Najbolja drugarica ili dechko?

Tina

Ističe se
Poruka
2.026
Ljudi moji shta da radim???...zaljubljena sam i u tajnoj sam vezi sa jednim dechkom...moja najbolja drugarica ne sme da sazna za to jar je to njen bivshi dechko,(ali je i moj bivshi)...vec smo se svadjale oko toga i drugarstvo nam ide ka sve gorem....da li da joj kazem da smo zajedno ili da raskinem i patim bez njega ili da ostanemo u tajnoj vezi koja postaje sve manje izvodljiva???????pomozite zivot mi postaje shpanska serija :cry: !!!!
 
Tema: Pomozite mi molim vas!
Tina

Odgovori: 45
Pregledano: 386
Forum: Tinejdžeri Poslato: Sub, 16. jul 2005 16:27 Naslov: Pomozite mi molim vas!
hey sister moj je vec otisho pa ni suzu ne pustih...nemoj da se sekirash....jel on plache za tobom?ne!...pa onda?ISCOOLIRAJ

Tema: Da li ste imali vezu na daljinu???
Tina

Odgovori: 76
Pregledano: 2110
Forum: Ženski kutak Poslato: Uto, 13. jul 2004 17:16 Naslov: Re: Da li ste imali vezu na daljinu???
Ima li sanse da to opstane? I pod kojim uslovima

Možda za tebe...Da li si ikad bio/la voljen/na,ne verujem

Tema: ON trazhi nju
Tina

Odgovori: 14
Pregledano: 251
Forum: On traži nju Poslato: Sub, 28. februar 2004 1:02 Naslov: Re: ON trazhi nju preko mene, kao
ovlastio me da trazhim TI VOLIS PERVERZNE

Datum registrovanja - 9. jul 2003 (???)
 
Pa nista lepo reci drugarici, a ona da ti je neka drugarica ako ga ne voli i to joj je samo bivsi, zasto bi se onda ljutila na tebe? Rascisti to sa njom, lepo porazgovaraj i reci joj da ga volis. Zasto bi izgubila oboje ako ga ona ne voli :?:
 
da sam na tvom mestu,ja bih ga ostavila!Jer,najbolju drugaricu ces vrlo tesko opet steci,trebace ti puno vremena da u neku osobu opet steknes poverenje.A on sutra moze da ode za nekom drugom,da te povredi......i onda sta ces?!Mislim,nemoj ove negativne stvari koje navodim da shvatas kao da ce 100% da se dogode,ali moras imati sve varjante u glavi....uostalom,tipova na svetu ima bezbroj,i svidece ti se jos puno njih,a drugarica pogotovu ako je prava je jedina......
 
emy_331:
da sam na tvom mestu,ja bih ga ostavila!Jer,najbolju drugaricu ces vrlo tesko opet steci,trebace ti puno vremena da u neku osobu opet steknes poverenje.A on sutra moze da ode za nekom drugom,da te povredi......i onda sta ces?!Mislim,nemoj ove negativne stvari koje navodim da shvatas kao da ce 100% da se dogode,ali moras imati sve varjante u glavi....uostalom,tipova na svetu ima bezbroj,i svidece ti se jos puno njih,a drugarica pogotovu ako je prava je jedina......

Da naravno to je sve tacno sto kazes, ali ne kapiram...Zasto bi prestala da se druzi sa Tinomzbog njenog bivseg decka ako ga vise ne voli? Ako joj je prava drugarica, znaci da ne bi trebalo da prestaje da se druzi sa njom zbog gluposti. Da ga jos uvek voli ta njena drugarica onda bi zaista trebalo da raskine sa tim deckom, ali ako ga vise ne voli i ako joj je samo bivsi, zasto bi zahtevala od Tine da raskine sa njim?
 
Tina:
Ljudi moji shta da radim???...zaljubljena sam i u tajnoj sam vezi sa jednim dechkom...moja najbolja drugarica ne sme da sazna za to jar je to njen bivshi dechko,(ali je i moj bivshi)..

pa ako je i tvoj bivshi i njen bivshi,znaci da nema veze,jel' ako je njoj (da izvinesh :D ) "sevala p*zda" za tebe,zashto bi kod tebe bilo suprotno?!ZASHTO BRE?!?! :lol:

E da i nije ti ona nikakva drugarica,ti zasluzujesh bolju!i boljeg decka takodje(call me)

n-km_2.gif
 
da ti je prava drugarica i nece se ljutiti jer je on njen bivshi ... reci joj iskreno i ako se naljuti na tebe to ti samo dokazuje kakva ti je drugarica ... Ali ako je taj dechko nju povredio i ako joj znachi neshto nemoj rizikovati drugarstvo ,po mom mishljenju drugarica je bitnija od svakog dechka ... pa i svakom dechku su bitniji drugari od devojaka
 
Tina:
Ljudi moji shta da radim???...zaljubljena sam i u tajnoj sam vezi sa jednim dechkom...moja najbolja drugarica ne sme da sazna za to jar je to njen bivshi dechko,(ali je i moj bivshi)...vec smo se svadjale oko toga i drugarstvo nam ide ka sve gorem....da li da joj kazem da smo zajedno ili da raskinem i patim bez njega ili da ostanemo u tajnoj vezi koja postaje sve manje izvodljiva???????pomozite zivot mi postaje shpanska serija :cry: !!!!

slusaj imala sam potpuno istu situaciju.raskini snjim.znam da si kao zaljubljena ali veruj mi to ti se samo cini.kad prodje neko vreme zajedno cete se smejati tome a ti ces se smejati sebi sto si bila takva glupaca.ja sam prosla kroz sve to prosle godine a sada bi za nju ostavila ne jednog vec 101og decka.a to ces i ti sama shvatiti.iz najbolje namere ti kazem da raskines,neces pogresiti,veruj mi,a ako mozes i da joj kazes kako stvari stoje,ti nju najbolje znas pa sama proceni da li bi to bilo dobro.

a ako pak hoces da ostanes sa njim i odlucis to da joj kazes oprosti se od nje

a taj decko je jadan,ajde ovako pogledaj malo i razmisli...bio je sa njom pa sa tobom i znao je da se vi svadjate i sad je on u tajnoj vezi sa tobom....njemu je to vise kao igra,imponuje mu to da se dve naj frendice svadjaju oko njega....zasto da mu ucinis tu uslugu,sutra ti se nece ni javljati na ulici i smejace ti se iza ledja,jos sto je najgoe pocece nju opet da muva a ona ako je prava drugarica na to nece pristati,a vi cete ga pokopati onog dana kada vas bude video kako se zAjedno smejete necemu a njega iskulirate maximalno kao da nikada nije ni postojao


pokusavace opet i tebe da muva i nju i onda kada ga timski oterate u pm bice vasa mala pobeda

malo sam se zanela al ja to iz najbolje namere :)
 
MALO PILE:
Tina:
slusaj imala sam potpuno istu situaciju.raskini snjim.znam da si kao zaljubljena ali veruj mi to ti se samo cini.kad prodje neko vreme zajedno cete se smejati tome a ti ces se smejati sebi sto si bila takva glupaca.ja sam prosla kroz sve to prosle godine a sada bi za nju ostavila ne jednog vec 101og decka.a to ces i ti sama shvatiti.iz najbolje namere ti kazem da raskines,neces pogresiti,veruj mi,a ako mozes i da joj kazes kako stvari stoje,ti nju najbolje znas pa sama proceni da li bi to bilo dobro.

a ako pak hoces da ostanes sa njim i odlucis to da joj kazes oprosti se od nje

a taj decko je jadan,ajde ovako pogledaj malo i razmisli...bio je sa njom pa sa tobom i znao je da se vi svadjate i sad je on u tajnoj vezi sa tobom....njemu je to vise kao igra,imponuje mu to da se dve naj frendice svadjaju oko njega....zasto da mu ucinis tu uslugu,sutra ti se nece ni javljati na ulici i smejace ti se iza ledja,jos sto je najgoe pocece nju opet da muva a ona ako je prava drugarica na to nece pristati,a vi cete ga pokopati onog dana kada vas bude video kako se zAjedno smejete necemu a njega iskulirate maximalno kao da nikada nije ni postojao


pokusavace opet i tebe da muva i nju i onda kada ga timski oterate u pm bice vasa mala pobeda

malo sam se zanela al ja to iz najbolje namere :)

e, aj ne seri ti.. mislim, devojka ga voli, koliko sam ja skapirala i trebalo bi da kaze to svojoj drugarici, pa ako ona ne skapira da ne bi trebalo da se svadjaju, onda treba da oteras drugaricu u pm. decko nije nista kriv. pa sta ako su mu se svidele dve devojke (u razlicito vreme!), koje su slucajno drugarice. nije on nista kriv. bar po onome sto je tina rekla do sada.. ko zna da li je tvoja situacija bila ista.. ocigledno je taj tvoj bio neki shaban.. a ko zna da li je ovaj, i da li je to ljubav njenog zivota (dobro, sad preterujem, ali opet)..
u stvari, ko smo mi da uopste dajemo savete na osnovu nekoliko recenica koje nam je tina rekla.. ne znamo nista.. uglavnom, mislim da bi trebalo da pricas sve drugarici kao sto si i do sada, jer razgovor uvek pomaze.. to bih ja uradila, ali ti si ti...
 

Back
Top