kada bi ste bili osudjeni

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jao...ja sa anakin.
ona toliko davi...pa kad se ufati za nesto ko pijan za plot ne pushta ko pit bul kad mu blokira vilica...covek izgubi i najmanju zelju da se dalje raspravlja jer ga ona bukvalno ugushi svojim trtljanjem i traznjem dokaza i hvatanjem za delove reci..bash vala.
samnom bi svi voleli da idiu,znam ,ja volim da shirim bratstvo i jednistvo odlicno kuvam i heklam i pevam na uvce.
 
Vragolasta Amfibija:
jao...ja sa anakin.
ona toliko davi...pa kad se ufati za nesto ko pijan za plot ne pushta ko pit bul kad mu blokira vilica...covek izgubi i najmanju zelju da se dalje raspravlja jer ga ona bukvalno ugushi svojim trtljanjem i traznjem dokaza i hvatanjem za delove reci..bash vala.
samnom bi svi voleli da idiu,znam ,[/color]ja volim da shirim bratstvo i jednistvo odlicno kuvam i heklam i pevam na uvce.
eeeeee, pa baš i neznaš :?:
ja ne bih volela sa tobom na pusto ostrvo :roll:
ti bi mene udavila pričom a ja bih te onda bacila ajkulama i uživala :idea: :wink:
 
kak udav prich kad j vish sam krat pish a ne dug

e,necu da ti diram relju,zhimi sve,,,ne znam otkuda ta tvoja mrznja prem meni...ja sam neduzna osoba ovde,zrtva zavere !

a shto me napadas,izvinula sam ti se?
jel me tolko mrzis?a shto?

pa nisam valjda dosadna? :shock:
jao veco,potpuno si me razocarala ,ja sam i teb eulozila svoje nade a ti bi mene ajkulama...

lepo,veco...
 
Aleksej_BASO:
Ja bih sa Hanibalkom, najverovatnije, video sam joj sliku, pa kontam da tu ne mogu da omanem! :D

Ili V.A. :lol:

Mozda cak i Raindog ako nije grob! Bio bi to podvig-prevaspitati je!!! :lol: :lol: :lol:

shto, pa nije hani tolki gabor da pada na svakakve rugobe...

a shto ja?aj to razumem,mene svi oce

al shto raindog,pa valjda ona tamo brani lezbijanke,,ne bi se tu ovajdio...mozda dobro kuva...

e da ovo je tema sa kim NECES a ne sa kim oces....
 
Vragolasta Amfibija:
kak udav prich kad j vish sam krat pish a ne dug

e,necu da ti diram relju,zhimi sve,,,ne znam otkuda ta tvoja mrznja prem meni...ja sam neduzna osoba ovde,zrtva zavere !

a shto me napadas,izvinula sam ti se?
jel me tolko mrzis?a shto?

pa nisam valjda dosadna? :shock:
jao veco,potpuno si me razocarala ,ja sam i teb eulozila svoje nade a ti bi mene ajkulama...

lepo,veco...
što spominješ Relju.
nije on u ovoj priči.
i samo da znaš-nikoga ne mrzim ali me ti malkice nerviraš :wink: a i ponekad si dosadna.
u svakoj čorbi mirođija.
a da si žrtva zavere -sumnjam :?: :wink:
postoji i druga strana priče a ti se samo malo praviš naivna.
BACILA BIH TE AJKULAMA BEZ DA TREPNEM :idea: :wink:
 
vecavestica:
Vragolasta Amfibija:
kak udav prich kad j vish sam krat pish a ne dug

e,necu da ti diram relju,zhimi sve,,,ne znam otkuda ta tvoja mrznja prem meni...ja sam neduzna osoba ovde,zrtva zavere !

a shto me napadas,izvinula sam ti se?
jel me tolko mrzis?a shto?

pa nisam valjda dosadna? :shock:
jao veco,potpuno si me razocarala ,ja sam i teb eulozila svoje nade a ti bi mene ajkulama...

lepo,veco...
što spominješ Relju.
nije on u ovoj priči.
i samo da znaš-nikoga ne mrzim ali me ti malkice nerviraš :wink: a i ponekad si dosadna.
u svakoj čorbi mirođija.
a da si žrtva zavere -sumnjam :?: :wink:
postoji i druga strana priče a ti se samo malo praviš naivna.
BACILA BIH TE AJKULAMA BEZ DA TREPNEM :idea: :wink:

a shto namigujes stalno?jel te promaja udarila?

e da,,,pa to je ono shto sam i mislila,,,znaci nista licno...samo uopsteni stav i meni. !ok..prihvatam.
samo,vidis,ja tebe nikada ne bih bacila ajkulama niti bilo sta drugo nazao uradila jer nemam potrebe.
a sto ti imas potrebe mene da ubijes?
nemoguce da te nerviram.a i za to postoji reshenje...nemoj da citas moje postove.ja tako kad naidjem na postove Tuznog Patka(od ranije,ne od sada,sad su super)ja ihprekoscim jer su dosadni,,,isto tako i raindog i anakin.dosadni su.samo neko naklapanje.ko da nemaju u RL sa kime da pricaju pa im ovde ventili popucali.

e tako....sad sam ti rekla !
ako hoces tuzi me moderatoru,administratoru,velecasnom,operatoru i drdugim orima.
a ja odoh da spavam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top