Tvrdio da penisom isteruje đavola

Demijurg

Poznat
Banovan
Poruka
7.211
Kinez Huang Đianđun, samoproklamovani isterivač đavola, tvrdio je da njegov polni organ ima čudesne moći i da seksom sa devojkama može iz njih da istera nečastivog.

Opširnije ovde:



http://www.telegraf.rs/zanimljivosti/810727-placale-mu-za-seks-penisom-isterivao-djavola



Ha ha ha ha ha ha ha. Kakav lik. Baš je kralj.

Čovek se samo držao one stare poslovice "ako hoćeš da iz žene isteraš zlo moras da joj uteraš dobro. Samo što je on to primenio masovno.

No comment...
 
Тај Кинез је 100% у праву! Смејте се колико хоћете, али ово је истина!

Па зар не видите како се женске много боље осећају после секса!? Пре тога им се организам напуни стресом тј. ЂАВОЛОМ, а после су сасвим опуштене, мозак брже ради, тело је гипкије. Научно је дказано да секс уртиче на жене стимулативно. Зато се на Олимпијадама не дозвољава састајање женских и мушких спортиста јер делује као нека врста допинга за жене ако се карају пре такмичења!

А шта је то него ли истеривање ђавола. тј зле енергије из тела жене!

Изненађујуће је колико овде људи ово не зна.

Ај, ови мушкарци што не знају, будибогснама, али што се и она женска испод чуди??:roll:
 
Једном сам одвео колегиницу код лекара, јако лоше се осећала, те се ја нашо ту и помогао јој.
Доктор јој преписао секс као терапију! Леба ми! И онда, она ми то рекла док сам је одвео у стан.
 
Једном сам одвео колегиницу код лекара, јако лоше се осећала, те се ја нашо ту и помогао јој.
Доктор јој преписао секс као терапију! Леба ми! И онда, она ми то рекла док сам је одвео у стан.
:hahaha:

Pa to si trebao da znaš odmah, čim je od TEBE tražila da je vodiš kod lekara. :hahaha:
 

Back
Top