Ljubljana: Protesti protiv privatizacije drzavnih firmi

Šta ti je privatizacija donela? Ti imaš platu tipa 20.000, a sve to što radiš ode iz države. Nemaš ti koristi, nema država koristi, totalan raspad. Mi smo praktično kolonije modernog doba...

jedinu korist imaju potkupljeni politicari i kapitalisti
ovaj se zadovoljava mrvicama,moze da se konacno ljubi sa deckom na ulici,a uskoro i da se zeni
 
Ja vidim uzora u Fridmanu.

Ja stvarno ne znam ko vidi uzore u raspalim i parazitskim slovenackim Sindikatima, i raspalim SFRJ komunjarama iz iste Slovenije?

pa vi, demokrate,bar ste videli
kao vidi gde smo mi vidi de su oni onda da nije bilo milosevica mi bi ko slovenci i sl.:hahaha:
totalna izdaja s njohove strane,vi bi da rasprodajete sve na dobos a oni su sad protiv privatizacije
 
Nigde veze, čista prozapadnjačka propaganda. Nadam se da će doći dan, kad se ja i ti složimo oko nečega :D

Пази, Хитлерова партија се звала Национал Социјалистичка Радничка партија.

Значи, он је био левичар, националиста и фан радничких права.

Баш као и Двери.
 
Пази, Хитлерова партија се звала Национал Социјалистичка Радничка партија.

Значи, он је био левичар, националиста и фан радничких права.

Баш као и Двери.

Samo što je Hitler u tu politiku ubacio i etničko čišćenje celog kontinenta.
 
Пази, Хитлерова партија се звала Национал Социјалистичка Радничка партија.

Значи, он је био левичар, националиста и фан радничких права.

Баш као и Двери.

Идеја се не остварује сама. Потребни су људи.
Ако се тек саграђена кућа сруши, архитекта може бити одговоран, али и не мора. Одговорни могу бити радници, лош материјал, неподобно земљиште.
 
Šta ti je privatizacija donela? Ti imaš platu tipa 20.000, a sve to što radiš ode iz države. Nemaš ti koristi, nema država koristi, totalan raspad. Mi smo praktično kolonije modernog doba...

Da ali tih 20.000 dinara je jednako 162 evra.

To je 100 puta više nego za vreme socijalizma 1993. godine.

- - - - - - - - - -

pa vi, demokrate,bar ste videli
kao vidi gde smo mi vidi de su oni onda da nije bilo milosevica mi bi ko slovenci i sl.:hahaha:
totalna izdaja s njohove strane,vi bi da rasprodajete sve na dobos a oni su sad protiv privatizacije
Ali Slovenija ima platu 1050 evra mesečno.

To je čini najuspešnijom zemljom na YU prostorima.


To je zato što su prvi krenuli u neoliberalne reforme, i tako postali imućni u životu.
 
Da ali tih 20.000 dinara je jednako 162 evra.

To je 100 puta više nego za vreme socijalizma 1993. godine.

- - - - - - - - - -


Ali Slovenija ima platu 1050 evra mesečno.

To je čini najuspešnijom zemljom na YU prostorima.


To je zato što su prvi krenuli u neoliberalne reforme, i tako postali imućni u životu.

Pojma ti nemaš o Sloveniji i tamošnjim prilikama, čim tako pričaš...
 

Back
Top