RADNO: Premijer prvog i drugog januara u svom kabinetu

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
http://www.kurir.rs/vesti/politika/...drugog-januara-u-svom-kabinetu-clanak-1650849

RADNO: Premijer prvog i drugog januara u svom kabinetu
Većina ministara u Vladi kaže da im je jučerašnji dan, iako neradni, protekao radno i na terenu. Vučić jedini u Vladi

Politika, Subota, 3. januar, 2015.
Autor: Foto: Dado Đilas,Foto: Beta Mlan Obradović
ČLANAKKOMENTARI
0 komentara

BEOGRAD - Iako su prvi i drugi januar zvanično neradni dani, premijer Aleksandar Vučić je, kako saznajemo iz njegovog kabineta, proveo u Nemanjinoj 11.
- Prvog dana u novoj 2015. godini premijer je već u devet sati bio u kabinetu, a juče je stigao oko osam, kao njegovi najbliži saradnici - kažu u kabinetu. Ipak, i pored najava da bi prva sednica Vlade u 2015. trebalo da bude održana prvog januara, to se nije dogodilo, a jedini koji je juče bio u zgradi Vlade je Vučić.

Vrednice

Međutim, većina ministara za Kurir kaže da je jučerašnji dan provela radno.
Ministar odbrane Bratislav Gašić prvog januara bio je sa vojnicima.
- U Kopnenoj zoni sam proveo 1. januar, dok sam jučerašnji dan posvetio porodici - kaže Gašić.

Ministar policije Nebojša Stefanović obilazio je pripadnike MUP, a juče je nagradio policijske službenike u 2014. godini.
I ministra privrede Željka Sertića juče smo zatekli u Ministarstvu.
- Imao sam sastanak sa predsednikom Privredne komore Srbije u vezi sa investicionim aktivnostima - kaže on.

U obilasku

Prve dane nove godine ministar energetike Aleksandar Antić proveo je radno i, kako kaže, na sastancima, kao i ministar rada, zapošljavanja, boračkih i socijalnih pitanja Aleksandar Vulin.
- U Beloj Crkvi imao sam sastanak sa načelnikom okruga i direktorima Centra za socijalni rad, Nacionalne službe za zapošljavanje i PIO fonda. Takođe, sa udruženjem osiguravača podelio sam poklone deci bez roditeljskog staranja u Beloj Crkvi. Drugog dana 2015. bio sam u kabinetu, gde smo se pripremali za naredne nedelje - navodi Vulin.

Odmora nije bilo ni za ministra pravde Nikolu Selakovića. Kako kaže, juče je uputio dopis ministru pravde Australije povodom odluke da odobri ekstradiciju Dragana Vasiljkovića Hrvatskoj.

(B. K.)


Jadranka Joksimović
PREHLAĐENA, PA ODLOŽILA OBAVEZE

Prve dane 2015. sa porodicom je proveo i ministar trgovine i telekomunikacija Rasim Ljajić, a ni ministarka bez portfelja Jadranka Joksimović prethodna dva dana nije radila.- Prehlađena sam, pa sam ostala kod kuće. Inače, ova dva dana nemam nekih neodložnih obaveza u Vladi - kaže Joksimovićeva.

Kori Udovički
RADIM OD KUĆE

Za ministarku lokalne uprave i državne samouprave Kori Udovički Nova godina je praznik kad se porodica okuplja.
- Ovog puta smo kod moje starije ćerke. Razgovaramo, spremamo razne đakonije. Nažalost, ne mogu da budem potpuno opuštena jer nas čeka mnogo posla, pa vreme provodim i za kompjuterom - kaže Udovički.

........

Ako misli da je to pohvalno on nije normalan. Ovo samo pokazuje o kakvoj se psihopatologiji radi. Po svaku cenu da bude u centru paznje, praceno sa histericnim istupima.

Послато са SM-N9100 уз помоћ Тапатока
 
Baš me interesuje šta je radio.

Шта може првог јануара да ради човек који никада у животу ништа није радио?

- - - - - - - - - -

Премијеру би било паметније да оде да "кресне" нешто, да се смири..... и да нас бар један дан не спопада својим сомнабулним изјавама.......

Можда треба опет да позове Гвида Вестервелеа у посету?
 
525427_parada-kisa06-foto-vesna-lalic_origh.jpg

...................:hahaha::zcepanje::hahaha::zcepanje::hahaha::zcepanje: НАШ ПОНОС И ДИКА :zcepanje::hahaha::zcepanje::hahaha::zcepanje::hahaha:
 
Премијеру би било паметније да оде да "кресне" нешто, да се смири..... и да нас бар један дан не спопада својим сомнабулним изјавама.......

Eto projekcije. :lol:

Smara te Kurir koji nema druga posla i načina da proda ono smeće od novina a i bot drdoktor koji otvara temu za temom, s kompa, s Ipoda, s mobilnog telefona, pomoću sata, prstena ... Radi 24 sata, više od Vučića. :hahaha:
 

Back
Top