Niko nista NE RADI a o politici vam puna usta....

Ne, ne. Za tebe nešto mladalačko, a ima razdeljak na kome insistiraš
Najsmesnije-frizure-17.jpg

Plitka šerpa će mi biti od velike pomoći.
 
Кад бих нашао посао не бих имао времена за крстарицу, а то не могу да дозволим :lol:

z:lol:
Onda možemo da očekujemo priliv novih članova,s' obzirom na rast nezaposlenosti.
Nego,šalu na stranu,mene je upravo posao naterao da se učlanim na ovaj forum.Pre 2 god. sam radio u nekoj firmi koja se bavi komercijalom (uvaljuje naivnima neki sftver).U nekim danima je bilo posla preko glave,a u nekim se po ceo dan blejalo u kancelariji i popunjavla se neka dosadna baza podataka.Tada sam se iz dosade učlanio na ovaj forum i tada sam napisao najviše postova.Tako da uvek postoji šansa da nađeš neki "inspirativan" posao koji će te naterati da povećaš aktivnost i prisutnost na forumu...
 
z:lol:
Onda možemo da očekujemo priliv novih članova,s' obzirom na rast nezaposlenosti.
Nego,šalu na stranu,mene je upravo posao naterao da se učlanim na ovaj forum.Pre 2 god. sam radio u nekoj firmi koja se bavi komercijalom (uvaljuje naivnima neki sftver).U nekim danima je bilo posla preko glave,a u nekim se po ceo dan blejalo u kancelariji i popunjavla se neka dosadna baza podataka.Tada sam se iz dosade učlanio na ovaj forum i tada sam napisao najviše postova.Tako da uvek postoji šansa da nađeš neki "inspirativan" posao koji će te naterati da povećaš aktivnost i prisutnost na forumu...

Знаш како ризик је то и даље...
Веће су шансе да нађем неки посао због којег ћу мање времена провести на крсти него неки који ће ме натерати да још више проводим времена овде :D
 
Да се не лажемо...

Већина оних која себи овде уопште може да приушти интернет и да пише по разним пдф-има "политика" има вишак слободног времена.

А и од те већине већина су залудни клинци, без праве идеје, или други мање-више празни, и неспремни на било какав истински користан рад учесници форума.

Најлакше је седети, кукумавчити, псовати власти, ове и оне, партије, међународне непријатеље, праве и умишљене завере, Бога, и кога све не окривљивати за властити недостатак идеја, воље и енергије.

Утолико је тема сасвим смислена.

Али је, заправо, самим тим, на погрешном месту постављена.

Pa cekaj Milunka, mozda neko pise knjigu, a ne zeli time da se hvali. Nesto sto ce ostati za buduce generacije, ali nece da "zvoni na sva zvona".
 
Pa cekaj Milunka, mozda neko pise knjigu, a ne zeli time da se hvali. Nesto sto ce ostati za buduce generacije, ali nece da "zvoni na sva zvona".
Битно је да неко нешто корисно ради, да даје све од себе, шта год то било, а не да ли се хвали или не. Битно је, како рекох, да се не кукумавчи, и да се не чека "умешено па обешено".

И, најважније, да се не губи нада и воља.
 
Битно је да неко нешто корисно ради, да даје све од себе, шта год то било, а не да ли се хвали или не. Битно је, како рекох, да се не кукумавчи, и да се не чека "умешено па обешено".

И, најважније, да се не губи нада и воља.

Pa to, upravo tako. Milion sitnih stvari ponekad znaci kao jedna velika. Dovoljno je i dobro bar truditi se. :) :zag:
 
Kraljevic Marko i Jugoslovenka Devojka

Vino pije Kraljevicu Marko, u bijeli gradu Bjelovaru.

Vino pije, sa Titom se rukuje.

"Marksom Brate, Kraljevicu Marko, sjecas li se, po lenjinu druze, kad fasiste terasmo od Konjica do Gruze?", pita Tita

"Maom brate, ti marsale Tito, dobro je sto si me to upit'o. Kad razgonih Svabe na buljuke tamo oko Visegrada, Raviojla magicne odapinje strele, a Sarac, moj smele,

kida zubima od topa cevi. To je konj, pravi, za levicu levi!

A iz sume skoci jedno zensko celjade,

Srp i Cekic u rukama ona imade!

Do sest ruku i sest nogu, i uz sebe kraljevsku dogu!

Ona Svabe porazi, i sa mnom travu do jutra izgazi u ljubavnickom zanosu dok Mjesec kara Zvijezu Danicu, kao cekic novu kovanicu

a onda nestade, i nesto u meni tog dana da postoji-prestade".

"Engelsom Brate Kraljevicu Marko, ta djevojka sa sest ruku i sest nogu sto ti je pamet raspolutila, ta koja tamani kao saobracajna guzva na kruznom toku Slavija,

to je nasa Jugoslavija!

Ona je ozivela, a svaki ud joj po jedna republika, i ona je tebi tog dana pomogla".

Pade na zemlju Kraljevicu Marko, umre istog trena, ne izdrza tu radost njegovo srce,

I zavrsi se ta scena.

Nama Marko vise ne treba, on je sinonim sa staru Burzoaziju.

Mi sada imamo sunce Slobode, Tita, i nasu Jugoslaviju.
 
Samo cepaj ;) Sta sam ja doprineo? Pa ne znam, jos uvek nista veliko, studiram- o trosku mojih. Kad mi se pruzi prilika svakako cu doprineti koliko mogu. Kad se nadje neka sljaka sezonski- radi se. Ne ostecujem drzavnu imovinu :D, ne pravim probleme itd. E sad ono glavno- ja, iako nisam nesto bitno doprineo- ali nisam ni odprineo :D Nisam ostetio budzet, nisam pokrao zito iz robnih rezervi, nisam pokrao drzavu u sumnjivim privatizacijama, nisam ubijao politicke protivnike, nisam zaradjivao preko tudje grbace, nisam primao mito ............. A koliko je takvih? Mnogi su doprineli mrvicu a pokrali milione evra. Tako da nema zasto da se osecam lose. A sad u teretanu, iako je 1.jan. ne treba preskociti legs day! :D
 

Back
Top