dr.?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vopi

Početnik
Poruka
45
Draga dr.-ice, u cemu je vas problem? ovaj post je u vezi sa onim o parazitima ili ne. sta tebi smeta sto se covek lecio tako kako jeste?
on je lepo napisao sta je bilo i kako je to resio i na kraju je upitao sta je to ustvari bilo! nije trazio nikakve kritike niti vase misljenje o njegovom lecenju, samo je pitao sta je to moglo biti? nije vase da sudite nego da pomazete ( ili gresim?).

Isto tako ste mene "spickali" kada sam vas pitao koliko se dugo zadrzava marihuana u organizmu. ja sam to objasnio i reci cu jos jednom, cuo sam od nekih koji konzumiraju da ostaje oko 7 dana, a na zvanicnom mup-ovom sajtu pise 7 nedelja.

bilo je jos slucajeva u kojima samo tako odbrusite bez razloga! ZASTO???
 
Vopi:
Draga dr.-ice, u cemu je vas problem? ovaj post je u vezi sa onim o parazitima ili ne. sta tebi smeta sto se covek lecio tako kako jeste?
on je lepo napisao sta je bilo i kako je to resio i na kraju je upitao sta je to ustvari bilo! nije trazio nikakve kritike niti vase misljenje o njegovom lecenju, samo je pitao sta je to moglo biti? nije vase da sudite nego da pomazete ( ili gresim?).

Isto tako ste mene "spickali" kada sam vas pitao koliko se dugo zadrzava marihuana u organizmu. ja sam to objasnio i reci cu jos jednom, cuo sam od nekih koji konzumiraju da ostaje oko 7 dana, a na zvanicnom mup-ovom sajtu pise 7 nedelja.

bilo je kos slucajeva u kojima samo tako odbrusite bez razloga! ZASTO???

Moje nije da sudim o ponašanju dr jer to nije stvar obrazovanja, već njene lične kulture i poštovanja tuđe lučnosti.....
Moje je da ti odgovorim na ovaj drugi dio pitanja. Kanabinoidi (skupina halucinogenih komponenti iz marihuane) pouzdano se mogu detektovati u urinu 4 nedelje po unošenju, a sa vjerovatnoćom od 60% i dvije nedelje posle toga...
Nadam se da ovaj odgovor nećeš zloupotrebiti u cilju obmane roditelja...
Pozz, mr ph sci spec, analiticar

 
I ova ce pod kljuc.
Zao mi je ali stvarno prica o drogama ,na nacin da je svaki tinejdzer zloupotrebi ,se nece ovde pricati.
A sto se tice dokonog i bezobraznog forumasa...no comment.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top