Belorusija ponovo nuklearna sila ?

wwwlado

Ističe se
Poruka
2.054
kršenje međunarodnog prava nasilje prema suverenim državama od strane nato pakta ( muđu prvim prema JUgoslaviji i Srpskim zemljama ) natjeralo je sjevernu koreu ,a evo i bjelorusiju da obnovi svoj nuklearani potencijal .

KAda se Srbske zemlje oslobode okupacija i mi moramo napraviti nekoliko stotina nukleranih bombi , druge zaštite od terorista nema . Ili da pristanemo da se "rasformiraju paralelne institucije na kosovu , a uvedu paralelne institucije u BIH "

Светски силници - упозорио је свој војни и политички врх Александар Лукашенко - настављају да врше притисак на унутрашњу и спољну политику такозваних „неподобних држава“. За то користе најразличитија средства, укључујући и примену силе. У арапском свету су свргнули све што се могло свргнути. Сада већ свргавају по други пут

Наше Оружане снаге морају бити у стању да у новим околностима гарантовано заштите суверенитет, независности територијалну целовитост земље. Морамо урадити све што је потребно да имамо такву оружану силу да нико и не помисли да са Белорусијом разговара са позиција силе“ - нагласио је Лукашенко.

http://srb.fondsk.ru/news/2013/08/2...a-belorusiiom-razgovara-sa-poziciia-sile.html

samo da podjestimo da su Bjelorusija i Ukrajina bile nuklerane sile nakon raspada SSSR . i da vrlo brzo mogu obnoviti svoj nuklerani program , pa kada je Izralen nuklerana sila , zašto to ne bi bila Bjelorusija nisu valjda ludi da vjeruju u međunarodno pravo koje ne postoji . Moraju biti sposobni da se brane , a samo nekoliko stotina nukleranih bombi objezbjeđuje normalan i demokratski razvoj svake zemlje .
 
Poslednja izmena:
ЛУКАШЕНКО: Хоћу да нико и не помисли да са Белорусијом разговара са позиција силе .

626326.jpg


To je pravi Demokrata koji radi u interesu naroda .
 
Sta bre lupas? Nikakve nuklearne bombe se tu ne pominju.

национална армија буде толико бројна и тако наоружана да буде у стању да одговори „свим новим изазовима и претњама“.

a kako treba biti naoružan da se odgovori pretnjama NATO ?

Zatražili su da kupe desetine mig 29 i su 27 , ovih dana , a možda i modernije avione , ali ja mislim da su to samo za prenos i zaštitu raketa .

Mislim da sve zavisi od razvoja situacije u Siriji , ako Rusija ne uspije da zaštiti saveznika , Bjelorusija je Nuklerana sila .

Tako razmišljaju demokratski izabrani predstavnici naroda koji su spremni da se suprostave teroristima .

JA bi lično volio da Rusija napusti Siriju , pa da Lukašenko nanišani zapadnoevropske teroriste .
 
male zemlje nisu nikakav vojni faktor, sa ili bez nuklearnog oruzja... Da Srbija nabavi nukearno oruzje i zakaci se sa npr. amerikom... mi njima unistimo grad, oni bace atomsku i uniste celu Srbiju.
Ne ide to tako.

nekoliko stotina nukleranih bombi , sam rekao , a onda će zapadnoevropski teroristi ubijediti Ameriku da nije proevropski napadati Srbiju i "ukidati paralelne institucije na kosovu ,a uvoditi paralelne institucije u BIH " .

Nuklerane bombe su jedini argumenti kada se pregovora sa teroristima koji imaju nuklearne bombe .
 
nekoliko stotina nukleranih bombi , sam rekao , a onda će zapadnoevropski teroristi ubijediti Ameriku da nije proevropski napadati Srbiju i "ukidati paralelne institucije na kosovu ,a uvoditi paralelne institucije u BIH " .

Nuklerane bombe su jedini argumenti kada se pregovora sa teroristima koji imaju nuklearne bombe .

Ne, nego ce da ti ubiju te sto su natankovali nuklearne bombe i da dovedu nove koji ce da razmontiraju te bombe i vrate status quo.

S tim sto ce te u medjuvremenu verovatno dovesti do nivoa Etiopije nekim sankcijama.

Ne zavaravaj se da je Srbija isto sto i Rusija, Kina, pa cak i Severna Koreja.

Sa ili bez atomki.
 
Kad ces da se selis u istu?

pa nakon što se ti odseliš za evropu ? ako ti ona odgovara ? je li ovo Kralj MIlan na slici ? pa ako ti je on uzor njemu se Srbija nije sviđala i odselio za Evropu .

MI ne želimo da idemo za bjelorusiju , hoćemo da dovedemo Bjelorusiju ovdje , da imamo svoje predstavnike , demokraske izbore , i tako to sve demokratskji ,a ne da nas zapadnoevropski teroristi okupiraju .
 
национална армија буде толико бројна и тако наоружана да буде у стању да одговори „свим новим изазовима и претњама“.

a kako treba biti naoružan da se odgovori pretnjama NATO ?

Zatražili su da kupe desetine mig 29 i su 27 , ovih dana , a možda i modernije avione , ali ja mislim da su to samo za prenos i zaštitu raketa .

Mislim da sve zavisi od razvoja situacije u Siriji , ako Rusija ne uspije da zaštiti saveznika , Bjelorusija je Nuklerana sila .

Tako razmišljaju demokratski izabrani predstavnici naroda koji su spremni da se suprostave teroristima .

JA bi lično volio da Rusija napusti Siriju , pa da Lukašenko nanišani zapadnoevropske teroriste .

Nema sanse da Rusija napusti Siriju.

A za odgovor pretnjama NATO, dovoljna je ruska baza koju Belorusija upravo gradi u gradicu Lido, blizu tromedje sa Poljskom i Litvanijom.
 
korisnik nosferatu inace postavlja nebulozne postove... sto nas dovodi do zakljucka da nije bas najbistrija osoba.

Ne, nego si ti debil koji ih ne kapira.

Sta ces, na kapira Nosferatua svako.

- - - - - - - - - -

Zasto bih se selio?:dontunderstand:Ako pazljivo procitas moj post on nema nikakve veze sa selidbom.ILI NE UMES DA CITAS DOBRO?

Pa pitam te kad ces i hoces li da se selis u Severnu Koreju.

Jel ti tesko pitanje?
 

Back
Top