Najbolja drugarica ili dechko?

Ne dozvoli da ti zivot bude shpanska serija... niko to ovde nije zasluzio... Imacesh tipova u zivotu koliko hocesh ako zelish ali ne i prijatalja... Razumem te jer sam isto tako imala drugaricu koja je imala dechka koji se meni u snovima pojavljivao. Kad sam videla da tako neshto postoji poludela sam. Bila ljubomorna strashno. Najgore od svega shto mi je on bio najbolji drug a ona najbolja drugarica kasnije... Nisam nishta uradila po tom pitanju, nastavila da se druzim sa njom, zaboravila na njega u tom smislu... ali sad vishe ni njega ni nju ne vidjam... ne mogu ti reci uradi ovo ili ono... to samo trebash da procenish... mozda glupo zvuchi, mozda je najbolje da u takvoj situaciji uradish onako kako osecash da treba...ali vec sama znash kakva ti je ta prijateljica, koliko je stabilno vashe prijateljstvo i vredi li ga stavljati na kocku... dakle samo dobro razmisli i preispitaj i sebe i nju i vashe prijateljstvo... iskrenost se ceni... mozda kada bi razgovarala sa drugaricom, verujem da bi to razumela...
 

Back
Top