Srce hoce ali cvrc

Aj da ja napisem i par reci za ozbiljno, mada bice mi tesko. :D

Problem je izmedju ostalog i u nekompatibilnosti polnih organa, isto kao sto zene znaju kakvi im najbolje prijaju i sta im odgovara i muskarci osecaju razlike medju zenskim nogama. Inace tvrdim da je najbolji afrodizijak zenska senzualnost, da zena svojim umecem moze da proizvede supershevca od bilo kakvog muskarca, da sva inspiracija potice od zene.
 
I meni nije jasno zašto su se neki uvredili ovde...

Stvari su vrlo jednostavne i jasne:

Žena može da bude nezadovoljena na dva načina, nije znala kako da naloži tipa i ostala je neje*ana ili se ona polomila, on uživao, ona nije, što znači da je on kriv i da je on seronja.

Muškarac može da bude nezadovoljen ako mu žena nije bila inspirativna ili nije znala kako... Tako da ja verujem samo u trajnu impotenciju ili dosadu koja se pojavila, a to "neće da mu se digne", pa, dovedi mu neku na koju šilji tajno, da vidiš kako hoće kao da je na roštilj bačen.
 
...nije to šala... ja sam i otkazao sve sexualne aktivnosti za ng... jer sam načuo da je to maler...
...lepo sam i pitao na svojoj temi ali me niko nije razuverio...

...i da me ovaj moj živorad izneveri... odbah bi ga bapnuo na panj i presudio...:evil:

Tacno, reci im, reci!

Ne znam da li sam pricao kako je moj ortak prosao za lanjski docek. Kupila mu curica crvene gace, da ispostuje onaj obicaj koji kaze da treba obuci nesto crveno da bi ljubav cvetala. A gace tesne, jedva decko preziveo kafanu, ni da sedi, ni da ustaje, kao da je obukao okove. Stignu oni kuci, malecka ocekuje burno novogodisnje jutro, a on ni da kvrcne, isekle ga i nagnjecile one crvene gacice. Znaci maler, dokazano.
 
Tacno, reci im, reci!

Ne znam da li sam pricao kako je moj ortak prosao za lanjski docek. Kupila mu curica crvene gace, da ispostuje onaj obicaj koji kaze da treba obuci nesto crveno da bi ljubav cvetala. A gace tesne, jedva decko preziveo kafanu, ni da sedi, ni da ustaje, kao da je obukao okove. Stignu oni kuci, malecka ocekuje burno novogodisnje jutro, a on ni da kvrcne, isekle ga i nagnjecile one crvene gacice. Znaci maler, dokazano.
Cccc...

Kako ga s.ebala, koji kreten...
 
Aj da ja napisem i par reci za ozbiljno, mada bice mi tesko. :D

Problem je izmedju ostalog i u nekompatibilnosti polnih organa, isto kao sto zene znaju kakvi im najbolje prijaju i sta im odgovara i muskarci osecaju razlike medju zenskim nogama. Inace tvrdim da je najbolji afrodizijak zenska senzualnost, da zena svojim umecem moze da proizvede supershevca od bilo kakvog muskarca, da sva inspiracija potice od zene.

...kakav bre problem u organima... problem je najčešće u glavi...
...koja posle mora da traži dobar izgovor tj. opravdanje...
...bila je ovakva-onakva, štrokava, nije bila dovoljno inspirativna...:lol:
 
Tacno, reci im, reci!

Ne znam da li sam pricao kako je moj ortak prosao za lanjski docek. Kupila mu curica crvene gace, da ispostuje onaj obicaj koji kaze da treba obuci nesto crveno da bi ljubav cvetala. A gace tesne, jedva decko preziveo kafanu, ni da sedi, ni da ustaje, kao da je obukao okove. Stignu oni kuci, malecka ocekuje burno novogodisnje jutro, a on ni da kvrcne, isekle ga i nagnjecile one crvene gacice. Znaci maler, dokazano.

Što je obukao budala? To je novi nivo papučarstva, to je gaćaner. Nisam znao da od papučara ima gore, ne bi gnječio testise zbog Monike Beluči a ne neke sitnije :D
 
Tacno, reci im, reci!

Ne znam da li sam pricao kako je moj ortak prosao za lanjski docek. Kupila mu curica crvene gace, da ispostuje onaj obicaj koji kaze da treba obuci nesto crveno da bi ljubav cvetala. A gace tesne, jedva decko preziveo kafanu, ni da sedi, ni da ustaje, kao da je obukao okove. Stignu oni kuci, malecka ocekuje burno novogodisnje jutro, a on ni da kvrcne, isekle ga i nagnjecile one crvene gacice. Znaci maler, dokazano.

Skupili se krvni sudovi :mrgreen:
 
U vezi gaca... sta ce decko... neiskusan bio ... naucio je lekciju... kaze sad samo one crvene pletene narukvice dolaze u obzir... :deda:


...kakav bre problem u organima... problem je najčešće u glavi...
...koja posle mora da traži dobar izgovor tj. opravdanje...
...bila je ovakva-onakva, štrokava, nije bila dovoljno inspirativna...:lol:

Dobar izgovor zlata vredi, sto jes', jes'. :ok:

Boze kad se setim kakve sam ja sve gluposti lupao zato sto nisam smeo da kazem da mi ne prija oralni seks :D, da zato gubim erekciju, ili da mi neka poza ne odgovara, ono ides na to da ne pravis frku, i sto kazes bitna je glava, mislim potrebno je i malo strpljenja ako nekoga bas zelis. :think:
 
meni se jednom nije digo pa sam se smejao
zvuči fantastično ali ja nemam objašnjenje tog fenomena :))))
a ženska koja je bila prisutna se čudila
kaže ti si lud ti se smeješ a svi pušu na nos pale tri pljuge odjednom lupaju vratima i slično
ne pomerio se, možda ona pročita ovo pa će da posvedoči
nu, posle pola sata ili sat sve je bilo kako treba <3
 
da ne kazem trt milojka..:)

Tema je o muskom libidu i mogla sam da je postavim na pdf Muskarci
ali sam se ipak odlucila za Ljis,jer ima veze sa ljubavlju i sexom..tako da:

Poznato je, jel te , da se muskarcima hoce uvek. ..ali

Kakav je osecaj kada nece da vam se digne ili se samo upolovaci,
i
zbog cega se to desava, kada se desi ? Sta je razlog, tj sta je to sto srecu kvari obostrano ?

ja moram da primetim da ste odlucili da nam udarate po samopouzdanju

kad se desi pricacemo vam, dace bog da smo svi tad jos tu da se zezamo i pisemo, nije to samak sveta, svakom ce se pre ili kasnije desiti a za to ima milion razloga, mahom je psiha, stres ili previse alkohola, tako kazu strucnjaci, da ne navodim ako neko nema vise volje sa tom osobom tj. vec mu se zgadila
 
da ne kazem trt milojka..:)

Tema je o muskom libidu i mogla sam da je postavim na pdf Muskarci
ali sam se ipak odlucila za Ljis,jer ima veze sa ljubavlju i sexom..tako da:

Poznato je, jel te , da se muskarcima hoce uvek. ..ali

Kakav je osecaj kada nece da vam se digne ili se samo upolovaci,
i
zbog cega se to desava, kada se desi ? Sta je razlog, tj sta je to sto srecu kvari obostrano ?

Stres, losa ishrana, neke bolesti koje jos ljudi ne znaju da imaju. To je zapravo i zdravstveni problem i za to treba ici kod doktora.
 

Back
Top