Izbori 2014.godine u BiH (Republici Srpskoj, Federaciji BiH, Brčko Distriktu)?

Dodik je bošnjaki favorit i hukom će ga podržati na izborima?

Kao i do sada sto su ga podrzavali i sam sdp koji koalira sa snsd-om jer je nas igrac. No uvidjeli su ovi iz opozicije pa ce ga zaustaviti i onda ce na suptilan nacin da se okrenu jao BiH tj postace njeni soasioci. Nesto slicno sto je Vucic uradio u Srbiji
 
Kao i do sada sto su ga podrzavali i sam sdp koji koalira sa snsd-om jer je nas igrac. No uvidjeli su ovi iz opozicije pa ce ga zaustaviti i onda ce na suptilan nacin da se okrenu jao BiH tj postace njeni soasioci. Nesto slicno sto je Vucic uradio u Srbiji

pa dobro više ta opozicija? Mislim da je Dodik veći bošnjački prijatelj od opozicije više im ide na ruku?Možda sam ja slab političar, ali mislim da je Dodik bolji za bošnjake?

- - - - - - - - - -

Sa Dodikom nikada nije dosadno, povećava temperaturu, diže tenzije, homogenizira sve u stado?

Da vam nije dodika oko čega bi se vi okupili, kad se samo svađate a dodik vas ujedinjuje?
 
Kao i do sada sto su ga podrzavali i sam sdp koji koalira sa snsd-om jer je nas igrac. No uvidjeli su ovi iz opozicije pa ce ga zaustaviti i onda ce na suptilan nacin da se okrenu jao BiH tj postace njeni soasioci. Nesto slicno sto je Vucic uradio u Srbiji

Dodik vas igrac,vi ekstra bogati...covek bi pomislio da vi definitivno nemate problem sa njim,dok ne vidimo vase novine,televiziju.Sve u svemu,vi uopste onda nemate razlog da kukate i da se bunite.
 

Back
Top