Ombre

ja ga imam u kombinaciji sa starim shatirom i jako mi se svidja na ravnoj kosi shishanoj ravno....da ga nemam frizura bi mi delovala dosadno a opet niej tako zahtevan ni skup kao shatiranje....
 
Imam lokne pa ne znam kako bi to stajalo :/
Evo
ombre-hair.jpg
 
Sta znam,nekom lepo stoji,nekom ne..ne svidjaju mi se bas ove pola-pola.Pogotovo kad je velika razlika u boji.Ali neki blagi prelazak moze..
 
ja ga imam u kombinaciji sa starim shatirom i jako mi se svidja na ravnoj kosi shishanoj ravno....da ga nemam frizura bi mi delovala dosadno a opet niej tako zahtevan ni skup kao shatiranje....

Ko je radio, frizerka ili ti?

Ma meni se sviđa, ako je lijepo urađeno, sa neprimjetnim prelazima i bez drastične razlike. Al aj se usudi...
 
Sviđa mi se i imam ga. :)
Doduše, ofarbala sam svega 15% kose... :lol:
Ali trebala mi je neka mala promena, da osvežim uvek dugu, prirodno braon kosu, pošto ne menjam fruzuru još od i-ha-haaaj...
Komentari su - :ok:, ja zadovoljna, svi srećni. :)
 
I ja sam želela da ga uradim, čak sam skoro našla varijantu koja mi se sviđa, ali mislim da je sada već isfuran i odlučila sam -Ne. Trebalo ga je raditi pre godinu-dve, ali tada većina frizera i nije znala o čemu pričaš. Kad je konačno stigla fora i kod nas, sad mi više i nije toliko zanimljiv.

Više mi se dopada samo par debljih pramenova izvučenih negde od visine očiju na dole, ali nepravilno urađenih. Da ne počinju svi sa iste visine, već u cik-cak.To mi je baš onako neobavezno, kao slučajno, a izuzetno lepo :)
 
Imala sam ombre pre neki mesec, pošto sam sama nešto ekperimentisala sa farbom i tako je ispalo. Ume jako lepo da izgleda ako se potrefi prava nijansa. Prelaz bi trebao da bude postepen, a boja svega neku nijansu svetlije/tamnije od ostatka kose. Savet: nikako ne pokušavajte da napravite ombre fazon plavom farbom ako imate tamnu i pigmentisanu kosu. Jedna poznanica je ovo uradila i ispala joj je neka šućmurasta narandžasta boja.
 

Back
Top