Fudbalska reprezentacija Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ако је радио с успехом по Кини ваљда је зарадио довољно пара да не мора да слуша менаџере...или пара никад доста?! Зато бих ја волео да видим Пиксија на челу репрезентације. Он не зна шта ће с ловом.
 
Ако је радио с успехом по Кини ваљда је зарадио довољно пара да не мора да слуша менаџере...или пара никад доста?! Зато бих ја волео да видим Пиксија на челу репрезентације. Он не зна шта ће с ловом.
Када би то био параметар онда би имали велики избор тренера, проблем је што се селектор доводи да би био послушник, имао паре или не.
 
Како у чему, изјавио си да најлепши фудбал у лиги игра његов Напредак, не знам само како си дошао до тог закључка.

Косан је стара кајла, који још увек фудбал схвата онако како се играо осамдесетих, тип тренера попут Живадиновића, и тимови које је он тренирао никада нису били познати по лепом фудбалу, а ако изузмемо Кину ни трофеја се није наосвајао баш.

У сваком случају биће ако дође партијски полтрон на месту селектора као и сви предходни.

Došao sam do zaključka tako što sam gledao utakmice Napretka i drugih timova. Što ti iz svoje perspektive ne bi mogao da kažeš, zato što ti je klub odigrao pola nameštenih utakmica koje ne mogu da budu nikakvo merilo. Kao i tvoje komšije, pošto ne znam za koga navijaš, stalno vas mešam jer ste mi nekako isti. A što se primedbi o savezu tiče, to možda znači da ne treba da uradimo sve što možemo, nego da čekamo da se savez menja i kukamo? U svakom slučaju, danas je digitalno doba, imaš snimke utakmica na netu, pa gledaj Napretkove. I uči, u krajnjoj liniji prošle i pretprošle sezone su drugari sa Topčidera svakako imali odakle da uče...
 
Нагледао сам се ја тог Косановићевог ултраофанзивног фудбала и у Борцу у и Пазару и у Звезди.

Ма знао сам да има неки поштен клуб у нашој лиги, кад оно Напредак са све Мишковићем и Бинићем.
 
Нагледао сам се ја тог Косановићевог ултраофанзивног фудбала и у Борцу у и Пазару и у Звезди.

Ма знао сам да има неки поштен клуб у нашој лиги, кад оно Напредак са све Мишковићем и Бинићем.

Jesi, samo nisi u Napretku. A što se poštenja tiče, možda ti bude jasnije kad ti kažem da CZ i PFK imaju negativan skor sa Napretkom u dve minule sezone, a Napredak ne igra Evropu. A onda pogledaj ove koji igraju i kakav oni međusobni rezultat imaju sa tvojim drugarima...
 
Jesi, samo nisi u Napretku. A što se poštenja tiče, možda ti bude jasnije kad ti kažem da CZ i PFK imaju negativan skor sa Napretkom u dve minule sezone, a Napredak ne igra Evropu. A onda pogledaj ove koji igraju i kakav oni međusobni rezultat imaju sa tvojim drugarima...
Гледао сам и Напредак па нису они у Кореји, ништа специјално што се тиче игре.
Па до пре две године Напредак је редовно давао бодове Звезди све док им ови нису вратили када им је требало па су испали из лиге и када су се вратили рекли ћао здраво.
И даље мислим да се са Косаном неће ништа променити ако дође.
 
Гледао сам и Напредак па нису они у Кореји, ништа специјално што се тиче игре.
Па до пре две године Напредак је редовно давао бодове Звезди све док им ови нису вратили када им је требало па су испали из лиге и када су се вратили рекли ћао здраво.
И даље мислим да се са Косаном неће ништа променити ако дође.

Pre dve godine je Napredak proveo sezonu u drugoj ligi, a pre četiri je bio slabiji od CZ. A te sezone kad je gubio od njih, izgubio je i poslednju utakmicu kući protiv Rada, gde je trebalo samo bod da se izbegne baraž, a Radu nije trebalo ništa. Ja ne znam kako neko za takav klub može da kaže da namešta. A za ove uslove jeste specijalan fudbal, jer je upravo pristup igri drugačiji. Ne sastavljaju ti menadžeri tim, pa možeš konačno da igraš kako hoćeš, što Kosanović nije mogao ni u Borcu, ni u Pazaru ni u Zvezdi, jer su ta tri tima namestili tri četvrtine svojih utakmica, tu ti trener i ne treba, osim kao maskota. A kad smo već mogli da pošaljemo Krstajića kome je to bio prvi trenerski posao na SP, onda vala može da se da šansa bilo kome. Pismenijeg trenera u ovoj ligi nema...
 
Ma pusti ga vidis da ide od teme do teme i samo mi kontrira . to je njegov smisao boravka na forumu , misli da me jjebe u mozak a mene zapravo zabole ******

Jedino gde si pogodio sto se tice fudbala to su Francuzi ostalo sve sto pises su uglavnom gluposti.Tako da moram da ti kontriram kada napises da je Grujic bio jedan od glavnih igraca u Kardifu,da cemo sledece sp napraviti dobar rezultat zato sto imamo fantasticne igrace,da je Tadic klasa kao i Perisic,da Mitrovic ima dobru zavrsnicu i dobro izvodi slobodne udarce,da ce Radonjic biti svetska klasa i slicno


Sta ti nije najjasnije u tome da su navijaci zvezde retardirani.
X puta si kaznjen zbog raznih gluposti na tribinama i umesto da prekines sa takvim glupostima i dalje nastavljas po starom i onda se cudis sto te uefa kaznjava.
Ako su ti jednom kaznili zbog Mladica ili uefa mafia kaznice te i svaki sledeci put.
Svidjalo se to navijacima zvezde ili ne,pravila postoje i ako hoces da budes deo zajednice moras da ih postujes.
 
Jedino gde si pogodio sto se tice fudbala to su Francuzi ostalo sve sto pises su uglavnom gluposti.Tako da moram da ti kontriram kada napises da je Grujic bio jedan od glavnih igraca u Kardifu,da cemo sledece sp napraviti dobar rezultat zato sto imamo fantasticne igrace,da je Tadic klasa kao i Perisic,da Mitrovic ima dobru zavrsnicu i dobro izvodi slobodne udarce,da ce Radonjic biti svetska klasa i slicno


Sta ti nije najjasnije u tome da su navijaci zvezde retardirani.
X puta si kaznjen zbog raznih gluposti na tribinama i umesto da prekines sa takvim glupostima i dalje nastavljas po starom i onda se cudis sto te uefa kaznjava.
Ako su ti jednom kaznili zbog Mladica ili uefa mafia kaznice te i svaki sledeci put.
Svidjalo se to navijacima zvezde ili ne,pravila postoje i ako hoces da budes deo zajednice moras da ih postujes.

A vidis kakav si ti lazov . Ja NIKADA nisam rekao da je Grujic bio jedan od glavnih igraca Kardifa . Samo sam napomenuo da nije bas istina da je zakucan za klupu kako se ovde predstavlja i ukazao sam na to da je skupio oko 1 000 minuta za Kardif u jednoj polusezoni .

Da . ja mislim da cemo na sledecem SP naraviti dobar rezultat i na Francuze kad sam skretao paznju ti si me ismevao . naravno ne kazem da ce Srbija biti prvak sveta ali cetvrtfinale zasto da ne ..

Jos jedna laz .NIKADA nisam rekao da su Tadic i Perisic ista klasa . Ja sam ih uporedio u kontekstu toga da i jedan i drugi prave cuda kad obuku dres svoje reprezentacije pretvore se u zveri . izgledaju 3 puta bolji igraca od onoga sto zaista jesu . na to sam mislio ali ako bas oces da cepidlacimo smatram da kad bi Tadic imao brzinu i malo bolji sut da bi bio bolji igrac od Perisica .

I za Mitrovica lazes . zavrsnicu nisam nikada spominjao kao ni slobodne udarce . to sto ti pricas je cista izmisljotina , stavljas mi reci u usta koje nikada nisam izgovorio . Ja sam za Mitrovica rekao da ima odlicnu tehniku suta kad puca iz mesta sa 20 metara u tome je fenomenalan ali kad treba u trku da resi situaciju tu je katastrofalan . jel ti sad jasno ?
 
A vidis kakav si ti lazov . Ja NIKADA nisam rekao da je Grujic bio jedan od glavnih igraca Kardifa . Samo sam napomenuo da nije bas istina da je zakucan za klupu kako se ovde predstavlja i ukazao sam na to da je skupio oko 1 000 minuta za Kardif u jednoj polusezoni .

Da . ja mislim da cemo na sledecem SP naraviti dobar rezultat i na Francuze kad sam skretao paznju ti si me ismevao . naravno ne kazem da ce Srbija biti prvak sveta ali cetvrtfinale zasto da ne ..

Jos jedna laz .NIKADA nisam rekao da su Tadic i Perisic ista klasa . Ja sam ih uporedio u kontekstu toga da i jedan i drugi prave cuda kad obuku dres svoje reprezentacije pretvore se u zveri . izgledaju 3 puta bolji igraca od onoga sto zaista jesu . na to sam mislio ali ako bas oces da cepidlacimo smatram da kad bi Tadic imao brzinu i malo bolji sut da bi bio bolji igrac od Perisica .

I za Mitrovica lazes . zavrsnicu nisam nikada spominjao kao ni slobodne udarce . to sto ti pricas je cista izmisljotina , stavljas mi reci u usta koje nikada nisam izgovorio . Ja sam za Mitrovica rekao da ima odlicnu tehniku suta kad puca iz mesta sa 20 metara u tome je fenomenalan ali kad treba u trku da resi situaciju tu je katastrofalan . jel ti sad jasno ?

Capture1.jpg


Perisic pravi cuda i u reprezentaciji i u Interu,Tadic je za 56 utakmica u reprezentaciji mozda odigrao 10-15 utakmica na zadovoljavajucem nivou.
Znaci samo da ima brzinu,sut i dribing bio bi kao Perisic.

A sada cu da potrazim za Mitrovica...
 
pukla ova reprezentacija načisto. jedino matić igra za veliki klub, a i on u sredu puni 30. tako da neće još dugo. svi koji su menjali klubove oveg leta pali su sa konja na magarca: tošić (turska -> kina), rukavina (španija -> kazahstan), tadić (engleska -> holandija), spajić (belgija -> rusija). sergeja "200 miliona" milinkovića savića posle blistavih partija na sp više niko neće, gotovo čitava zlatna generacija iz novog zelanda je propala. odbrana i golman nam imaju u proseku 34. godine i niko od tih 5 balvana nije našao za shodno da se povuče posle sp...
 
Нажалост да, само се не бих сасвим сложио за одбрану јер имамо Вељковића, Миленковића и Настасића који решавају проблем централних одбрамбених. Проблем ће у будућности бити бекови.
 
Искрено, прескочићу овог интелектуалца. Више волим приче о ванземаљцима и заверама против срБства.

Нисам луд да гледам :lol:

Него, послао ми пријатељ, па реко да окачим, можда има заинтересованих.

Када је овај завршио на Балкан инфу...
 
Važno da Grujić izgrli Šaćirija kad je dao gol na onoj prijateljskoj protiv ManU...Toliko o nacionalnom dostojanstvu i patriotizmu nasih kvazifudbalerčića..grliš onog ko ti pljuje po državi i provocira a on te opet ne j.ebe dva posto,il Kolarov kad trči prema Šimuniću kao da će da ga oduva,ovaj otera u pm,napuši kur.cem i kapiten odmah postane miran čim video tvrdo...Koji jadničak , kao i selektor što mu ćaća crnogorac a majka srpkinja...valjda hteo reći da Srbi i crnogorci nisu isto bem li ga..I treba da se nerviram zbog takvih pič.kica .. ne, hvala...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top