ista tema i u "poznanstvima"

sonrissa

Početnik
Poruka
29
znam da slicnih tema ima na forumu, al daj da zakljucimo jos jednom. please :)
citam ti ja tako novine, kad ono naslov NIKOLA GRBIC, NAS PROSLAVLJENI ODBOJKAS NASAO LJUBAV PREKO INTERNETA. prica je malo slozenija, u svakom slucaju iz chata se rodila ljubav. E sad, ja imam tu misao da svi koji nadju partnera online da su ocajnici-manje vise..Mada priznajem da sam i sama se upoznala sa dosta ljudi, i da sam imala jednog decka upravo sa chata, ali i onda dok smo bili zajedno i dok nam je bilo lepo,nekako mi je samo upoznavanje bilo za NE PRICATI, jer je nekako ofucano. tj tako zvuci, mada i nije tako.Naravno da ima svuda izuzetaka, nekome je verujem prosto bilo sudjeno na taj nacin da se upozna i to je ok, a sa druge strane ima masa ljudi koji ne bi izasli u grad recimo jednom nedeljno da okusaju "srecü" ali bi zato svako vece visili online, sakrivali se, vrebali zrtvu, zvanu momak-devojka....To mi je vec ruzno....Ima li koga da se slaze? ili Odobrava tako nesto?
Da li je i Nikola Grbic jedan od "nas" ocajnika, ili je prosto internet postao jedno sasvim normalno i ok mesto za upoznavanje , muvanje (mrzim ovu rec:) kao sto bi to recimo bila neka LIVE zurka.... :?:
 
dodatak :
pa normalno da nikola grbic nije pacenik u PRAVOM smislu reci, ili ne daj boze ocajnik. Covek, lep, uspesan, bogat...sto se kaze moze da ima svaku:) ne treba mu net...nego vise je bio interesantan primner za temu, ... da 'nas' ima na svim poljima:)
 

Back
Top