Otvorena sezona lova na njuz.net

Poruka
9.030
Radikalski mozak ipak ne moze da se presvuce, ne vredi, drugari.

Simo Čulić brani Nikolića od Njuzneta

Ovo nije vest sa istoimenog sajta koji objavljuje lažne i satirične vesti, već je mladi ćata sa Andrićevog venca na svom profilu doslovno napisao kako da „zainteresovani“ osude vest Njuzneta „Nikolić: Komemoracija je bila sjajna prilika za diplomatiju, nadam se da će uskoro umreti još neki veliki državnik“.

- Uđite na vest i ispod ostavite komentar. Najoštrije osudite ovakvo preterivanje i morbidno izrugivanje predsedniku Republike. Pišite kako su ovoga puta preterali i da ovakav naslov i tekst nisu prikladni čak ni za Njuznet. Komentare ostavite u koloni „Ostalo u tabeli“ - napisao je detaljno Čulić.

http://www.kurir-info.rs/zivi-zid-simo-culic-brani-nikolica-od-njuzneta-clanak-1149211

Ko voli njuz, neka cita dok moze, dok ih ne ugase ili im se ne desi stogod drugo, a sto bi onomad napisao jedan naprednjacki komentator:

``Kako vas nije sramota da se na ovakav nacin sprdate sa svima nama,pogotovu sa nekim koji zeli da pomogne ovoj zemlji,koliko je to moguce. Da ima zakona u ovoj drzavi,odavno bi ste Vi bili zatvoreni,jer u zemlji Srbiji nam ne trebaju neki kvazi mediji,neko ko ne misli dobro ovoj drzavi,ovom narodu. Ako Vam zemlja Srbija nije dobra,idite iz ove zemlje,idite tamo gde ce te moci da ponizavate najuspesnije ljude na svetu,Vama nije mesto ovde,da se ja pitam,ja bi za takve kao sto ste Vi otvorio poseban logor,da se naucite pameti. Srama Vas bilo,stoko jedna bedna i jadna,seljancure koje su sisle sa planine,sa tri razreda osnovne skole,glumeci neke kvazi novinare.``
 
Evo i malo komentara. Ima ih ohoho posle intervencije, koga ne mrzi neka uziva. Sto bi rekao Rados Bajic - I takooo, sunce ponovo zalazi za brda

``Ovo je velika sramota. Rugati se presedniku svoje zemlje na ovakav način, to je žalosno. Koliko su neki ljudi spremni na sve i svašta samo da bi nekog ponizili, to je zaista strašno``

``Stvarno nemate osecaja kada birate teme za salu. Nije sve za salu. Sprdate se sa preedsednikom Srbije na nacin koji pokazuje da ste operisani od pristojnosti. Nije u redu, zaista.``

``Ovo nema nijedna drzava na planeti! Kojekakve belosvetske vucibatine daju sebi za pravo da se sprdaju sa institucijom Predsednik.``

``Ovi jadnici od novinara pokusavaju da na tudjoj grbaci naprave citanost. Necete se vi leba najesti od ovoga!!!``

``GOVNA IZDAJNICKA PRICAJU I SMISLJAJU STA SE NJIMA SVIDJA SRAM IH BILO KAO DA SU STAJALI PORED '''TOME UZ UVO``

``|КОначно је Србија дочекала правог ,изворног србина,шумадинца на своје чело.Од Обреновића до данас. много је прошло.Браво Томо Србине``

``Ovo bi trebalo da bude duhovito? Sramota. Nekima očigledno smeta što je Nikoić razgovarao sa Obamom. Ako pogledamo unazad za proteklih petnaestak godina, da se skupe svi razgovori, svih naših predsednika ne bi mogli da dostignu vreme od tri sata razgovora, sa svim dotadašnjim predsednicima Amerike. Čista zloba i zavist, a o omalovažavanju predsednika svoje zemlje i da ne govorim, to najbolje govori o njima samima.``

``Ovaj tekst je za svaku osudu i onaj ko ga je napisao pod hitno da se procesuira. Treba nama Zakon iz Titovog vremena kada je pok. Mininmaks izdrzavao zatvorsku kaznu od 2 meseca. Naime, u cuvenoj emisiji TUP-TUP, nedeljom u podne, a verujem da se mnogi od nas secaju, na jedan Titov govor, nasalio se opaskom "Trla baba lan". Pa sad vidite, ni u sali nisi smeo da se nasalis, a kamo li svesno, namerno da ovako nesto objavis.``

``Nikolic nikad ne bi izjavio tako nesto!!!``

``Gospodo, mislite da ne kapiramo vašu sarkazmu? Ovaj tekst je čista sarkazma i ja sam to provalio…Nema šanse da je gospodin Nikolić ovo rekao, nije on klovn kako ga predstavljate. Gospodin Nikolić je čovek sa obrazom kakav MNOGI nemaju.``

``Ovo je zaista sramota od strane Njuz.net..ovaj naslov nema veze sa izjavom naseg Predsednika.Ovakav potez mogu samo da okarakterisem kao jako morbidan.Mislim da nije u redu da se nas Predsednik izvrgava ruglu!``
 
Radikalski mozak ipak ne moze da se presvuce, ne vredi, drugari.

Simo Čulić brani Nikolića od Njuzneta

Ovo nije vest sa istoimenog sajta koji objavljuje lažne i satirične vesti, već je mladi ćata sa Andrićevog venca na svom profilu doslovno napisao kako da „zainteresovani“ osude vest Njuzneta „Nikolić: Komemoracija je bila sjajna prilika za diplomatiju, nadam se da će uskoro umreti još neki veliki državnik“.

- Uđite na vest i ispod ostavite komentar. Najoštrije osudite ovakvo preterivanje i morbidno izrugivanje predsedniku Republike. Pišite kako su ovoga puta preterali i da ovakav naslov i tekst nisu prikladni čak ni za Njuznet. Komentare ostavite u koloni „Ostalo u tabeli“ - napisao je detaljno Čulić.

http://www.kurir-info.rs/zivi-zid-simo-culic-brani-nikolica-od-njuzneta-clanak-1149211

Ko voli njuz, neka cita dok moze, dok ih ne ugase ili im se ne desi stogod drugo, a sto bi onomad napisao jedan naprednjacki komentator:

``Kako vas nije sramota da se na ovakav nacin sprdate sa svima nama,pogotovu sa nekim koji zeli da pomogne ovoj zemlji,koliko je to moguce. Da ima zakona u ovoj drzavi,odavno bi ste Vi bili zatvoreni,jer u zemlji Srbiji nam ne trebaju neki kvazi mediji,neko ko ne misli dobro ovoj drzavi,ovom narodu. Ako Vam zemlja Srbija nije dobra,idite iz ove zemlje,idite tamo gde ce te moci da ponizavate najuspesnije ljude na svetu,Vama nije mesto ovde,da se ja pitam,ja bi za takve kao sto ste Vi otvorio poseban logor,da se naucite pameti. Srama Vas bilo,stoko jedna bedna i jadna,seljancure koje su sisle sa planine,sa tri razreda osnovne skole,glumeci neke kvazi novinare.``

Ako je nesto zaista gore od "Njuzneta" onda je to samo "Kurir".
 
``Gospodo, mislite da ne kapiramo vašu sarkazmu? Ovaj tekst je čista sarkazma i ja sam to provalio…Nema šanse da je gospodin Nikolić ovo rekao, nije on klovn kako ga predstavljate. Gospodin Nikolić je čovek sa obrazom kakav MNOGI nemaju.``

Naredba broj 124... :rotf:


ma-pusti-me-jebacu-mu.jpg


_nobody_
 
Како је Курир оружје у рукама господара Вучића, јасно је да је вуЋко кренуо са оштрим обрачуном са свима онима који му нису 110 % одани. ТоНи је препрека ка апсолутној вуЋковој власти и мора бити уклоњен. Наравно, с оваквим дебилчићима у кабинету, вуЋку неће бити тешко да развали Тому Диплому.
 
``Kako vas nije sramota da se na ovakav nacin sprdate sa svima nama,pogotovu sa nekim koji zeli da pomogne ovoj zemlji,koliko je to moguce. Da ima zakona u ovoj drzavi,odavno bi ste Vi bili zatvoreni,jer u zemlji Srbiji nam ne trebaju neki kvazi mediji,neko ko ne misli dobro ovoj drzavi,ovom narodu. Ako Vam zemlja Srbija nije dobra,idite iz ove zemlje,idite tamo gde ce te moci da ponizavate najuspesnije ljude na svetu,Vama nije mesto ovde,da se ja pitam,ja bi za takve kao sto ste Vi otvorio poseban logor,da se naucite pameti. Srama Vas bilo,stoko jedna bedna i jadna,seljancure koje su sisle sa planine,sa tri razreda osnovne skole,glumeci neke kvazi novinare.``

Хтео сам да издвојим овај цитат, ал' сам онда прочитао коментаре и схватио да овај ипак није заслужио да се издвоји од осталих.
 
Хтео сам да издвојим овај цитат, ал' сам онда прочитао коментаре и схватио да овај ипак није заслужио да се издвоји од осталих.

Smatrao sam da zasluzuje da bude izdvojen, posto je ponudjen i konkretan predlog sta bi trebalo da se radi sa ovima koji ismevaju najuspesnije ljude na planeti Gospodara, Diplomca i Seika.

Nije li to predlog koji razgaljuje srca i ukazuje na svetlu buducnost nase mile zemlje:

``Da ima zakona u ovoj drzavi,odavno bi ste Vi bili zatvoreni...ja bi za takve kao sto ste Vi otvorio poseban logor,da se naucite pameti. Srama Vas bilo,stoko jedna bedna i jadna,seljancure koje su sisle sa planine,sa tri razreda osnovne skole.``
 
I pretpostavljala sam da si znao, jer su imali sprdnje i sa ozbiljnim stvarima. Isto kao i "Kurir", takve "novine" ne preferiram.

Ti, bre, zaista nisi sva svoja. Pa ovo sto Srbija ima poslednjih 13+ godina je sprdnja od drzave, mafiju i bitange na vlasti, svakojake lopurde i hohstaplere. nema ni D od Drzave, a ti se pozivas na ozbiljnost nekakvih novina. Zaista, sa ovakvim gradjanima Srbija moze samo u Afriku, ka kojoj koraca krupnim koracima! :ok:

_nobody_
 
Sramotno, sramotno. Zna se sta su pravi mediji, Politika i Dnevnik 2, tamo ovakve neke ``vesti`` podle i niske nikad ne bi bilo emitovane i odstampane.


Pa dabome....

- - - - - - - - - -

Ti, bre, zaista nisi sva svoja. Pa ovo sto Srbija ima poslednjih 13+ godina je sprdnja od drzave, mafiju i bitange na vlasti, svakojake lopurde i hohstapleri. nema ni D od Drzave, a ti se pozivas na ozbiljnost nekakvih novina. Zaista, sa ovakvim gradjanima Srbija moze samo u Afriku, ka kojoj koraca krupnim koracima! :ok:

_nobody_

A takvi kao ti koji nisu ozbiljni i glasaju ovako kako glasaju.

Sve "znate" a ne znate ni kad je katolicki Bozic, pa nije cak ni katolicki, vec prema gregorijanskom kalendaru. Toliko o uticaju "Njuzneta" na obrazovanje u Srbiji i njegovim "pobornicima" i vatrenim obozavateljima.
 
Poslednja izmena:

Back
Top