NFL

To je i odlucilo na kraju...Nista posebno nije bio napad packersa,jos ako uzmes da su igrali na domacem terenu.

Jel u playoffu na osnovu rankinga odlucuju na kom se terenu igra tekma?

Da. Sa tim sto pobednik divizije ima domaci teren u odnosu na onog ko ima wild card, cak i kada taj sa Wild card ima bolji skor. Tipa, retard divizija ove godine, NFC south- njihov pobednik ce u prvom kolu da igra na domacem terenu protiv neke wild card ekipe koja ima bolji skor od njih


I mozda najvece sanse za ovogodisnji Superboul imaju ove dve ekipe koje smo gledali sada, GB i NE. Ja tipujem na taj Superbol.
 
Gle ovo...

http://rt.com/usa/210467-police-union-rams-protest/

A inače, večito padam tikete na glupost, odnosno zato što odbijam da primenim stvari koje sam naučio na teži način. Recimo, vidim granicu za poene na Grin Bej - Nju Ingland 58,5. I sad, umesto da se setim milion situacija u raznim sportovima, gde kad se susretnu dva ultra efikasna tima, krajnji rezultat obično bude antipropaganda sporta, ja se i dalje nadam da to neće baš sad da se desi. I onda odigram plus poena na ludački visoku granicu (ne i nerealnu) poput ove, i naravno da me samo to obori :dash:
 
Meni je najjace ovo kako su ovi iz Sent Luisa istrolovali Vasington, poslali kao tim kapitene na pocetak utakmice sve igrace koje su dobili za RG-3-a, tj. za drugi pik na Draftu te godine :hahaha:
 
Mark Sancez i njegov genijalni QB skill sinoc upropastili Cip Kelijevu plej of perspektivu...

Postoji sansa da Filadelfija ispusi za plej of sa 11-5, sto se poslednji put desilo cini mi se Patriotsima one sezone kada je Brejdi bio povredjen, 2008-e godine cini mi se....


Jbte, neko ce da ispusi za plej of sa 11-5, a neko iz NFC south retard divizije ce da igra jednu domacinsku plej of utakmicu sa nekih 7 pobeda...
 
Mark Sancez i njegov genijalni QB skill sinoc upropastili Cip Kelijevu plej of perspektivu...

Postoji sansa da Filadelfija ispusi za plej of sa 11-5, sto se poslednji put desilo cini mi se Patriotsima one sezone kada je Brejdi bio povredjen, 2008-e godine cini mi se....


Jbte, neko ce da ispusi za plej of sa 11-5, a neko iz NFC south retard divizije ce da igra jednu domacinsku plej of utakmicu sa nekih 7 pobeda...
Hahah,a Kapernik ga je i zvanicno ispusio za playoff :lol:

Packersi pukli od Billsa :eek:
 
Packersi pukli od Billsa :eek:

Mislis Patriotsi pukli od Bilsa.
To nije neocekivano ni malo, s´obzirom da se Nju Inglendu u toj utakmici nije radilo o nicemu. Cuvaju se za plej-of.

Ajmo Pitsburg!!! :worth:

- - - - - - - - - -

Ja mislim da Karolina moze da razbije Arizonu sad u wild card rundi...

Pa ne da mogu nego bi realno trebali da ih pocepaju. Pruze li partiju u odbrani kao sinoc tesko ko moze da im parira. Uglavnom su opasan autsajder koji se zahuktao pred kraj regularne sezone. Bice zanimljivo.
 
Mislis Patriotsi pukli od Bilsa.
To nije neocekivano ni malo, s´obzirom da se Nju Inglendu u toj utakmici nije radilo o nicemu. Cuvaju se za plej-of.

Pogledaj datum njegovog posta ;)

- - - - - - - - - -

Pa ne da mogu nego bi realno trebali da ih pocepaju. Pruze li partiju u odbrani kao sinoc tesko ko moze da im parira. Uglavnom su opasan autsajder koji se zahuktao pred kraj regularne sezone. Bice zanimljivo.

Arizonu muce povrede nekih igraca, a nemaju apsolutni nikakvu zamenu za Palmera, ovi QB-ovi rezervni su im uzasni. Mislim da Karolina to dobija.

Sa druge strane, nemam apsolutno pojma kako ce da se zavrsi Dalas-Detroit. Da Detroitov napad igra makar upola onoliko koliko su ljudi ocekivali od njih, s' obzirom kakva imena imaju, oni bi bili najbolja ekipa u ligi, jer im je odbrana, suprotno ocekivanjima, fenomenalna ove godine, ona ih je uvela u plej off.
 
Kakav epic fail s´moje strane. Hahaha...

Tesko da Lajosni mogu tuci Dalas u gostima. S´obzirom kakav raspad od ekipe su bili godinama i upad u plef of je za njih premija.
 
Lajonsi nemaju raspad ekipu, imaju najbolju defanzivnu liniju u ligi ( 3 puta u cetiri godine draftuju defanzivnog linijasa u prvoj rundi, tako da je to i ocekivano. Doduse, pajser Suh je sinoc namerno nagazio Rodzersa, pa mu sleduje kazna, a posto ima istoriju takvog ponasanja, ne bi me iznenadilo da mu zabrane da igra protiv Dalasa). Sudar Dalasa i Detroita ce biti sudar najbolje ofanzivne i najbolje defanzivne linije u ligi, to ce da bude bas ono, utakmica za prave NFL sladokusce, koji znaju da je to osnova ove igre. Lajnbekeri im ove godine igraju fenomenalno, a cak im je i secondary relativno solidna, suprotno svim ocekivanjima.

Sa druge strane, po imenima imaju ludacki dobar napad, verovatno lagano u TOP 3 napada, po imenima. Sad, sto im napad ove godine igra ocaj ocaja u praksi, to je druga stvar. Prosto neverovatno kako onakav napad sa onakvim imenima moze da igra toliko ocajno. Valjda ce malcice da se probude kada krene plej of.
 
Poslednja izmena:
Presudio im je poraz kod kuce od Rejvensa u 14. Kolu. Pored toga imali su teska gostovanja u Denveru i Bostonu u finisu regularne sezone. Da igraju u NFC-u prosli bi lagano u plej of.
 
A sad,playoff :D Bas razmisljam koliko je bolje organizovano nego u nba-u,gde ima gomila nebitnih tekmi tokom sezone :zroll:

Kakve su vam prognoze,ko stize do superbowla? z:lol:

- - - - - - - - - -

Mislis Patriotsi pukli od Bilsa.
To nije neocekivano ni malo, s´obzirom da se Nju Inglendu u toj utakmici nije radilo o nicemu. Cuvaju se za plej-of.

Ajmo Pitsburg!!! :worth:

- - - - - - - - - -



.
E sad su pukli i jedni i drugi z:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ma nije namerno z:hm:

suh.gif
 
A sad,playoff :D Bas razmisljam koliko je bolje organizovano nego u nba-u,gde ima gomila nebitnih tekmi tokom sezone :zroll:

Kakve su vam prognoze,ko stize do superbowla? z:lol:

- - - - - - - - - -


E sad su pukli i jedni i drugi z:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ma nije namerno z:hm:

suh.gif

Ne bih se iznenadio da udje Pitsburg.

A tacno se vidi da Suh to namerno radi. On nije glup, jedan je od inteligntnijih igraca u ligi, i ocigledno kada ovo radi to ne radi jer je napaljeni debil, kao vecina igraca, vec jer je jednostavno pokvareno i proracunato goved.o.

- - - - - - - - - -

Inace, juce su bila NCAA polufinala, po prvi put u istoriji koledz ima mini plej-of u fudbalu.

I potpuno iznenadjenje, Alabama ispusila, finale za nedelju dana igraju Ohajo Stejt i Oregon (Oregon je trenirao Chip Keli pre nego je dosao da sada trenira Eaglse).
 
Ne bih se iznenadio da udje Pitsburg.

A tacno se vidi da Suh to namerno radi. On nije glup, jedan je od inteligntnijih igraca u ligi, i ocigledno kada ovo radi to ne radi jer je napaljeni debil, kao vecina igraca, vec jer je jednostavno pokvareno i proracunato goved.o.

- - - - - - - - - -

Inace, juce su bila NCAA polufinala, po prvi put u istoriji koledz ima mini plej-of u fudbalu.

I potpuno iznenadjenje, Alabama ispusila, finale za nedelju dana igraju Ohajo Stejt i Oregon (Oregon je trenirao Chip Keli pre nego je dosao da sada trenira Eaglse).
Hmm,nisam gledao Pitsburg uopste ja msm z:hm:

Da,jos je pre toga Rodgers povredio list na toj nozi ako se ne varam...

hahaha,dobar avatar kami z:mrgreen:
 

Back
Top