Natalija (agresivni seks u Parizu)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

filozofzauvek

Zainteresovan član
Poruka
112
Posle toliko putovanja napokon smo u tom Parizu,gradu svjetlosti i ljubavi i novih nevolja koje ce me snaci sa Natalijom mojom verenicom sa kojom sam imao problema na faksu.Dosli smo do hotela koji je bio fantastican,usluga je bila sjajna soba je bila da se useres od srece jer je bila ogromna i raskosna jer je njen cale bogatun htio da nam bude lijepo i bajno a posebno za svoju kcerku mezimici i jedinici.Ja cim sam usao u sobu zavali osam se na kauc koji je bio veoma udoban.Natalija je otisla od sobe i nesto se zadrzala tamo valjda jer je zensko i treba vise vremena.Gledao sam neku komediju sa nekim francuskim glumcem kad zacu plac u sobi.Ja ustadoh da proverim sta je sa Natalijom,udjoh kad tamo nema Natalije ali me je krevet cekao.Odjednom zacu se skripanje vrata iza kojih se pojavi Natalija koja je bila u veoma izazovnoj crvenoj haljini.-Hej,cekala sam te da dodjes-rece ona i priblizi mi se.-Ustvari ja sam tebe cekao bas gledam neki film ako hoces mozemo zajedno da gledamo.-Imam ja bolju ideju od filma,veoma sam raspolozena za seks,da zans da nisam te vidjela golog ali te zamisljam od kad smo dosli u Pariz tako da pocni da se skidas!-Ja nisam bas raspolozen ali dobro ali ti pocni prva da se skidas jer dame imaju prednost rekoh joj ja.-Cuj,ti njega bas si pravi folirant da znas ima da se obracunam sa tobom u krevetu zato se spremi za bitku!-Heh,kucko molim te ja nisam za tu igru tako da ce ti bolje pripazi mene!-Uredu,pocinjemo-rece ona i poce skidati haljinu posle koje je ostao veoma izazovan crveni ves crvene boje.Ja skidoh majicu i otkrih svoje misicavo tijelo,a ona otvori usta kao neka riba koja se sprema da te proguta ali proguta ce ona mene ali na drugi nacin.-Wow,nema sta atletski tip bas po mojoj meri,sad sam ja na redu pripremi se da zines decko!-i otkopca svoj grudnak i otkri svoje bajne grudi koje su bile vemoa izazovne za mene.-I sta kazes,da li sam po tvojoj meri!-Uh dobro je,mislio sam da ce biti ogromne ali taman su za mene.Dotad je ona skinula i gacice a ja sam ostao u gacama onako na izvolite.-Hajde skini ih sta cekas vidis da sam nervozna!-Ja bi ipak da ostanem u gacama jer mi je udobnije.Tad se njoj zamraci pogleda i pridje mi i prikuca me uz zid iz sve snage i poljubi me veoma strastveno.Ljubili smo se ukrug srusivsi telefon koji se nalazio na stocicu,nisam ni primjetio da mi je skinula gace.Padosmo na krevet goli,cuo sam je kako mi dise za vratom i polako otvara usta da me-ugrize!-Ahhhhhhhhhhhhh!-dreknu ja iz sveg glasa,ona se izmace od vrat gle ostade otisak zuba i malo sveze krvi.-Nisi to bas ocekivao,e pa nisam ja kriva kriva je ljubav.-Sad sam ja na redu i legoh na nju.Vodili smo ljubav veoma strastvenoi divlje.-Ahhhhhhhhhhhhhhhh,tooooooooooooooo,aaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhh-vrsnu ona izabi mi svoje nokte u ledja.-Ja dreknuh od bola i vrhunca.-Aaaaahhhhhhhhhhhhhhhh,ooooooohhhhhhhhhhhhhhh,aaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhh!.Nakon pola sata sve je bilo gotoo,zadihno samo legli u krevet svako na svoju stranu umorni od divljeg seksa.-To je,to je bilo odlicno,dobar si ti decko!-Hvala i ti si bila dobra samo sledeci put malo manje agresivnije jer ce mi ostati masnice od ugriza.Onda smo se oboje odvalili smijatii tako se zavrsila ta noc.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top