Свечане црне кошуље...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blau

Iskusan
Poruka
6.756
Опште је познато да сам нежан тип,војник љубави који је рад за исту и мрети ако устреба.
Тако сам скоро ишао на један занимљив радостан скуп,обучен као и увек у љубавно црну боју...
Срео сам једну симпатичну даму,није нешто претерано лепа али је сурово згодна и врло интелигентна...
И тако заподенем ја причу о дневно-политичким темама,а она мени прича о људским правима у Сирији лево десно...светли мени лампица да је она рада гутати здравог семена...кад оно међутим поче она се нешто умиљавати те ставља главу на мој јуначки длакави торзо...негде на Обреновачком ја схватим да је својим поганим пудером испрљала моју свечану црну кошуљу,како изаћи пред родитеље и остале јуначке синове са напудерисаном црном кошуљом ?! Проради бес у мени зауставих се и избацих је напоље. Да се све опет исто догоди опет бих је исто избацио напоље !!!

СМРТ ПУДЕРУ НА СВЕЧАНИМ ЦРНИМ КОШУЉАМА!!!
 
ne znam, nemam ga ni ja

Ти си добра,а јеси ли виђала кад уђеш у трамвај на Булевару клинке како иду у школу и како су напудерисане у 6 ујутру ?! Па мисим кад си устала дете да трљаш то по лицу?!
100% тај пудер су измислили синови Израиља!

- - - - - - - - - -

Nisi sladak mozda dovoljno?

нисам сладак уопште,али имам кућног љубимца.
 
ma da je samo puder nego sto se komplet izmolerisu :lol:

то то,па оно кварцовање...еј Бог јој дао да буде бела,да поносно носи белу боју као симбол чисте Европе а она хоће да буде црна...па ти сине иди у Сремчицу па се дрљај са циганима,ваљда то тако иде....

Мада можда сам ја старомодан...ко зна.
 
Ти си добра,а јеси ли виђала кад уђеш у трамвај на Булевару клинке како иду у школу и како су напудерисане у 6 ујутру ?! Па мисим кад си устала дете да трљаш то по лицу?!
100% тај пудер су измислили синови Израиља!

- - - - - - - - - -



нисам сладак уопште,али имам кућног љубимца.

Prespava sa puderom.
 
Znaci samo o svecane pantalone..:mrgreen:

- - - - - - - - - -

crne..:lol:

па сад то је већ до конструкције :)

- - - - - - - - - -

Blau, predlažem da sledeći put raskopačš košulju do pupka. To je nekako muževno :lol:

ма то су либералне девојке,питаће ме што се нисам издепилирао :)
поента је да овај Свет иде у неком правцу који се мени не допада,планирам да се одметнем...да из даљине гледам овај суноврат.
 
Pa šta znam...Možda ima osetljive presvlake na sedištu.:think:
Zato ja kažem, da najbolju prođu imaju muškarci sa foto-tapet košuljama, znaš ono ,,dok palme njišu grane" i ostala egzotika.:lol:

najbolje su one sa listicima...te kad vidim odma mi proradi zeludac :D

- - - - - - - - - -

Ви обојене не разумете то...:) иначе данас сам убрао један цвет,даћу га првој која не буде имала пудера!

hvala :lol:
 
Ви обојене не разумете то...:) иначе данас сам убрао један цвет,даћу га првој која не буде имала пудера!

hvala..divan si...:lol:

- - - - - - - - - -

Jel i cvet albino? :zper:

samo da nije crn jbt..cuti..:rotf: ici ces peske Egona u tom slucaju...:mrgreen:

Laki care..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top