na koga ste se lozili u osnovnoj?

:hahaha::hahaha:Ua,babo..bac!:rotf:

Ja na jednog druga iz razreda. Kao sto to obicno biva, kazu mu drugi za to:evil:, a ja da u zemlju propadnem od stida:rumenko:. Jednog dana mi nije dosla drugarica iz klupe i on sjedne do mene. Ja usta ne otvaram, a on mi se sve vise i vise primice i zbija uz mene:sad2:, a ja bjezim na kraj klupe:sad2:Jedva sam uspjela da pisem .Strasno!:thumbdown:
Nakon zavrsetka skole sam ga slabo vidjala.Prije nekoliko mjeseci s drugaricom svratih u jedan kafic gdje prije nisam bila,kad ono- on konobar.:lol: Pogubio se kad me vidio i nije me mogao u oci pogledati:hahaha:. Kad nam je donosio pice, tresu mu se ruke,a ja da crknem od smijeha, jedva se suzdrzavam.:lol::lol: Mislim se-neka ti, da vidis kako je bilo meni
:per:
 
Osnovna skola je vreme kada sam otkrila prvu ljubav. Bila sam zaljubljena u nekoliko mojih nastavnika i nekoliko drugara, ali imala sam veze sa nekim momcima koji su bili prolazili i cekali nas. Inace dosta sam promenila osnovnih skola, a secam se da sam se ljubila i sa jednim domarom, koji je bio jako sladak i ziveo je tu u skoli, a zena mu je radila negde kao racunovodja, ali tu im je bilo jeftinije da stanuju. Necu mnogo da duzim, samo cu navesti neke od mojih ljubavi, a ne zelim da se uvrede neki, iako su mi mozda ostali u ruznom secanju. Da, pocnem...
Prvog decka sam imala kada sam bila treci razred osnovne skole. On je isao 8. razred, a trebalo je da bude prva godina, ali je ponavljao. Bio je mnogo sladak, meni se u stvari svidjao njegov ujak sa kim se setao, isao na pecanje zezao, ali da bih bila blizu ujaka, morala sam da se smuvam sa njim. On mi je drugi decko sa kojim sam se poljubila. Posle sam ga srela kada sam imala 16 godina, a on je vozio BMW -a (polovnog) i radio je sa nekim mafijasem. Inace, njegov ujak je tada studirao Saobracajni fax i ja sam zbog njega htela da upisem Saobracajni da postanem inzenjerka. Bas sam bila slatka. :)
U cetvrtom sam htela da vodim ljubav sa jednim vrsnjakom, ali sam odustala od te ideje, posto sam shvatila da ne treba da imam seks pre braka.
Onda sam imala jos par veza pa sam se u sestom razredu smuvala sa profesorom fizickog. Bio je super frajer, imao je oko 30 godina i muvao je sve profesorke, ali meni nije bilo interesantno, iako su se mnoge moje drugarice lozile na njega. Posle smo se smuvali, ali nista posebno nije bilo, osim sto je imao cvrst stomak i grudi. Inace, on je prvi muskarac kog sam videla potpuno golog. Jedne veceri smo se setali i otisli u park. Tu mi je rekao da bi sve uradio za mene. Ja sam onako lupila, da se skine go i on se skinuo. Uh, kako sam se uplasila kad sam ga videla onako dlakavog.
Onda sam imala jos par veza. Jao, da! Profesor likovnog. Kako je bio sladak! Od prvog dana mi se svideo a videla sam i da se on lozi na mene. I sa njim sam htela da imam seks, ali je najuren iz skole, jer je kasnio (ostajli smo do kasno, pa nije mogao da stigne ujutru na vreme).
A o srednjoj o tom potom...
 

Back
Top