivsim muzom. Od Tada jos 2 puta sam ih vidio vani. Kako zena nece da mi kaze nista,mene sumnje izjedaju i pogledao sam joj u mob. Nasao sam nekoliko poziva i njegovu poruku da ga nazove kad bude mogla pricati. Preksinoc je izasla negde nije mi htela reci di ide. Ne zelim sumnjati u nju ali vrag mi neda mira. Pitao sam i njenog brata,on navodno nezna nista ili stiti nju. Pomazite,sta da radim? Sumnjam li s pravom?
 
..čudi me da ti se kolege sa ovog PDF-a već nisu javili sa savetom :think:
...
a dok se neko ne javi..ja bih rekla
slušaj sebe i svoju intuiciju.
nemoj da ideš preko brata i preko drugih ljudi
.
suoči se sa svojom ženom, kako to misliš ona izlazi iz kuće i odlazi u nepoznatom pravcu? :think:
..
Bože sad već zvučim kao ljubomorni muž
..
ti izgleda i nisi baš nešto ljubomoran...možda si tolerantan...u svakom slučaju bivši je bivši....osim ako nema neke namere..ne znam?:think:
...
sve mi ovo zvuči nekako nadrealno...kažeš došli ste na odmor? :think:
...
mnogo je praznina u ovoj priči...ne znam koliko sam pomogla...moraćeš malo to opširnije...ako uopšte planiraš da razviješ temu :lol:
 
Zdravo svima,nov sam ovde i ne snalazim se bas najbolje. Problemi me dovode,potrebni su mi saveti i Vase misljenje. Dosli smo na godisnji. Sve je pocelo pre 5 dana kada sam slucajno video moju zenu pred zgradom kako prica sa bivsim muzom. Od Tada jos 2 puta sam ih vidio vani. Kako zena nece da mi kaze nista,mene sumnje izjedaju i pogledao sam joj u mob. Nasao sam nekoliko poziva i njegovu poruku da ga nazove kad bude mogla pricati. Preksinoc je izasla negde nije mi htela reci di ide. Ne zelim sumnjati u nju ali vrag mi neda mira. Pitao sam i njenog brata,on navodno nezna nista ili stiti nju. Pomazite,sta da radim? Sumnjam li s pravom?
izbaci to iz kuce
 
najvaznije je da odma odlucis da li zelis da postupis civilizovano ili ne kada se neoborivi dokaz pokaze
a pokazace se kad tad
civilizovano-odite u pozoriste I kad se predstava zavrsi kulturno joj saopsti da znas I da je vasem braku dosao kraj
necivilizovano-...

ja sam uvek za prvo ALI ljudi nasi su cesto preki...
 
najvaznije je da odma odlucis da li zelis da postupis civilizovano ili ne kada se neoborivi dokaz pokaze
a pokazace se kad tad
civilizovano-odite u pozoriste I kad se predstava zavrsi kulturno joj saopsti da znas I da je vasem braku dosao kraj
necivilizovano-...

ja sam uvek za prvo ALI ljudi nasi su cesto preki...

he, he...raskid braka u pozorištu :lol:
zanimljiv koncept :lol:
 
ali on se nervira :rtfm:

šta ona ima noću da izlazi uopšte? :think: pored živog muža:lol:

..
Džordž a otkud ti znaš njeno kretanje? :rotf:
znas kad bi mi se vidjala i jos dopisivala s bivsim da mi ne kaze,pf,ma jok serem,reko bi joj nema problema,moze,vidjaj se s kim oces,al ako namirisem da si se dodirnula s nekim zakopacu vas oboje iza kuce,molim lepo:hvala:
 
pa zar nije to najpametnije?
civilizovan razlaz kad ona kreshe bivsheg
a on nadje sebi lepo neku mladju da spere tugu
I svi srecni

a ne nase balkanske tragedije I crne hronike
sekire I exeri ubiboze...
 
znas kad bi mi se vidjala i jos dopisivala s bivsim da mi n

e kaze,pf,ma jok serem,reko bi joj nema problema,moze,vidjaj se s kim oces,al ako namirisem da si se dodirnula s nekim zakopacu vas oboje iza kuce,molim lepo:hvala:

:lol:

e tako Džordž...kad dođe kolega, da ima šta da pročita, da zuzme stav :lol:
..
ja kažem nešto on to mnogo izokola, preko brata, preko foruma, preko tuđe grbače...pa ne može tako...mora da je satera :lol:
..
u ćošak kao uplašenu zver :eek:
..
ne znam nekad šta mi je :lol:
...
mora da je od ovih američkih tresh serija :lol:

- - - - - - - - - -

pa zar nije to najpametnije?
civilizovan razlaz kad ona kreshe bivsheg
a on nadje sebi lepo neku mladju da spere tugu
I svi srecni

a ne nase balkanske tragedije I crne hronike
sekire I exeri ubiboze...

nema šta...gospodski u rukavicama :lol:
...
ja bih izabrala neku Operu da gleda...i to da traje štoduže...da dobro zapamti...:lol:
...
ej, ona izašla iz kuće, a nije mu se javila, niti se opravdala posle? :think: pa jel' ima to negde još :lol:
..
koliko čovek može da trpi pitam se ja :lol:
 
Zdravo svima,nov sam ovde i ne snalazim se bas najbolje. Problemi me dovode,potrebni su mi saveti i Vase misljenje. Dosli smo na godisnji. Sve je pocelo pre 5 dana kada sam slucajno video moju zenu pred zgradom kako prica sa bivsim muzom. Od Tada jos 2 puta sam ih vidio vani. Kako zena nece da mi kaze nista,mene sumnje izjedaju i pogledao sam joj u mob. Nasao sam nekoliko poziva i njegovu poruku da ga nazove kad bude mogla pricati. Preksinoc je izasla negde nije mi htela reci di ide. Ne zelim sumnjati u nju ali vrag mi neda mira. Pitao sam i njenog brata,on navodno nezna nista ili stiti nju. Pomazite,sta da radim? Sumnjam li s pravom?

Znaci 3 puta si je video sa njim, a pitanje je koliko puta nisi?:kafa:
Nece da kaze nista, simpaticno nema sta...
Znaci ne moze uvek da prica sto ce reci da su neke tajne posredi...
Izlazi uvece i nista ne govori itd itd.

Sta bih uradio na tvom mestu?
Udaljio bih se ne rekavsi joj nista. Otisao na neko drugo mesto.
Isti tretman. Na eventualno poruke i pozive verovatno ne bih odgovarao bar neko vreme.

Meni se cini da je ovo ocigledna situacija.

- - - - - - - - - -

nema šta...gospodski u rukavicama :lol:
...
ja bih izabrala neku Operu da gleda...i to da traje štoduže...da dobro zapamti...:lol:
...
ej, ona izašla iz kuće, a nije mu se javila, niti se opravdala posle? :think: pa jel' ima to negde još :lol:
..
koliko čovek može da trpi pitam se ja :lol:

Udarila mu pizza u glavu izgleda.:confused:
Ne valja biti pitom.
 
Znaci 3 puta si je video sa njim, a pitanje je koliko puta nisi?:kafa:
Nece da kaze nista, simpaticno nema sta...
Znaci ne moze uvek da prica sto ce reci da su neke tajne posredi...
Izlazi uvece i nista ne govori itd itd.

Sta bih uradio na tvom mestu?
Udaljio bih se ne rekavsi joj nista. Otisao na neko drugo mesto.
Isti tretman. Na eventualno poruke i pozive verovatno ne bih odgovarao bar neko vreme.

Meni se cini da je ovo ocigledna situacija.

- - - - - - - - - -

Udarila mu pizza u glavu izgleda.:confused:
Ne valja biti pitom.

ma ne možeš da ignorišeš situaciju, to ti je žena...sa njom živiš, deliš život.
ne može ti da odeš?
mislim oboje da odate, pa ko će da ostane u tom braku :lol:
...
udarila muka, eto šta je :lol:
 
Tako to ide kad se spandjas sa busnom polovarom .
Sta si drugo sonjavce ocekivao od zene koja je vec bila u braku pa je pedalirana.
Ta da je cemu valjala ne bi je njen dasa pedalirao.
Sad kad si dobio rogove mozes komotno da se upises u knjigu utisaka kod doticne cisto da te ima na listi kao jos jednog pavijana kog je zahebala.
Zapamti pravilo broj jedan koje glasi.Razvedene zene sluze samo za trpanje i to u krajnjoj nuzdi kada nemas neku bolju za torbanje
 
To je prvi savet dakle kad te uhvati neizdrz i pozelis da nadjes neku zenu idi prvo do kafane da se sredis.
Kad spichish pet vinjaka i izostris cula tada kreni u lov.
Nema treme nema nervoze opustancija i coool nastup su garancija da ces tada tjapiti najbolju cicu
 
ma ne možeš da ignorišeš situaciju, to ti je žena...sa njom živiš, deliš život.
ne može ti da odeš?
mislim oboje da odate, pa ko će da ostane u tom braku :lol:
...
udarila muka, eto šta je :lol:

Moj stil bi uvek da pustim sto je moguce vise, da uradi sve sto hoce, a onda izvedem kontraofanzivu.
Ako bi se stan vodio na mene garantujem da bi brava bila promenjena, a njene stvari u kontejneru.
 
Moj stil bi uvek da pustim sto je moguce vise, da uradi sve sto hoce, a onda izvedem kontraofanzivu.
Ako bi se stan vodio na mene garantujem da bi brava bila promenjena, a njene stvari u kontejneru.

nekako ja kad vas čitam...vidim ja da ste vi uvek korak ispred...računate na najgori mogući scenario
..
odakle tolika opreznost? :think:
..
vidi ti već smislio da bi i bravu promenio..zanimljivo :think:
 
nekako ja kad vas čitam...vidim ja da ste vi uvek korak ispred...računate na najgori mogući scenario
..
odakle tolika opreznost? :think:
..
vidi ti već smislio da bi i bravu promenio..zanimljivo :think:

Sacekao bih da se stvari iskristalisu. Ne iskljucujem ono famozno spijuniranje. Ipak je u pitanju zivotni partner, a ako bi se ispostavilo da je u pitanju izdaja onda vidim razloga za suzdrzanost.

Nije posredi opreznost, vec jedna vrsta zadovoljenja casti. Meni u nekim situacijama ne bi bio problem ni svaleraj, zavisi zbog cega bih bio u vezi/braku, mada iz nekog interesa kao neka muska sponzorusa ne bih mogao da budem u braku.

Veze su vec raznovrsnije. Sta imam da radim sa zenom koja od mene pravi budalu?

Kazem ti, ako bih imao neoboriv dokaz, kontraofanziva ovog tipa bi se desila. Strpio bih se, pravio lud, naivan i glup, pustio bih je, a ako bi se na testovima i ostalim proverama pokazalo sta ona zapravo radi i bilo neporecivo udario bih tamo gde boli svom snagom.
 
Imao sam u komsiluku jednu loodachu sveze udatu pa se nesto raskantala sa dilberom Pozove me ona jedno veche da joj satro nesto pokazem oko kompjutera .
Znajuci kakve su joj namere ja se lepo odazovem i istorbam je onako po propisu.Trpam je ja tako na vratima od kuhinje kad se sa vrata zacu glas onog njenog
pokajnika.Lik je doziva kmechi i moli je da mu nesto oprosti ja je pitam da li da prekidamo jer od ometanja ne mogu da svrsim a ono mi besno odbrusi "Oko mi izvadi ali djoku ne vadi":hahaha:
I tako smrtonosno torbanje se nastavi a ona dileja ne prekida moli i jauce na vratima , taman mi lepo krene kad se on oglasi .
Dopizdio mi lik i ne izdrzah vise , proderah se iz sveg glasa Tjuti majmune jedan kvaris mi koncentraciju ne mogu da svrsim od tvog jaukanja
 
:fdlan: jao strašno :lol:
..
uz jaukanje i mjaukanje...akcija se nastavlja :lol:
..
ne znam šta bih rekla na ovo :lol:

- - - - - - - - - -

Sacekao bih da se stvari iskristalisu. Ne iskljucujem ono famozno spijuniranje. Ipak je u pitanju zivotni partner, a ako bi se ispostavilo da je u pitanju izdaja onda vidim razloga za suzdrzanost.

Nije posredi opreznost, vec jedna vrsta zadovoljenja casti. Meni u nekim situacijama ne bi bio problem ni svaleraj, zavisi zbog cega bih bio u vezi/braku, mada iz nekog interesa kao neka muska sponzorusa ne bih mogao da budem u braku.

Veze su vec raznovrsnije. Sta imam da radim sa zenom koja od mene pravi budalu?

Kazem ti, ako bih imao neoboriv dokaz, kontraofanziva ovog tipa bi se desila. Strpio bih se, pravio lud, naivan i glup, pustio bih je, a ako bi se na testovima i ostalim proverama pokazalo sta ona zapravo radi i bilo neporecivo udario bih tamo gde boli svom snagom.

a jel' može ona da ostane sa bivšim u kontaktu na primer..
možda nije bilo ništa, možda su samo pričali, ipak ga ona najbolje poznaje, to joj je bivši muž
...
sa svojim stavom deluješ kao neko ko ne oprašta i ne zaboravlja...spreman da čeka da bi se osvetio...i to za stepen uvek više od štete koja je tebi naneta..čini mi se :lol:
 

Back
Top