Danas se klinci i klinke...

Sto impicira da se onda tesko moze naci i nevina zena, jer sa kim bi bili ti muskarci nego sa zenama? Uzrok - posledica.

Mislim da muskarci, odnosno mladici i ne pitaju zene odnosno devojke kako ih vide, vec pitaju muskarce. Muskarci pre svega gledaju jedni na druge kao zaostale u razvoju po tom pitanju.

Jedna zena moze biti sa vise muskaraca. Tvoj primjer nista ne dokazuje. Ne znam postoje li neke statistike na tu temu.
 
Prvo mislim da mi kao drustvo upravo radimo lose time sto ih kritikujemo onim cuvenim "mladi danas imaju sex". Naravno da treba da imaju sex, to je bitan faktor njihovog unutrasnjeg razvoja. To sto smo mi sexualno isfrustrirana generacija, ne moramo nove generacije da inkvizitujemo time. Mediji , da , pogresno postavljaju kriterijume i nacin sexualnog ispunjenja, ali mladi treba da se sexaju i uzivaju. I mislimd a mediji uopste ne salju poruku poput "Hebi te se mladi sa kim stignete", vec salju poruku sexa kao socijalni status.

- - - - - - - - - -

Ako mene pitas, pusti mlade nemoj uopste da im govoris kako, koliko i po kojim kriterijumima treba da imaju sex. Dovoljno smo vec zabrljali.
 
Prvo mislim da mi kao drustvo upravo radimo lose time sto ih kritikujemo onim cuvenim "mladi danas imaju sex". Naravno da treba da imaju sex, to je bitan faktor njihovog unutrasnjeg razvoja. To sto smo mi sexualno isfrustrirana generacija, ne moramo nove generacije da inkvizitujemo time. Mediji , da , pogresno postavljaju kriterijume i nacin sexualnog ispunjenja, ali mladi treba da se sexaju i uzivaju. I mislimd a mediji uopste ne salju poruku poput "Hebi te se mladi sa kim stignete", vec salju poruku sexa kao socijalni status.

- - - - - - - - - -

Ako mene pitas, pusti mlade nemoj uopste da im govoris kako, koliko i po kojim kriterijumima treba da imaju sex. Dovoljno smo vec zabrljali.

DDDD.
 
Naravno da mladi treba da uzivaju i imaju seksualne odnose,pobogu ne treba da budu frigidni ali danas se klinci a pogotovo klinke nose sa time moram da skinem mrak sto bre a ona ima 14,15 ili 16 godina, nebitno sa kim vazno da skine mrak.To je pogresno,taj bolesni-interesni-materijalni trend iz USA u kome nema nista osim interesa i zivotinjskog zadovoljstva.Seks je danas postao nazalost trziste a zenski polni organ roba umesto da Seks bude prirodna-privatna stvar izmedju dvoje mladih ljudi odnosno momka i devojke danas je postao Fama,Ne slazem se sa tobom da Mediji ne kazu klinkama da ne stupaju rano u seksualne odnose,upravo suprotno mediji su jedan od glavnih faktora manipulacije sto je danas izvrgnut sistem vrednosti i sve po nalogu nekih koji imaju neke planove ali to je druga prica,nebitno, mislim da si pogresno shvatio.Sto se tice nase malo starije generacije,tu si me malo negativno iznenadio, za raliku od ovih klinaca i klinki nasa generacija ima bar malo kulture, postovanja,tolerancije i nekog reda. Mi smo generacija kada smo bili u tinejdzerskim godinama blejali skoro ceo dan napolju,zezali se,imali opusteniju komunikaciju medjusobom za raliku od ovih danasnjih klinaca i klinke koje po ceo dan bleje na fejsu,salju neke nebulozne postove,gledaju sve kroz neki interes ili korist,ne postuju nikog,kultura im je ustvari da nemaju kulturu,Nasa generacija za ove klince danas je zlato,realno.
 

Back
Top