Dejan Lucic

Truman:
Ni meni se ne svidjaju te mistifikacije tipa reinkarnacije ( ako je to rekao), a pogotovo mi je ubolo u oci kad je pohvalio Tapija kao dobrog coveka. Em je covek imao kriminalnu proslost em je imao skandale oko falsifikovanja slika. Cisto sumnjam da je "dobar covek" bio i predsednik profasistickog obraza. No mozda se drzi devize - o mrtvima sve najlepse. Pa dobro niko nije savrsen.

Moram da priznam da me sve vise interesuje taj pokret Svetozar Miletic.

pa jak mi je on... kad osniva politichu stranku :roll:

pravi igrachi su obichni ljudi, lica u gomili, neko na koga nikad ne bi posumnjo...

a on pravi pokret koji ako ima priliku sredice srbiju... malo drugachiji drecun. mislim, gledo sam ga pre 6-7 godina, ostavio je dobar utisak, za masu ovih stvari koje se pominju sad prvi put chujem... i nemam tako pozitivno mishljenje o njemu.
 
Мени је било интересантно, што у књизи (мислим да су "Владари", давно сам читао) уводи и себе у причу. Ако се сећате описа: тип у жутој јакни, реј-бан наочаре, а онда на корици видите њега у жутој јакни, са реј-бан наочарима и пушком. :-D :-D :-D
 
Adalv:
Мени је било интересантно, што у књизи (мислим да су "Владари", давно сам читао) уводи и себе у причу. Ако се сећате описа: тип у жутој јакни, реј-бан наочаре, а онда на корици видите њега у жутој јакни, са реј-бан наочарима и пушком. :-D :-D :-D

Dva glavna lika u
toj knjizi su Ledeni i Ray Bun ( valjda sam dobro spelovao). Otkrio je da je Ledeni Jovica Stanisic pa sam pomislio da bi Rej Ban mogao biti Frenki Simatovic :)
 
Нисам мислио на та два лика. Независно од њих двојице у пар наврата појављује се тај лик у жутој јакни. Не сећам се тачно, јер сам читао давно, али мислим да се у једном случају радња одвија на некој јахти и да није јасно дефинисана његова улога (тј. његови мотиви и за кога ради). Мислим чак и да је убио неког (у књизи, наравно) Тај детаљ ми је остао у сећању само због слике.
 
Adalv:
Нисам мислио на та два лика. Независно од њих двојице у пар наврата појављује се тај лик у жутој јакни. Не сећам се тачно, јер сам читао давно, али мислим да се у једном случају радња одвија на некој јахти и да није јасно дефинисана његова улога (тј. његови мотиви и за кога ради). Мислим чак и да је убио неког (у књизи, наравно) Тај детаљ ми је остао у сећању само због слике.

A sad znam na koga mislis. I ja sam ga mesao sa Rej Banom citajuci knjigu. Inace, ne secam se tacno ali mislim da je taj lik bio neki siptar ( podvlacim- nisam siguran).
 
Za one koji su gledali emisiju - sta mislite o Lucicevom stavu da su Nemci ubili Djindjica zbog zelezare i zato sto se u djindjicu probudio patriotizam? A sta mislite o teoriji Lucica da je Mira Markovic u stvari bila krtica u SLobinom rezimu koja ga je iznutra rila? To mi ipak deluje malo neverovatno jer je Mira sa Slobom ipak od detinjstva, a i zasto bi ga izdala?
 
Truman:
Sta mislite odakle mu podaci? Da li je i sam mozda "insajder" koji ima dozvolu da objavljuje tajne podatke?

Подаци су махом јавно доступни, а он их је само уобличио и повезао. „Тајне“ податке је добио од пензионисаних безбедњака (прочитати ко су рецензенти).

Pobunjenik:
Дејан Лучић има доста информација, али на основу њих доноси погрешне закључке. Тако је, на пример, писао како ће Стипе Месић бити последњи председник Хрватске, дакле како Хрватска више неће постојати, и како ће се Република Српска припојити Србији. Видимо да је данас ситуација потпуно супротна. Србија је та која нестаје, а не Хрватска, а Република Српска само што није угашена.

Данас Лучић тврди како нема ништа од независности Космета и Црне Горе.

Њега свакако треба слушати, јер увек буде супротно од онога што каже.

Стипе Месић је још увек председник Хрватске, а Хрватска полако нестаје и то је чињеница – грађани Хрватске су у дуговима за кредите до гуше, странци им држе комплентни банкарски систем, у Хрватској нематe ни једну јачу индустрију типа УС Стил Србија, странци им купују полаку и обалу (чувени случај оног Норвежанина што им је покуповао најбоље хотеле преко ваучера Фонда за бранитеље), бранитељи и драговољци вуку превише куна за своје ратне заслуге (коче развој, јер се новци троше на њихове енормно велике пензије) итд. Да не помињем причу о томе како Њемци долазе на летовање на хрватско приморје – свако ко је био тамо зна да ти немачки аутомобили имају три слова на таблици.
Република Српска ће постати део Србије кад тад, јер преко 90% Срба у РС жели уједињење са Србијом и никада неће пристати на унитарну државу са Хрватима, а поготово Бошњацима, а ни Хрвати не подносе Бошњаке.
Д.Л. никада није тврдио да неће бити независности Црне Горе, већ је рекао да ако се отцепи да ће бити подељена.
 
Crow:
a za kraljicu i hazare nije u pravu.

mislim, za kraljicu

a hazari su izmishljen pojam

Ово смо већ коментарисали, али није на одмет www.khazaria.com , чисто да не испадне да су Хазари измишљен појам. И данас има Хазара ЗВАНИЧНО 9% у Аvганистану, који су мислим шиити.

Crow:
a Tapi mislim... opasno pocheo da me razocharava... plache nad Majstorom Velikog Orjenta Istoka... mislim...
OK masonerija treba zemlji koja nema Vatikanska ledja ili Islamsku fanatichnost u "bratskim zemljama" al od svih bash za najgore i najmorbidnije... a ko mu je drushtvo, maka and compani
pa da, prvi utisak retko vara... josh jedan profiter zeljan para i slave u srbiji

Ово сам већ објашњавао – Тапи није био велики мајстор Великог Оријента Србија, већ гранд командер Шкотског ритуала Србије (33. степен), што је лако проверљива информација.

Adalv:
Мени је било интересантно, што у књизи (мислим да су "Владари", давно сам читао) уводи и себе у причу. Ако се сећате описа: тип у жутој јакни, реј-бан наочаре, а онда на корици видите њега у жутој јакни, са реј-бан наочарима и пушком.

То је описано у „Исламска Република Немачка“ 1. том, када су се на броду нашли један од шефова сицилијанске мафије и ...

Truman:
Dva glavna lika u
toj knjizi su Ledeni i Ray Bun ( valjda sam dobro spelovao). Otkrio je da je Ledeni Jovica Stanisic pa sam pomislio da bi Rej Ban mogao biti Frenki Simatovic

Ледени јесте Јовица Станишић, а ко је Реј Бан то је већ наградно питање.

Truman:
Za one koji su gledali emisiju - sta mislite o Lucicevom stavu da su Nemci ubili Djindjica zbog zelezare i zato sto se u djindjicu probudio patriotizam? A sta mislite o teoriji Lucica da je Mira Markovic u stvari bila krtica u SLobinom rezimu koja ga je iznutra rila? To mi ipak deluje malo neverovatno jer je Mira sa Slobom ipak od detinjstva, a i zasto bi ga izdala?

Прво о Мири – према истраживању Момчила Јокића („Тајни живот Јосипа Амброза Тита“), М.М. је Титово копиле! За то он износи прилично чврсте доказе у својој књизи, и ја то не бих сада чинио. Ко је прочитао његову књигу знаће о чему говорим, а ко није нека је набави.
Д.Л. није изјавио да су Зорана убили Немци.
 
DukeofSerbia:
Ово смо већ коментарисали, али није на одмет www.khazaria.com , чисто да не испадне да су Хазари измишљен појам. И данас има Хазара ЗВАНИЧНО 9% у Аvганистану, који су мислим шиити.



Ово сам већ објашњавао – Тапи није био велики мајстор Великог Оријента Србија, већ гранд командер Шкотског ритуала Србије (33. степен), што је лако проверљива информација.



То је описано у „Исламска Република Немачка“ 1. том, када су се на броду нашли један од шефова сицилијанске мафије и ...



Ледени јесте Јовица Станишић, а ко је Реј Бан то је већ наградно питање.



Прво о Мири – према истраживању Момчила Јокића („Тајни живот Јосипа Амброза Тита“), М.М. је Титово копиле! За то он износи прилично чврсте доказе у својој књизи, и ја то не бих сада чинио. Ко је прочитао његову књигу знаће о чему говорим, а ко није нека је набави.
Д.Л. није изјавио да су Зорана убили Немци.
od titove patke nastala?
 
Dejan Lucic je jednom prilikon sredinom 2000. gostujuci na TV PALMI rekao da ce po dolasku Dzordza Busa i republikanaca na vlast Slobodan Milosevic postati glavni americki saveznik na balkanu.
Samo toliko.
 
DukeofSerbia:
странци им држе комплентни банкарски систем, странци им купују полаку и обалу (чувени случај оног Норвежанина што им је покуповао најбоље хотеле преко ваучера Фонда за бранитеље),Да не помињем причу о томе како Њемци долазе на летовање на хрватско приморје – свако ко је био тамо зна да ти немачки аутомобили имају три слова на таблици.
.

Jel ti stvarno zivis u uverenju da ako neko iz inostranstva ulozi kapital u turizam ili banke da je to lose?
 
Ok to za podatke kapiram da zna ljude koji mu ih daju. Ali recimo u nekim novinama je prikazana njegova fotografija na nekom skupu templara ( ako se ne varam ) i on kao dopisnik a to ipak ne moze svako. Mene pre svega interesuje kako je uspeo da udje u tu pricu, danas je on za mnoge legenda...
 
_Milanche_:
Jel ti stvarno zivis u uverenju da ako neko iz inostranstva ulozi kapital u turizam ili banke da je to lose?

Ниси разумео поенту. Хрвати су поносни на "своје" приморје, али ускоро ће странци све држати. Па тај случај са Норвежанином је направио невиђени скандал. Ако пратиш ХРТ...

НАРАВНО да је лоше кад странци држе комплетан банкарски систем једне државе. Ја не кажем да нам стране банке не требају, али не морају све да покупују.
 
Truman:
Ok to za podatke kapiram da zna ljude koji mu ih daju. Ali recimo u nekim novinama je prikazana njegova fotografija na nekom skupu templara ( ako se ne varam ) i on kao dopisnik a to ipak ne moze svako. Mene pre svega interesuje kako je uspeo da udje u tu pricu, danas je on za mnoge legenda...

Како? Једноставно. Човек се повезао са српским темларима, пише о њима на позитиван начин (јер се људи боре за српску ствар) и то је то. Они му средили да дође на састанак у Чикагу.
 
DukeofSerbia:
Како? Једноставно. Човек се повезао са српским темларима, пише о њима на позитиван начин (јер се људи боре за српску ствар) и то је то. Они му средили да дође на састанак у Чикагу.


Српски Темплари??? Можеш ли да будеш мало конкретнији и да ово појасниш... неко отвори тему о Д.Лучићу и тајним друштвима а затим се расправља толико штуро и неаргументовано да све више личи на "навлаку" него на озбиљну расправу??? :shock: :shock: :shock:
 
DukeofSerbia:
Ово смо већ коментарисали, али није на одмет www.khazaria.com , чисто да не испадне да су Хазари измишљен појам. И данас има Хазара ЗВАНИЧНО 9% у Аvганистану, који су мислим шиити.



Ово сам већ објашњавао – Тапи није био велики мајстор Великог Оријента Србија, већ гранд командер Шкотског ритуала Србије (33. степен), што је лако проверљива информација.



То је описано у „Исламска Република Немачка“ 1. том, када су се на броду нашли један од шефова сицилијанске мафије и ...



Ледени јесте Јовица Станишић, а ко је Реј Бан то је већ наградно питање.



Прво о Мири – према истраживању Момчила Јокића („Тајни живот Јосипа Амброза Тита“), М.М. је Титово копиле! За то он износи прилично чврсте доказе у својој књизи, и ја то не бих сада чинио. Ко је прочитао његову књигу знаће о чему говорим, а ко није нека је набави.
Д.Л. није изјавио да су Зорана убили Немци.

Почећу драстично да мењам мишљење о Вама.
Веома сте информисани о овом питању.
Ако тачно одговорим на наградно питање,може ручак?
 
за Еремиту

У Србији постоји огранак Темплара и то није никаква тајна.

за Трумана

Зато што имамо заједничког непријатеља.

Ово сам већ објавио на Историји, па за оне који нису видели...



hpim0705resizeresize1qd.jpg
 
Опште је познато да у србији делују овакве Организације и Братства,пре свега зарад очувања Хришћанства као фактора стабилности Европе.
постоје и други разлози,који се пре свега баве Уједињењем .
............Борба против пошасти којае на крају речи имају "чувене" ИЗАМ..
Није дигресија,али треба размислити о томе колико је Хришћанство доминантна Вера,колико је до сада Хришћана настрадало од руке "својих".Колико је Европљана настрадало од руке Наполеона,Хитлера,Стаљина...
 

Back
Top