Brak i seks nemaju veze?

BlackLeather

Iskusan
Banovan
Poruka
6.173
Strast možete osetiti prema najgorem čovjeku na svetu. No, to nema ništa s partnerstvom i zajedničkim životom . Važniji su poverenje i sigurnost da će vaš partner biti uz vas kada je to potrebno. Bilo bi suludo očekivati od njega da mi bude veran ako me nije vidio dva meseca. Mislim da je Vensan veoma seksi. Važno je na taj način razmišljati o svom suprugu. Ali, on nije normalan muškarac. Ponekad ga toliko volim, a ponekad bi ga najradije ubila - izjavila je taze razvedena Monika Beluči.

e sad mislite li da se može racionalizovati u odnosu 2 ljudi
tipa bračni život je jedno a sexulani drugo
da li je u redu da partneri makar pričaju i fantaziraju o drugim ljudima
zašto je onda i prevara ako dođe do nje toliko skandalizovana
meni je ovo zdrav rezon.
 
Naravno da nemaju veze.
Nisam (još) u braku,ali brak je za mene prijateljstvo.
Bukvalno kao najbolji prijatelj kod koga mogu da podnesem sve, i dobro i loše.
Ustvari mislim da je bračni partner najbolji prijatelj koga neko može imati, a ne oni iz prvog osnovne ili fakulteta.
Ja ako ne mogu da imam takav odnos u braku neću ni ulaziti u njega.
 
razvela se monika idem da je navatam dok snima s kustom:zaljubljena:
prevara je samo skandalizovana kad se o njoj razglaba a kad se desi ocas posla se oprasta,pazi one sirovine iz trenutka istine ne bi im oraj iz ruke uzo a iebu sve u 16 sa strane i zene sve to lepo znaju cirkaju kafe s kombinacijama
 
Naravno da nemaju veze.
Nisam (još) u braku,ali brak je za mene prijateljstvo.
Bukvalno kao najbolji prijatelj kod koga mogu da podnesem sve, i dobro i loše.
Ustvari mislim da je bračni partner najbolji prijatelj koga neko može imati, a ne oni iz prvog osnovne ili fakulteta.
Ja ako ne mogu da imam takav odnos u braku neću ni ulaziti u njega.

ovo mi se mnogo svidja
 
Strast možete osetiti prema najgorem čovjeku na svetu. No, to nema ništa s partnerstvom i zajedničkim životom . Važniji su poverenje i sigurnost da će vaš partner biti uz vas kada je to potrebno. Bilo bi suludo očekivati od njega da mi bude veran ako me nije vidio dva meseca. Mislim da je Vensan veoma seksi. Važno je na taj način razmišljati o svom suprugu. Ali, on nije normalan muškarac. Ponekad ga toliko volim, a ponekad bi ga najradije ubila - izjavila je taze razvedena Monika Beluči.

e sad mislite li da se može racionalizovati u odnosu 2 ljudi
tipa bračni život je jedno a sexulani drugo
da li je u redu da partneri makar pričaju i fantaziraju o drugim ljudima
zašto je onda i prevara ako dođe do nje toliko skandalizovana
meni je ovo zdrav rezon.

Za seks je potrebno podudaranje seksualne energije, strast.
Za prijateljstvo podudaranje na raznim poljima, postovanje, poverenje,...
Za brak oba gore navedena.
Sa godinama prvo moze da se istrosi, ali bi drugo trebalo da se ucvrsti. Tada ne bi bio problem odrzati zajednicu, a ispuniti i svoje potrebe sa strane. Medjutim, problem je sto na to uglavnom ne gledaju obe strane isto, ili ne bar u isto vreme.
 
Za seks je potrebno podudaranje seksualne energije, strast.
Za prijateljstvo podudaranje na raznim poljima, postovanje, poverenje,...
Za brak oba gore navedena.
Sa godinama prvo moze da se istrosi, ali bi drugo trebalo da se ucvrsti. Tada ne bi bio problem odrzati zajednicu, a ispuniti i svoje potrebe sa strane. Medjutim, problem je sto na to uglavnom ne gledaju obe strane isto, ili ne bar u isto vreme.

Za brak je najvaznija tolerancija i kompromis, a danas je to mnogo retko
 
brak i seh su isto
rekla sam o strasti u erotskoj prici da joj u braku ne sme biti mesta jer ona truje dusu iz razloga sto je strast najprimitivniji bezlicni instiktivni metez koji nema mrvu kalorijske vrednosti da nahrani brak.
sada za sex ne znam dosta toga i imam temu sta je dobar a sta los jer me je ta strast bunila da li je to parametar telesne bliskosti
jer milici su pricali nasi drugovi iz odelenja da pamte one vatrene cak i dobrica dule je to kazao
za mene je to horor film iskreno ako ne i naucna fantastika ili bolje receno jedno obicno sranje.
brak je stavljanje uma i dusa u jedno telo i iz tog prirodnog nebeskog nagona moramo da se spojimo telima.
drugarstvo je takodje brak zbog cega u braku gubimo potrebu za drustvom po kom smo bili rasejani pre vencanja jer ponavljam u braku smo sredjeni na jednom mestu imamo i cinimo sve.
absoluty brilliant<3
 
vi ste svi degenerisani osteceni ljudi
brak I sex nemaju veze? wtf
pa zasto se onda zeniti?jer si picqa pa se plasis samoce? :hahaha: fuj
bolje se ubite odma ako ste toliki pacenici
monika je prsla I o tome dovoljno govori njen izbor mushkaraca- od one paljevine vincenta do azerbejdzanskog kvazimoda
 
naravno da imaju veze...da ne mislim da je jako privlacan i da ga jao ne zelim ne bih ni usla u vezu sa njim....a ubrzo se pokazalo da smo slicnih mentaliteta, da dobro funkcionisemo zajedno, da se razumemo, da ne gusimo jedno drugog, da na isti nacin shvatamo vezu i porodicu i da se podrzavamo....a zajednicko dete nas je jos vise vezalo....
 
Ljudi stupaju u brak iz raznih razloga, kao i u seksualne odnose. Ali mislim da jedno bez drugoga ne funkcionise. Ma kakav kvalitet i jednog i drugog da je u pitanju.

I ja se slazem sa gore navedenim misljenjem da ti je bracni partner najbolji pirjatelj, nekako i ja tako gledam na to. Ali razlika u odnosu na najboljeg prijatelja iz srednje je sto me bracni partner privlaci i seksualno, a onaj iz srednje ne.
 

Back
Top