Kresnuti drugaricu koju znam 23 godine

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
Ima li neko ideju. Kako da joj kazem da zelim seks. Znamo se gotovo od rodjenja ona zivi u inostranstvu. Mislim vec jedno 5-6 godina zelim da je cepam ali mi je sve nesto u glavi da smo drugovi od rodjenja.

Ima li neko ideju kako da joj kazem da bi seks sa njom.

A da ako je moguce ne izgubim prijateljstvo.
 
Steffan:
?!?!?!?! :shock: ma necekam nista bre, odo' ja odavde!!! :lol:

Ha, ha....pa sto pobeze??...ha,ha.....
ma nece ti nista ni kraljica ni boranija (premda ste mi vas dvojica i vase drugarstvo odavno sumnjivi... :wink: )
Nego da recem coveku......Ja sam odrasla u muskom okruzenju (da se primetiti jel'?....lol...)..klikeri, fudbal...ni jedne drugarice u komsiluku...i nekako.....kako smo rasli....njih cetvorica su...svi do jednog ...razlikovao se samo perid i pristup...pokusali kasnije ..posle 20-ak godina ...nesto sa mnom..jedan je popio samar (moj najbolji drug...ostali...samo-aufiderzen)...Patila sam godinama sto sam ih izgubila....ali nikada ih nisam gledala drugacijim ocima......
Inace..imam primere (tri)..iz komsiluka gde su se komsije..smuvale..uzele...ali samo da kresnes???????i to drugaricu??????bas drugarski cin!!!!! :?
 
Ja mislim da si ti kreten.
Zasto dozvoljavas da te ona i dalje posmatra kao prijatelja, ako su ti se vec toliko davno javile takve misli? Zaista bezobrazno sa tvoje strane, u svakom pogledu. Vrlo nisko i kukavicki.
Da imas imalo mozga u glavi, shvatio bi da je nemoguce kresnuti nekoga, a da se prijateljstvo odrzi.
Ili izbaci te misli iz glave, ili joj lepo reci, pa nek ti ona nesto ucini... Ali da bude bolno.
 
Luciferko:
Ima li neko ideju. Kako da joj kazem da zelim seks. Znamo se gotovo od rodjenja ona zivi u inostranstvu. Mislim vec jedno 5-6 godina zelim da je cepam ali mi je sve nesto u glavi da smo drugovi od rodjenja.

Ima li neko ideju kako da joj kazem da bi seks sa njom.

A da ako je moguce ne izgubim prijateljstvo.

Sumnjam da se ona s tobom druzi radi prijateljstva, zene nisu takve ili te nesto treba ili i ona oce sex.
Veruj mi imao sam par slucajeva i nisam nijednu maznuo jel sam mislio da smo prijatelji i nakraju ni sexa ni prijateljstva.

Samo ti ako ti se bas svidja opleti.
 
Julian_Duranona:
Snezna, svi smo mi pomalo kreteni... U svakom slucaju, hvala na jedinom ispravnom odgovoru. Napisala si post sa toliko autoriteta, da moram da ga prihvatim kao jedinu mogucu istinu.
Zaboravila si da napises - gresne misli...
Dosta sa ironijom, pliz.
Nisam rekla GRESNE misli.
Vec u smislu - misli koje bi UZNEMIRILE drugu osobu, koja nema pojma da se tu krije jos nesto.

(p.s. zaista smatram - ako ti neko prija kao PRIJATELJ, i ako se javi i SEKSUALNA PRIVLACNOST - to je TO. Ono pravo. A postavljac teme pise "kresnuo bih je" - to znaci - ne oseca neku dublju povezanost, cim ne zeli vezu sa njom, vec naglasava da zeli da se ocuva "prijateljstvo". Ja mislim da njemu ne treba prijateljstvo. Vec kres-sema.)
 
Snezna_kraljica:
sinnke:
Sumnjam da se ona s tobom druzi radi prijateljstva, zene nisu takve ili te nesto treba ili i ona oce sex.
:shock: :shock: E, sad sam BESNA! Idiotska recenica, ne mogu da verujem ,stvarno.....
I ti si kreten.
Nayebaces.
I ti ces nayebati.
Nayebacete!
:lol:

A ti si sirovina, kad nekom koga nepoznas kazes da je kreten.
Svaki covjek ima pravo na svoje misljenje i zato postoji forum da se isto i iznese.
Sloboda govora i pisanja bez uvreda.
 

Back
Top