da li je pravo vreme za dvd rezace?

Ocigledno je da dvd rezac jos nije postao standard,posto vidim da mali broj ljudi ga ima i niko nema sta da preporuci.
Tako da cu ja morati izgleda jos da se smaram sa ovim mojim cd-rezacem. :(
Samo nemogu da se oprostim od osecaja da na jednom disku imam 4.7 gb podataka,a ne ovde vise neznam gde da drzim ovlike cd-ove :(
 
E bas ti hvala na preporuci,nisam ocekivao,da ce bilo ko sta preporuciti,posto vidis da skoro niko nema dvd rezac!Izgleda da jos nije postao standard!
A cini mi se da je cena ok.A mnogo znaci sto moze obe vrste diskova da reze.
Samo imam jos jedno pitanje za tebe da li mislis,da jos trebam da cekam ili da ga pazarim,isplati li se kupovati ga sada?
 
Rampelstilski:
E bas ti hvala na preporuci,nisam ocekivao,da ce bilo ko sta preporuciti,posto vidis da skoro niko nema dvd rezac!Izgleda da jos nije postao standard!
A cini mi se da je cena ok.A mnogo znaci sto moze obe vrste diskova da reze.
Samo imam jos jedno pitanje za tebe da li mislis,da jos trebam da cekam ili da ga pazarim,isplati li se kupovati ga sada?

To sto prepoznaje i reze oba sistema ti prosiruje krug delovanja :wink: U svetu kopjutera vazi zlatno pravilo: ne zuri nigde :) jer ono sto danas kosta 200 eura za mesec - dva ce spasti na 100. Ostalo zavisi od tebe i koristi koju ces imati od dvd rezaca...ako imas lovu onda uzimaj 8)
 

Back
Top