Dr. Jovo Toshevski-zenska manipulacija

ketis

Zainteresovan član
Poruka
183
"Spoljasnja bogata fizicka i verblna zenska ekspresivnost u stalnom sukobu sa neocekivanim ponasanjem, koje se od devicanskog izgleda i glasa ne bi mogla ocekivati, naveli su naravno, neuporedivo veci broj muskaraca nego zena da pisu i razmisljaju o zenama....neverovatno je koliko stvaralacke muske energije je potroseno na rasvetljavanje zenskog ponasanja i njegovih efekata....izgleda da se istina o zenama jedva provlaci kroz mozak muskarca, jer je on tako evolutivno programiran da slabije percipira....termin ljubavnik je nesumnjivo vezan za muskarca, o ljubavniku svi govore dok ljubavnica nije opsti pojam, i dok je ljubavnik to samo ako je zena za njega zainteresovana, zaljubljeni je bez zenskog ucesca takoreci niko...Krojcerova sonata je delo prepuno istina o zeni...kada anonimni starac kaze da zena treba da ima "strah od muza" danas zvuci kao eho minulih vremena..zato muskarac treba da insistira na svom stavu pa makar on bio i pogresan..."

i jos nesto "felacija je izgleda primatski obrazac koji je kod coveka napredovao, kod felacije simpanza najcesce nema erekcije i ejakulacije sto nije slucaj u poredjenju sa covekom...po nasim zapazanjima felaciju koju je sprovodila zenka uvek je doprinosila smanjivanju agresije muzjaka ...to je bio slucaj u svim posmatranim ekperimentima...kod coveka je felacija odlican brzi nacin za ostvarivanje zenskih zamisli, bez ikakvih poznih reakcija za zenu kao sto je nezeljena trudnoca..a takodje se predupredjuje eventualna buduca agresija ili druga reakcija nepovoljna za zenu..."
A STA KAZETE? ZNA SI COVEK ZNANJE!!
I
 
Kakav bulshhit od teksta. Opet neke lez filozofije. Kao muskarci su glupi i ovakvi onakvi.

Sad da imam vremena sad bi ceo taj tekst samo zamenuo muskarac sa zena i obrnuto i opet bi sve bilo ispravno.

Jednostran pogled na svet, samo neko bespotrebno (a ja bi rekao i glupavo) razdvajanje polova.

Sve je to isto pakovanje ....

Nesvidja mi se sto si napisala. Tu ima tolikjo gluposti da bi bilo suludo i objasnjavati ti koje su sve i zasto. Bukvalno svaka recenica ima po par neistina i pogresnih pogleda....

Cista glupost...
 
raindog:
oce neko da objasni perici (poshto mene ne vidi)
da znaci navoda podrazumevaju citiranje nekog texta

u ovom sluchaju u naslovu navedenog autora
ebote kakav lidbo
Upravo , ali imajte u vidu da je ovo odlomak iz knjige "Skrivena seksualnost" i da ju je napisao muskarac a ne zena kao sto i pise u naslovu teme, i to ne bilo kakav nego dr.mr.zr.drk.prk. za emocionalnost, seksualnost i memoricki sistem mozga
 
ketis:
Upravo , ali imajte u vidu da je ovo odlomak iz knjige "Skrivena seksualnost" i da ju je napisao muskarac a ne zena kao sto i pise u naslovu teme, i to ne bilo kakav nego dr.mr.zr.drk.prk. za emocionalnost, seksualnost i memoricki sistem mozga

hå hå.tim gore.Taj tehnicki pristup obradi ove teme je krajnje smesan i jadan.
Ajde ti lepo procitaj sta nam je lepo napisao Johan August Strindberg o zenama.
To je mnogo normalnije i licnije nego ova tehnicka opcija pokusaja razumevanja.
 
ketis:
Upravo , ali imajte u vidu da je ovo odlomak iz knjige "Skrivena seksualnost" i da ju je napisao muskarac a ne zena kao sto i pise u naslovu teme, i to ne bilo kakav nego dr.mr.zr.drk.prk. za emocionalnost, seksualnost i memoricki sistem mozga
Ma pricam ti pricu.

Lock!

PS Jel sad mi muski treba da otvaramo teme o ovakvim onakvim zenama...naravno citirano odnegde?
MP3 predlog
Ne budali...pacove mali...
 
ma da....chovek je suvi genije...mora da ti je neki stric il neshta pa ti sad propagirash njegove misli (:{

sve u svemu...postigao ono shto je na pochetq rekao....razmishljao o zhenama...poor bastard....el svi stvarno misle da to mozhe da se napishe?...el postoji neshto u ovome svetu(shto bi naGlasiO) shto nije za pisanje...shto je za dozhivljavanje i razumevanje i na svakom od nas je da otkrijemo sve to sami za sebe...a ne da nam neki mozak-bilderi kreiraju nashe impresije...pogotovo ne ovi shto lepo pishu...pa sve deluje tako realno da pomislish da je sve to neverovatno lako i prosto...a u sushtini mozhemo da razglabamo o tome josh 18 vekova i nikom nishta...al doooobro vezhbamo mozak
 
ketis:
Jel ovo malo previshe komlikovana tema pa niko nishta ne argumentuje , obrazlaze...a ovamo kad je tema npr. Jasna volim te , svi nesto raznezeni pa cile - mile, pa pile,mako, duso....fuj


a izvini....kakvi to argumenti mogu postojati na zadatu temu?...mislim shta tjemo izneti kao argument u jednoj vishe filozofskoj polemici...shto se tiche teme...previshe je komplikovana i za tog jovu a kamo li za nas obichne smrtnike...shto se tiche raznezhivanja...ljudi ovdi mahom dolaze da rasterete mozak....to si do sad trebo skapirati...al doooobro ima vremena....u medjuvremenu....chitaj i citiraj
 
ketis:
"Spoljasnja bogata fizicka i verblna zenska ekspresivnost u stalnom sukobu sa neocekivanim ponasanjem, koje se od devicanskog izgleda i glasa ne bi mogla ocekivati, naveli su naravno, neuporedivo veci broj muskaraca nego zena da pisu i razmisljaju o zenama....neverovatno je koliko stvaralacke muske energije je potroseno na rasvetljavanje zenskog ponasanja i njegovih efekata....izgleda da se istina o zenama jedva provlaci kroz mozak muskarca, jer je on tako evolutivno programiran da slabije percipira....termin ljubavnik je nesumnjivo vezan za muskarca, o ljubavniku svi govore dok ljubavnica nije opsti pojam, i dok je ljubavnik to samo ako je zena za njega zainteresovana, zaljubljeni je bez zenskog ucesca takoreci niko...Krojcerova sonata je delo prepuno istina o zeni...kada anonimni starac kaze da zena treba da ima "strah od muza" danas zvuci kao eho minulih vremena..zato muskarac treba da insistira na svom stavu pa makar on bio i pogresan..."

i jos nesto "felacija je izgleda primatski obrazac koji je kod coveka napredovao, kod felacije simpanza najcesce nema erekcije i ejakulacije sto nije slucaj u poredjenju sa covekom...po nasim zapazanjima felaciju koju je sprovodila zenka uvek je doprinosila smanjivanju agresije muzjaka ...to je bio slucaj u svim posmatranim ekperimentima...kod coveka je felacija odlican brzi nacin za ostvarivanje zenskih zamisli, bez ikakvih poznih reakcija za zenu kao sto je nezeljena trudnoca..a takodje se predupredjuje eventualna buduca agresija ili druga reakcija nepovoljna za zenu..."
A STA KAZETE? ZNA SI COVEK ZNANJE!!
I


Auuuuu do jaja!

Lik je bas dobar.

Covek je ocigledno proucavao neke stvari, i vrlo dobro zna!
 
om je demode...nisi u toq...isus se vratja na velika vrata...sad tjesh mi retji da nisam razumeo temu i da je previshe komplikovana...el zato shto sam glup?....il zato shto si ti previshe pametan?...da net zaista trpi sve...mada moderatori i ne trpe...neprestano imam 3p da moram da budem ljubazniji sa narodom...to me pomalo gushi i sputava...al da nije toga verovatno bi se ljudi ubijali po ulicama...il ne bi...mozhda bi zhiveli svi zajedno sretjno na nekoj livadi i pevali ooommmm

svako dobro...prijatno...puno sretje and svega lepog...dragi sagovorniche...nek ti od ruke sve ide...puno te volim cenim i poshtujem tvoj stav...iskreno tvoj

boodak
 
Kao prvo JA SAM DEVOJCHICA, kao drugo jel ja to naslucujem sputavanje agresivnosti, impulzivni bes zna bas da bude *ajeban takvi ljudi kad prsnu, oni bas prsnu mozda bi trebalo lichno da poprichas sa doktorom Jovicom mada sumnjam da moze da ti pomogne oko te gluposti (to nisam ja rekla)
 

Back
Top