JARCEVI

Jedan od dvojice najdražih mi boksera. Legenda.

200px-RoyJones11.jpg
 
Ko je gospodin i zasto ti je drag? :) Ozbiljno pitam

Roj Džons Junior.

Zbog njegovog stila boksanja, kao i karaktera. Eksplozivan, talentovan, tehnički potkovan, odlične anticipiacije i refleksa. Na to je znao malo da provocira protivnike umerenim šegačenjem, plus dovoljno drčan i samouveren (jes da mu se to obilo o glavu u nekoliko navrata kasnije kroz karijeru, ali pozitivan utisak je daleko jači). Mislim da je još uvek jedini bokser koji je bio šampion u četiri različite kategorije. Jednostavno, njegovi mečevi su bili, ako ništa drugo, onda gledljivi.
 
Jedan od dvojice najdražih mi boksera. Legenda.

Pogledajte prilog 499712

Eksplozivni Roy Jones Jr.Kada se spominju najbolji njega niko ne spominje,nepredvidiv u ringu,specifican,prepun samopouzdanja,brzih refleksa,zanimljiv zbog nacina kako mu se odvijala karijera u boksu,jedini koji je bio sampion u 4. razlicite kateogrije.Posle se okrenuo muzici,jedna od njegovih najboljih pesama je ova a on je svakako bio nedodirljiv i nezaustavljiv bez obzira na skandal na Olimpijskim igrama 1988. kada mu je ukradena zlatna medalja,Saturn je sve vratio na svoje mesto 2003.
0:45 ,2:09
 
Meni se jako svidio jedan jarac jednom davno,ali opet bila sam u vezi sa rakom/jarcem tada pa sam ovog morala ispustiti.
Posle mi se opet svidio jedan ali mnogo je radio i stalno sam ja morala da odrzavam tu vezu a i zivotne okolnosti su nas poklopile pa smo prekinuli.
Nedavno mi se takodje svidio jedan ali on mnogo radi a ja opet nemam zivaca da uvijek vucem vezu,ali cini mi se da i on trazi nesto drugo......
Mada mora im se priznati da su bogati i mocni.ali i da moras mnogo da se trudis oko njih.Harizmaticni su donekle,kulturni konzervativni sto meni kao lavu odgovara.
Vole publicitet ali nisu voljni da se eeksponiraju.E sad kako su do toga dosli i kakvi su u emocijama basi i ne znam.Ali znam da su uvijek na vrhu piramide sa poznavanjem pravih osoba.
Jarac trazi vrijednu ali ne suvise ambicioznu zenu.Mozda cak i domacicu (samo ne znam koliki je spreman dzeparac da joj da.......:D)
E sad recimo ako sam ja u pitanju bila bih zadovoljna da mi da neki kapitalcic recimo za neku cvjecaru ili salon ljepote)
E sad cure,ako necete da radite nemojte da se kacite sa ovim rogonjom.Takodje i kad se zakacite u stanju je da vam "popije" dusu na jedan cudan djavolji nacin.Mada za nas stromodne to mozda i nije tako lose u ovim nesigurnim i tmurnim vremenima........:bye:
 
Inače, Jarčevi su neretko veći egocentrici i od Lavova, slavoljubivi i sebični, a tu i tamo uvek se otkrije poneki prizeman kompleks koji ih pere.

Relativno da, ali to su samo oni koji se mahom odmah proslave i onda ne mogu da se suoče sa tom slavom te brzo postanu tirani. Jarac je znak koji mora da uživa svoju samoću pre svega i suptilnost, maleni mir i kutak.

Sve što je grandiozno i masovno ih ometa i uništava im dušu, koncetraciju i smirenost, usporenost.

Definitivno nije za život prepun slave i turbulencije jer to može da ih veoma poremeti. S jedne strane im prija, ali s druge strane postanu od toga zavisni i nikako ne mogu da se oslobode. Često razviju neku totalnu glupost sa strane da ih održava, daju se lošim uzrocima, počnu da veruju u neke totalne budalaštine i automatski propadaju.

Glavni primer Elvis Presley koji je postao potpuno zavisan od droge širokog spektruma. Njemu je slava došla glave, a to je upravo 2ga kuća u njegovom natalu.

Elvis-_Presley-death-anniversary-drugs-addiction-obesity-839858.jpg


s-l300.jpg
 
Sve što je grandiozno i masovno ih ometa i uništava im dušu, koncetraciju i smirenost, usporenost.

Баш тако, плус губи се контрола у таквим ситуацијама. Ваљда зато волим минимализам, да могу да контролишем; пуно ствари ме гуши.
 
Jarac ima taj neki paradoks u sebi da se izlaze siroj masi dok to istovremeno ne zeli da radi.
Ima potrebu da bude priznat koja je veca od potrebe za samocom.
 
Poslednja izmena:

Back
Top