kako stariju?

FRIKAZOID

Zainteresovan član
Poruka
112
ja bih zamolio iskusnije "kolege" ili "starije" cice, da mi kazu na koju foru je moguce smuvati stariju devojku (ali kad kazem stariju mislim na 3 i vise godina! ).... mislim da li bi vi devojke ili nasta bi vi pali kod mladjih momaka...ili kako ste smuvali stariju devojkeu....?
(samo molim bez uzivljavanja)
 
E prijatelju. Starija bi trebalo da zna sta hoce (neznam koliko imas godina da bi bio precizniji), ali tu imas puno stvari. Jedna od njih je da provalis sta ona voli ili sta eventualno ocekuje od tebe. Samo moj ti je savet da se ne razmisljas puno, (sa zenama sto vise filozofiras manje yebes) ako ti da bilo kakav znak navali i upropasti je od kite.
 
FRIKAZOID:
ja bih zamolio iskusnije "kolege" ili "starije" cice, da mi kazu na koju foru je moguce smuvati stariju devojku (ali kad kazem stariju mislim na 3 i vise godina! ).... mislim da li bi vi devojke ili nasta bi vi pali kod mladjih momaka...ili kako ste smuvali stariju devojkeu....?
(samo molim bez uzivljavanja)
Kako smuvati stariju od sebe? Isto kao i mlađu. U čemu je razlika?
 
Ne postoji trik na koji bi me smuvao mladji mušarac .... nekako bih ga uvek gledala ko mladjeg brata i od toga ne bi moglo biti ništa. Možda, ali samo možda bi uspela da me zaseni nečija ozbiljnost i neka malo ozbiljnija gledišta na život ... ali za vezu bi bilo potrebno mnogo mnogo više od toga.
 
Лако...у принципу су те везе опуштене и потпуно искрене. Ако успеш да јој привучеш пажњу у почетку...пре или касније ће јој се свидети твоја живахност, ведрина, опуштеност, духовитост...евентуално шарм. Ту су у другом плану и твоје физичке предности. Улазиш јој под кожу пре или касније.

Е сад...ако имаш посла са удавачом...сушта супротност...зато и треба да процениш. Него, колико ти имаш година уопште?



NatasaNatasa:
Ne postoji trik na koji bi me smuvao mladji mušarac .... nekako bih ga uvek gledala ko mladjeg brata i od toga ne bi moglo biti ništa. Možda, ali samo možda bi uspela da me zaseni nečija ozbiljnost i neka malo ozbiljnija gledišta na život ... ali za vezu bi bilo potrebno mnogo mnogo više od toga.

Никад не реци никад. :mrgreen: :wink:
 
Ljuba82:
Лако...у принципу су те везе опуштене и потпуно искрене. Ако успеш да јој привучеш пажњу у почетку...пре или касније ће јој се свидети твоја живахност, ведрина, опуштеност, духовитост...евентуално шарм. Ту су у другом плану и твоје физичке предности. Улазиш јој под кожу пре или касније.

Е сад...ако имаш посла са удавачом...сушта супротност...зато и треба да процениш. Него, колико ти имаш година уопште?





Никад не реци никад. :mrgreen: :wink:



Nisam rekla NIKAD ... nego NE POSTOJI TRIK ... he he ....
 
FRIKAZOID:
ja bih zamolio iskusnije "kolege" ili "starije" cice, da mi kazu na koju foru je moguce smuvati stariju devojku (ali kad kazem stariju mislim na 3 i vise godina! ).... mislim da li bi vi devojke ili nasta bi vi pali kod mladjih momaka...ili kako ste smuvali stariju devojkeu....?
(samo molim bez uzivljavanja)

Starije devojke su uglavnom opustenije i iskrenije,sa njima odma znas na cemu si8-) .Pritom ako joj se svidis sama ce ti staviti do znanja.Barem su takva moja iskustva.
 
Smuvaće one tebe. Ne treba ti nikakva taktika. Taman posla još i da se trudiš oko starijih. Vole one okače mlađi trofej..

Prvu sam sreo sa 15 godna u poslastičarnici, išao sam preko reda da kupim padobrance. Rekla je dugarici koja je imala primedbu na moju užurbanost "Pusti ga, na mlađima svet ostaje".
E, onda sam ja rekao "Prvo ću da jedem, a posle ću da te ...."
I tako je i bilo.
Te starije tačno znaju šta hoće, ali se ne treba zadržavati predugo u njihovom društvu.
 
sinnke:
E prijatelju. Starija bi trebalo da zna sta hoce (neznam koliko imas godina da bi bio precizniji), ali tu imas puno stvari. Jedna od njih je da provalis sta ona voli ili sta eventualno ocekuje od tebe. Samo moj ti je savet da se ne razmisljas puno, (sa zenama sto vise filozofiras manje yebes) ako ti da bilo kakav znak navali i upropasti je od kite.
gazdarice,zasto dopustas da postoje ovakvi...primerci?
 
Mislim da je prvo trebalo napisati koliko ti imaš godina, a koliko ta starija:? . Mislim, ako ti imaš 17, a ona dvadeset ne verujem da ćeš je smuvati.
Ovde svako ko odgovara, valjda ima na umu tri godine stariju od SEBE, ili devojke tri godina mlađeg od SEBE... Nije to isto za sve godine:razz:
 
NatasaNatasa:
Ne postoji trik na koji bi me smuvao mladji mušarac .... nekako bih ga uvek gledala ko mladjeg brata i od toga ne bi moglo biti ništa. Možda, ali samo možda bi uspela da me zaseni nečija ozbiljnost i neka malo ozbiljnija gledišta na život ... ali za vezu bi bilo potrebno mnogo mnogo više od toga.


Ja se sa ovime slazem....samo...eto ..meni je bio naleteo 4 god mladji...i imala sam sa njim najbolju i najduzu vezu...Koliko god sam mu govorila (i mislila) ..-ma klinac si za mene....begaj...bla..bla...ustanovilo se da je on hteo i jos ozbiljniju vezu od mene...da me vise voli .....Inace...grm u zecu je sto je imao dve starije rodjene sestre..koje su imale decu...pa je uz njih ranije sazreo.....i samim tim moglo se sa njim biti....i u tome uzivati..;-)
Inace ovde je u pitanju znaci veza..iz ljubavi....
Za kres shemu....nikada....Moze da izgleda kako hoce i ima zvaku koju hoce....nece mu nista vredeti....
 
nema tu nikakve razlike - starija, mladja.... (naravno ako nemas 17-18 god, onda je razlika od 3 godine ozbiljna)...
ja sam, npr. sa devojkom starijom od sebe 5 leta, a ja imam 22... i traje vec 2 god, i skroz je ok, opusteno, bez nekih kasnopubertetskih ispada itd...

jedina frka je kad ce da joj dodje da se uda... :shock:
 
HeBePoBaTaH_:
Smuvaće one tebe. Ne treba ti nikakva taktika. Taman posla još i da se trudiš oko starijih. Vole one okače mlađi trofej..

Prvu sam sreo sa 15 godna u poslastičarnici, išao sam preko reda da kupim padobrance. Rekla je dugarici koja je imala primedbu na moju užurbanost "Pusti ga, na mlađima svet ostaje".
E, onda sam ja rekao "Prvo ću da jedem, a posle ću da te ...."
I tako je i bilo.
Te starije tačno znaju šta hoće, ali se ne treba zadržavati predugo u njihovom društvu.
Evo, covjek je fino sve objasnio...
 
prvo reče starija 3 godine.
pa i nije neka razlika.
što se mene tiče...
i kao što neko reče,isto kao i vršnjakinju.
mada se slažem sa nevoerovatnim...
starije ODLIČNO znaju šta hoće.i kada:p
 

Back
Top