Nick/aFatar

Па битно је страобално много је битно. Ал пошто овде узимају душу као да је на распродаји онда и није. Наравно тешко да се електрика може замислити без ћирилице и црвених паприка, афро без Хале Бери и Доцта без оног педера из Призон брејк.
 
Па битно је страобално много је битно. Ал пошто овде узимају душу као да је на распродаји онда и није. Наравно тешко да се електрика може замислити без ћирилице и црвених паприка, афро без Хале Бери и Доцта без оног педера из Призон брејк.

:rotf:
 
Untitlttdged.jpg


baš je lep
 
Mali Cicak od maricicak.
Mislim da je bas moj.
Avatar moje mesto snova... uvek sam u masti na nekom ostrvu, na moru... toplo, ugodno, lepo, veselo, bez odece...

- - - - - - - - - -

Bila je Andjelina sa jagodom jer volim jagode
Pa kengur kad sam bila trudna
Pa neko more
Pa jedna devojcica andjeo kad sam rodila moju devojcicu
Pa sad ovo
 
Јој чекај да поштено одговорим на тему.

Мада најгоре ми је кад треба да се сетим никова на форуму и броја сексуалних партнера. Агонија.

Прво је био nekst88. Регистрован још 2004. године. Ал скоро да није писао ништа. Онда ми је добро дошао у периоду честих смена никова једно пре неколико месеци до годину дана. Није тај имао аватар. Убила га Нина. Онда је био наравно bezibre!. Аватар је био један постер РХЧП са плавом позадином. Углавном. Тај је имао славне дане тако негде 2007-2009 на Тинејџерима и разним форумима. Убила га Нина. Доста интелектуалан тип. Онда је био наравно Black Leather. Аватар је је био нека садо-мазо карикатура. Тај је био активан отприлике 2010-2014, са разним фазама од садо-мазо ертотике на Љису до ренесансе на Женама. Ех тај је био и куварица, и дијеталац, и фотомодел и страшно духовит тип. Убила га Нина. Онда је био Ociti Mazohista. Још једна од легенди. Аватар... Ма је_беш аватар тај је већ био угледни форумаш. Исто ко и претходни куварица, јеб_ачица, беж чарапице, манекенка, креатор првог и јединог ријалитија у историји форума. Убила га Нина. Па онда разне епизодне улоге и камео појављивања, не зна им се број. Убила их Нина.
 

Back
Top