Забрањени снимак из ДС. Свака част!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovaj momak nije iz ds nego ucesnik takmicenja u besednistvu "zoranu u cast".

.......... Могуће.
Под покровитељством ДС

- - - - - - - - - -

Malo ti je tužan pokušaj da milion puta vidjenim klipovima žutog preduzeća starim po par godina ili meseci utešiš sebe zbog konačnog raspada voljene ti vanparalamentarne stranke , al ajde ako je iz terapeutskih razloga da podržimo . :ok:

Па ти тугуј...Нико ти не брани. :cool:


Обзиром какво је стање у ДС, нових снимака више и нема.
Извињавам ти се што те је клип толико повредио.
 
Poslednja izmena:
moze biti iz bilo koje stranke. pod pokroviteljstvom one vesele udovice koja flertuje sa vucicem.

У сваком случају......... Под покровитељством ДС, обезбеђење ДС-а, Поштовање "слободе говора" од стране ДС-а.............
 
Jedini raylog opstanka Stiropora na vlasti je retardirana opozicija. Koja ce biti retardirana do daljnjeg izgleda. Sa retardiranim pristalicama o kojima se sve manje zna zbog glupiranja Guzoljuba,

Тачно.
То ипак (на жалост) значи да је чак и стиропорац махер за оне који себе покушавају да назову опозицијом.
 
Кад би био искрен, признао би и то да је једини разлог због чега је ДС био на власти исто тако ретардирана ондашња опозиција.

........и цела држава подређена маркетингу тадашње главне странке.
Сети се ко су били саветници бишег преЦедника.
 
Пусти ти саветнике, главне фаце су били сарадници ДС у опозицији. :mrgreen:


не верујем

Инсистирање ан лидерском маркетингу (мајица на брателе, седатив за кокошке, маратом, гитара у Кнезу, стварање култа личности, вера у непогрешивост и алавост за трећим мандатом, медијски мрак, баскет са Ивицом, обраћење искључиво "урбаној популацији"........) а занемаривање државе и свих проблема су, по мени, били пресудни. Опозиција је и тада била смешна мада ипак знатно озбиљнија негом сада.
 
не верујем

Инсистирање ан лидерском маркетингу (мајица на брателе, седатив за кокошке, маратом, гитара у Кнезу, стварање култа личности, вера у непогрешивост и алавост за трећим мандатом, медијски мрак, баскет са Ивицом, обраћење искључиво "урбаној популацији"........) а занемаривање државе и свих проблема су, по мени, били пресудни. Опозиција је и тада била смешна мада ипак знатно озбиљнија негом сада.

Јесте, грађанин Србије је баш у дилеми кога више да симпатише, дворску луду или хистеричног премијера.

- - - - - - - - - -

Sve je moguce, zato igram Lotto, a i Srbi se igraju drzave.

Zamisli koja je to ludnica kad jedan narod nema normalnog politicara u poslednjih 25 godina.

Нема у последњих сто година.
 
Јесте, грађанин Србије је баш у дилеми кога више да симпатише, дворску луду или хистеричног премијера.

- - - - - - - - - -



Нема у последњих сто година.

не да симпатише него да бира мање иритантне.


на жалост
 
Кад би био искрен, признао би и то да је једини разлог због чега је ДС био на власти исто тако ретардирана ондашња опозиција.

Да, Српска радикална странка која је била неспособна да формира власт са Кошутницом.
 
Sve je moguce, zato igram Lotto, a i Srbi se igraju drzave.

Zamisli koja je to ludnica kad jedan narod nema normalnog politicara u poslednjih 25 godina.

То је тачно.

Ђинђић није имао времена да покаже да ли је заиста "добар" или "лош"

Вучић је тек (реално) две године на сцени али одаје утисак некога ко хоће да нешто мења.
Лично га не волим и не допада ми се пуно од онога што ради али ценим да је још увек прерано за коначну оцену.


Коштуница је по мени био прави политичар али је имао килаву странку и није утегао све државне структуре да раде као целина.
 
Јесте, грађанин Србије је баш у дилеми кога више да симпатише, дворску луду или хистеричног премијера.

- - - - - - - - - -



Нема у последњих сто година.

Pa ne znam sada u poslednjih 100, pricam o vremenskom periodu kojeg mogu da se setim, a da se ne oslanjam na rekla-kazala.
 
То је тачно.

Ђинђић није имао времена да покаже да ли је заиста "добар" или "лош"

Вучић је тек (реално) две године на сцени али одаје утисак некога ко хоће да нешто мења.
Лично га не волим и не допада ми се пуно од онога што ради али ценим да је још увек прерано за коначну оцену.


Коштуница је по мени био прави политичар али је имао килаву странку и није утегао све државне структуре да раде као целина.

Sve su to indijanci, budaletine koje vode politiku "sto na umu to na drumu".
Politicar treba da je "namazan", a kod Srba se takvi ne bave politikom vec lopovlukom, obicno svog naroda.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top