dal da ubijem njega ili sebe

  • Začetnik teme na ivici ocaja
  • Datum pokretanja
na ivici ocaja:
Sta biste kad je ovakva situacija: 6 popodne, oblacno depresivno vreme...on ko zna gde je ne pada mu na pamet da se javi a vama ponos ne dozvoljava da to ucinite prvi...znate i ako ucinite nema nista od sastanka...on nece i to vas boli vise nego ostrica noza...a cini vam se da cete izludeti koliko vam treba...gde naci mir? :cry:

U sebi!!!!
Batali tipa... ako ti ne odgovara, shta se koji djavo nervirash oko njega???
 
rastamann:
A ti si ribetina sa filma, pa te jure po ulici...Ne lupetaj...

A da nije nekom palo na pamet da lika boli u'ce za nju?
Nije sve igra rechi, mozda te taj tip ne mirishe kako treba...

A shta si se ti sad nasao prozvan?
Mozda ona i jeste ribetina koju jure?
Mozda joj i jeste palo ma pamet da ga boli uvo za nju?
Naravno, lako je zgaziti nekog kome nije bash lako!
 
Slucajna prolaznica:
rastamann:
A ti si ribetina sa filma, pa te jure po ulici...Ne lupetaj...

Ja jesam,i to mi se stalno desava, toliko da me cak i nerviraju, pa ih sada samo izmarsiram. Jurnjava po ulici ili na nekim drugim mestima nema nikakve veze sa ljubavlju. Smucili su mi se tipovi koji te startuju na svakom koraku.Zbog toga sam i prestala da izlazim kada sam izgubila njega, svojom krivicom, naravno. Ja sam trazila ljubav i, za neobavestene i one koji je nikada nisu doziveli, zato to boli kada je izgubis, i polomi cak i najjace i do tada najsrecnije osobe.

Ah, pa me mozes traziti ljubav od tipova koji te startuju na ulici...
 
na ivici ocaja:
Sta biste kad je ovakva situacija: 6 popodne, oblacno depresivno vreme...on ko zna gde je ne pada mu na pamet da se javi a vama ponos ne dozvoljava da to ucinite prvi...znate i ako ucinite nema nista od sastanka...on nece i to vas boli vise nego ostrica noza...a cini vam se da cete izludeti koliko vam treba...gde naci mir? :cry:

igrice !! za racunar
a mozesh i da pozovesh pre toga
 
rastamann:
Nisam se osetio prozvan, niti gazim nekog, samo mislim da svi dajete savete na osnovu pretpostavke ad je on neki smrad...Bezveze...

Zanimljivo, a u topicu iznad si dosao do sledeceg zakljucka "Evo dragi moji, tipichnog dokaza da zene vole samo bezobzirne gadove....Shto se vishe trudish, sve nize padash....I posle pitaju, shta je deshava sa mushkarcima?...pih....Zene propadaju, ne mushkarci...". Ti bar ne dajes savete. Ali da slepo slusas svoje "pretpostavke" i stvaras globalne zakljucke, to je ocigledno. Naravno, to sto imas dvostruke standarde je ipak samo tvoj problem.
Ipak su u principu zene te koje su krive,a muskarci ili face, ili ucveljenci....
fuj.
 
na ivici ocaja:
Sta biste kad je ovakva situacija: 6 popodne, oblacno depresivno vreme...on ko zna gde je ne pada mu na pamet da se javi a vama ponos ne dozvoljava da to ucinite prvi...znate i ako ucinite nema nista od sastanka...on nece i to vas boli vise nego ostrica noza...a cini vam se da cete izludeti koliko vam treba...gde naci mir? :cry:

klin se klinom izbija! :wink:
 
lolla:
rastamann:
Nisam se osetio prozvan, niti gazim nekog, samo mislim da svi dajete savete na osnovu pretpostavke ad je on neki smrad...Bezveze...

Zanimljivo, a u topicu iznad si dosao do sledeceg zakljucka "Evo dragi moji, tipichnog dokaza da zene vole samo bezobzirne gadove....Shto se vishe trudish, sve nize padash....I posle pitaju, shta je deshava sa mushkarcima?...pih....Zene propadaju, ne mushkarci...". Ti bar ne dajes savete. Ali da slepo slusas svoje "pretpostavke" i stvaras globalne zakljucke, to je ocigledno. Naravno, to sto imas dvostruke standarde je ipak samo tvoj problem.
Ipak su u principu zene te koje su krive,a muskarci ili face, ili ucveljenci....
fuj.

Daleko od toga da smo ucveljeni....Ne pali se, nisam shovinista...
 
na ivici ocaja:
Sta biste kad je ovakva situacija: 6 popodne, oblacno depresivno vreme...on ko zna gde je ne pada mu na pamet da se javi a vama ponos ne dozvoljava da to ucinite prvi...znate i ako ucinite nema nista od sastanka...on nece i to vas boli vise nego ostrica noza...a cini vam se da cete izludeti koliko vam treba...gde naci mir? :cry:


Zovi druga i kresni se sa njim!!!
 
na ivici ocaja:
Sta biste kad je ovakva situacija: 6 popodne, oblacno depresivno vreme...on ko zna gde je ne pada mu na pamet da se javi a vama ponos ne dozvoljava da to ucinite prvi...znate i ako ucinite nema nista od sastanka...on nece i to vas boli vise nego ostrica noza...a cini vam se da cete izludeti koliko vam treba...gde naci mir? :cry:

Ponos - najveca bolest.
Ponos te sprecava da budes srecna, da budes sa onim sa kojim bi ti bilo lepo.
Ej, zaista umemo sami sebe da pokopavamo... Posle su nam drugi krivi.
 
Slucajna prolaznica:
Ali ste u pravu, uvek treba ici dalje i ne osvrtati se za onim sto je proslo, i STO JE NAJVAZNIJE, TREBA SE TRUDITI DA DOK TRAJE TOJ OSOBI DO KOJE VAM JE ZAISTA STALO TO I POKAZETE BEZ STRAHA, ja to nisam uradila i on je pomislio da sam uobrazena mala koja je samo htela da se poigra sa njim. Zato se i kajem, jer je on bio prvi decko koga sam upoznala i koji me je POSTOVAO i gledao za ozbiljno, a ne da me samo iskoristi.
I eto, nadam se da cete i iz ove moje price nesto nauciti, a mislim da je ovo najvaznije u celoj stvari, i da cete uspeti da ostvarite ono sto zelite i budete srecniji sutra.

Jedini nacin da se ne pokajete i da nezalite nikada u svom zivotu jeste da uvek uradite ono sto zelite ISKRENO I BEZ STRAHA ne obaziruci se ni na koga i ni nasta. Jer tada, i ako izgubite, nece vam biti zao - PROBALI STE, a to je najvaznije!!!

Pozdrav svima!


Ja tako, ISKRENO I BEZ STRAHA, rekla "Začarao si me", a on kaže "Tebe, koja zna gde đavo spava....čisto sumnjam...".....Tako da ne treba se istrčavati. Mada, opet, treba biti konstruktivan i pokazati da hoćeš da sačuvaš to nešto što se dešava, ako je lepo......A, šta momci poštuju kod devojaka, evo otvaram topik, baš me interesuje....poz.
 
Ja tako, ISKRENO I BEZ STRAHA, rekla "Začarao si me", a on kaže "Tebe, koja zna gde đavo spava....čisto sumnjam...".....Tako da ne treba se istrčavati. Mada, opet, treba biti konstruktivan i pokazati da hoćeš da sačuvaš to nešto što se dešava, ako je lepo......A, šta momci poštuju kod devojaka, evo otvaram topik, baš me interesuje....poz.[/quote]


Ne treba istrcavati, ali... Lepo si mu rekla, on ti nije lepo odgovorio. To znaci samo da on nije za tebe. Jesi li izgubila nesto? Ne. Dobila si. Znas na cemu si i neces vise gubiti vreme na njega.
 

Back
Top