OVolite li riming??

Gazdarica:
Odavno nisam bila sa muskarcem koji mi nije polizao guzu...

I to je normalno, a to sto je nekima ovde vrlo suzen vidik seksualnih igara to je vec njihov problem. Ne mozemo svi biti jednako dobri u sexu i onome sto ga prati.

Kad smo vec kod toga, gorim od zelje da vas pitam, ko pere guzu posle velike nuzde?! Za devojke pretpostevljam da to rade u vecini ali muskarci...

Ja licno i alatku operem posle mokrenja, moram, jednostavno se ne osecam dobro ako to ne uradim, a guzu tek pod obavezno, i ako nisam musliman, ali zaista ne vidim kako bih mogao bez toga...
 
Evo ja iskreno ne perem guzu posle velike nuzde,a verujem i da 99 posto muskaraca to ne radi.
A sto se cice devojaka mislim da i one nisu nista bolje po tom pitanju,naravno da su pedantnije da vode vise racuna itd.......Evo dok ovo pisem matori kolega mi prdi(ne mogu da verujem).
Naravno da vodim racuna o higijeni,jako se cesto tusiram,redovno perem ruke...Iskreno neznam ni jednog muskarca koji pere dupe, a da znam slatko bih se nasmejao :lol:
 
Vexi:
VisionOfDisorder:
Vecina ljudi koje ja znam nema obichaj ni kitu da opere posle nuzde, kamoli dupe. Nije ovo za nashe prostore.

Ha! Ha! :lol: Sa kojim gadovima se ovaj druzi, a poslovica nasa kaze " s ' kim si, onakav si". :)
Hej choveche budi samo dalje od nas jer se ti za razliku od nas druzis sa usranim guzicama I TO MUSKIM fujjj :x
I pazite! on provereno zna :) da VECINA ljudi koje on zna NE PERU DUPE POSLE NUZDE! :lol: Pa kako si to saznao , :shock: jer niko normalan i kada bi bio tako odvratan i aljkav, to nikad nebi sam za sebe rekao.
Ako rog laze, tvoj IQ ne laze...HI HAJ HOOOO
:lol: hahahahaaaa.......

Ma shta lupetash dupelizac... kakav je ovo jadan nachin da mi vratish za ono shto si sam rekao o sebi.
Vidi se da li neko ima obichaj da se pere ili ne, a na kraju krajeva, mnogi se chude kada chuju da nemam obichaj da shetam okolo sa neopranom guzicom. To kod Srba izaziva zbunjenu reakciju. Ne znam shta pokshavash da mi kazesh... Ti si taj koji je otvoreno rekao da "obozava da lize dupe".



Shta reci vishe...



Maxy:
Evo ja iskreno ne perem guzu posle velike nuzde,a verujem i da 99 posto muskaraca to ne radi.
A sto se cice devojaka mislim da i one nisu nista bolje po tom pitanju,naravno da su pedantnije da vode vise racuna itd.......Evo dok ovo pisem matori kolega mi prdi(ne mogu da verujem).
Naravno da vodim racuna o higijeni,jako se cesto tusiram,redovno perem ruke...Iskreno neznam ni jednog muskarca koji pere dupe, a da znam slatko bih se nasmejao :lol:

To shto ti verujesh da 99 posto ljudi to ne radi, ne znachi da je tako. Nisu svi prljavi kao ti. Slobodno mozesh da se smejesh, ti si taj koji se sheta sa govnima slepljenim sa dupe i braon gacama.

A za ribe koje to ne rade... Odavno sam konstatovao... Ne znam koliko da si lepa, smrdi li kad ti skinem gace: TERAJ SE NAPOLJE.
Tako i reagujem.
 

Back
Top