linija lakseg otpora ima za posledicu.......

Dekararus83

Aktivan član
Poruka
1.050
Evo jedan od milion zivotnih problema koji donose nespokoj.Preljuba.Verovatno stara tema i nece naici na veliki odziv ali eto da pitam.Dosli smo u situaciju da 99 posto partnera vara supruznika.Naravno namera mi je da ste svi vi svrstani u taj jedan posto.koji ne vara.Svestan cinjenice da najomiljenije jelo ne mozes da jedes svaki dan uzastopno jer je prirodno da ce ti dosaditi.Ono sto mene zanima jeste,,kad smo bili mali,tj.mnogo veci ljudi nego sad,svi smo mastali o ljubavi i toplini porodicnog doma.Sad kad sami odlucujemo,vecina nas je spremna da to rizikuje iako smo cilj ostvarili.Pitanje je zasto odlucujemo da zivimo u lazi samo da nas neko ne bi podsetio na greh.A sto se tice odgovora da je zbog tog da nebi nesto vazno izgubili,pa na to smo nesvesno pristali kad smo odlucili da varamo,tj.da cinimo preljubu.Koliko linija lakseg otpora zapravo uzima od nas samih.
 
kad bih iebo sa strane to ne bi bilo zbog radi manjka sexa ,nego zato sto imam pored sebe pasivnu partnerku koja se ne trudi dovoljno na vise polja i samim tim mi izgovor ne bi bio potreban niti opravdanje,jer bih joj do tad sigurno zilion puta predocio nezadovoljstvo njenim postupcima kao i da bih zbog istih mogli da se razidjemo,ali na njeno insistiranje ostajemo i dalje se razvlacimo,molim lepo
 
to je zbog toga shto deklarativno trazhimo jedno,a istinski drugo!
ljudi ne poznaju sami sebe,i ne bave se sobom,jer to boli!
previshe je takvih primera ne samo vezano za preljubu u braku ili vezi!
previshe ljudi kazhe da hoce jedno a sushtinski zheli neshto drugo,
ali im palanachki mentalitet i uskogrudost,ogranichenost ne dozvoljavaju
da sami sebi pomognu,i nadju put ka istinskoj sreci...
i nazhalost,takvi ljudi imaju porodice,i decu,pa svoje frustracije projektuju na dete,
ili josh gore,ne bave se njima uopshte jer ih ne zanimaju njihovi problemi,
vec samo kako da dobiju ono shto ne smeju ili nece da kazhu da hoce!
 
to je zbog toga shto deklarativno trazhimo jedno,a istinski drugo!
ljudi ne poznaju sami sebe,i ne bave se sobom,jer to boli!
previshe je takvih primera ne samo vezano za preljubu u braku ili vezi!
previshe ljudi kazhe da hoce jedno a sushtinski zheli neshto drugo,
ali im palanachki mentalitet i uskogrudost,ogranichenost ne dozvoljavaju
da sami sebi pomognu,i nadju put ka istinskoj sreci...
i nazhalost,takvi ljudi imaju porodice,i decu,pa svoje frustracije projektuju na dete,
ili josh gore,ne bave se njima uopshte jer ih ne zanimaju njihovi problemi,
vec samo kako da dobiju ono shto ne smeju ili nece da kazhu da hoce!
Shvatio si da ne mora bas da ima striktne veze sa preljubom ali ako aludiras na homoseksualizam molim te da se ovde ne siris ima puno postova na tu temu.
 
Evo jedan od milion zivotnih problema koji donose nespokoj.Preljuba.Verovatno stara tema i nece naici na veliki odziv ali eto da pitam.Dosli smo u situaciju da 99 posto partnera vara supruznika.Naravno namera mi je da ste svi vi svrstani u taj jedan posto.koji ne vara.Svestan cinjenice da najomiljenije jelo ne mozes da jedes svaki dan uzastopno jer je prirodno da ce ti dosaditi.Ono sto mene zanima jeste,,kad smo bili mali,tj.mnogo veci ljudi nego sad,svi smo mastali o ljubavi i toplini porodicnog doma.Sad kad sami odlucujemo,vecina nas je spremna da to rizikuje iako smo cilj ostvarili.Pitanje je zasto odlucujemo da zivimo u lazi samo da nas neko ne bi podsetio na greh.A sto se tice odgovora da je zbog tog da nebi nesto vazno izgubili,pa na to smo nesvesno pristali kad smo odlucili da varamo,tj.da cinimo preljubu.Koliko linija lakseg otpora zapravo uzima od nas samih.

Mislim da ti statistika nije dobra.... 99%.....
 

Back
Top