Internacionalna Cambridge diploma u Beogradu

Mol

Početnik
Poruka
6
Interesuje me sta mislite o tome da se svetski priznata diploma moze dobiti i nastavom u Beogradu. Pogledajte sajt www.bccs.edu.yu. Koliko shvatam nastava je na srpskom a polaze se na engleskom jeziku (citavo vreme postoji i obuka iz engleskog jezika)i oako polozis dobijas diplomu za koje Internacionalnu Cambridge diplomu za koju ne postoje granice. Interesuje me vase misljenje?
 
Mol:
Interesuje me sta mislite o tome da se svetski priznata diploma moze dobiti i nastavom u Beogradu. Pogledajte sajt www.bccs.edu.yu. Koliko shvatam nastava je na srpskom a polaze se na engleskom jeziku (citavo vreme postoji i obuka iz engleskog jezika)i oako polozis dobijas diplomu za koje Internacionalnu Cambridge diplomu za koju ne postoje granice. Interesuje me vase misljenje?

Знам једино за њихове димпломе које издаје Британски савет, а оне се односе на познавање енглеског као страног језика... Дакле, FCE, CAE i CPE... Наравно, ту су и KET, PET и остали нижи...
Британски савет постоји у Београду и Подгорици, те је најбоље тамо се распитати о чему је заправо реч. Дакле, Теразије (не знам који број) - најпоузданији одговор;)
 

Back
Top