Kada je zena *urva?

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Cini mi se da se lako zenskim osobama pridodaje epitet *urve, pa me zanima po misljenju muskaraca i zena kada je neka zena *urva, i da li smo brzi da o nekom sudimo na osnovu oblacenja, ponasanja, pa i odnosa prema seksu i zasto i imamo li ostrije kriterijume prema zenama?
 
Poslednja izmena:
Taj izraz je uvreda isto kao sto cemo muskarcu reci pedercino i sl. Svaka uvreda ima za cilj da pogodi gdje najvise boli. Za zene je to promiskuitet , i one same kad se svadjaju prvi argument koji izvlace je ko je kada ovu drugu jebavao i koliko je tipova pregazilo... To je jednostavno tako.
 
Taj izraz je uvreda.
ma kakve su ovo retrogradne ideje
pa necemo valjda da se vracamo u proslost
treba da se okrenemo buduchnozti
cakstavise,treba se taj izraz uvesti u obavezan vokabular
kao umesto
dobar dan - qrvo
koko za to? (kad qpujes nesto) - qrvo
de ides? - qrvo
i tako dalje i tako dalje
zapravo sve ostale reci treba izbaciti iz upotrebe
gde god se okrenes kome se god obratis svugde samo qrvo qrvo qrvo qrvo :lol:
i svi se razumeju iz prve,nema zabune
to je jezik buducnosti :lol:
 
Da njima ne smeta ne bi ih niko tako ni nazivao. Vidis zene se brane kako nije bitno sa koliko su muskaraca spavale i kako su takvi muskarcu kojima to smeta zatucani ali svakoj je uvreda kad je prozivas po tom osnovu...
 
a cifra i nije toliko bitna,obicna statistika,bitno je da , makar ta cifra bila 1,kako te etiketira
a tek 2 3 4 5 6 7 ....
ne mogu svi da grese,pogotovu jer njen je izbor kome siri noge niko je nije terao a svi tvrde isto ??
:lol:
 
sasvim druga stvar je ,ko sto neko potencira u temi,da neki buljas kome nije sirila noge proizvoljno i neosnovano tvrdi tako nesto
e to je onda neki drugi motiv u pitanju
dakle nije istina i puka cinjenica bitna vec postoji zadnji interes

npr imas kojekakve pedercice sto yedu g0mna i keze se pa onda kad sretnu istinu zacepljuju gubice i preznojavaju se
a to je sasvim druga problematika
tu lako vidis da nije tako kako se prica:lol:
 
Poslednja izmena:
Cini mi se da se lako zenskim osobama pridodaje epitet *urve, pa me zanima po misljenju muskaraca i zena kada je neka zena *urva, i da li smo brzi da o nekom sudimo na osnovu oblacenja, ponasanja, pa i odnosa prema seksu i zasto i imamo li ostrije kriterijume prema zenama?

da...kod nas je prostakluk, nekultura, primirtivizam u čoveka često puta od žena koje su slobodnije u ponašanju, odevanju, stavovima, a na šta mase nisu navikle, pravi kurrvama...iako to one ustvari nisu...
 
Мислим да се не додељује лако, ја не знам нити једун жену којој су доделили епитет ку*ве а да то није било заслужено, и зна се за кога се у граду прича да је то а за кога не, никад нисам чуо за неку која то није да се причало да јесте. А те приче као данас те осуђују кад за неку кажеш да је ку*ва то је тек смешно, као како си примитиван, како си затуцан, као како ћеш то, па кад буде астронаут зваћу је астронаут, кад је ку*ва зваћу је ку*вом, не знам шта није јасно.
 
Po meni: laka zena u smislu da ne bira ni s kim ce, ni kad, non-stop menja partnere i ponasa se u tom stilu: kupujem, prodajem oduzimam i dodajem, to ne mora biti isto sto i prostitutka - naravno...
Retko kad i upotrebljavam tu rec, ne volim da prosudjujem lako o drugima, ali pre bih rekla dro.lja recimo...
 
i jak ažem da su preterane...al tako stoje stvari majkemi...što da te lažem...ovo je selendra jedna obična...moralisti na svakom koraku, pogotovo među muškarcima...

Види тебра, шта је нападно? Ку*вински? Јел то? Ја нпр имам примере где се жена обуче секси, изазовно а опет није ку*вински, све се види а ништа се не види, а ако се облаче као шаторске певаљке ку*ве и јесу. Дакле не мора мантија, али свакако не мора ни дупе да се види кад хода, није да ми смета, свакако их нећу кући водити, али кад изађу негде као да су кренуле на плажу свакако да ћу их тако и гледати.
 
pa jel sam ja muška ***** ako odem do prodavnice samo na šorcu, u papučama, bez majice...

Ниси ку*ва али си непристојна и некултурна мајмунчина, тако бих те ја прокоментарисао да те видим у крају таквог.

А нешто не верујем да и код тебе ту кажу за девојке да су ку*ве ако иду у папучама, неком нормалном шорцу (не мушком али нормалном) и у папучама, немој да серете реално не живимо у С.А.
 

Back
Top