Mira Marković ne želi diktatora u svom komšiluku

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nepozvani Junak

Domaćin
Poruka
3.637
mira-markovic-300x200.jpg

Mira Marković ne želi da živi pored čoveka koji ne poštuje volju naroda

MOSKVA, 30. decembar 2012, (Njuz) – Udovica bivšeg jugoslovenskog predsednika Slobodana Miloševića, Mirjana Marković, sa velikom je uznemirenošću primila vest da će se u vilu pored njene možda useliti sirijski predsednik Bašar Asad.

Markovićeva je rekla da u Barvihu žive ugledni porodični ljudi i da je poslednje što želi da joj se u prvi komšiluk doseli neki diktator.

- Nadam se da je ovo neproverena informacija, jer zaista ne znam zašto bi Rusija uopšte pomagala jednom takvom čoveku kakav je Asad – izjavila je Mirjana Markovića za Njuz – U pitanju je diktator koji ne samo što ignoriše želju naroda da siđe s vlasti, već je odgovoran i za pogibije svojih sunarodnika.


Supruga bivšeg jugoslovenskog predsednika smatra da bi jedan takav komšija posebno negativno mogao da utiče na njenu porodicu.

- Ne brinem se previše za sina Marka, koji je dovoljno zreo i ne verujem da bi Asad mogao na njega da loše utiče, ali se plašim za svoju unuku – smatra Mira Marković – Poslednje što želim je da odrasta okružena nekim čudnim ljudima.

Marko D.

http://www.njuz.net/mira-markovic-ne-zeli-diktatora-u-svom-komsiluku/


Šta misle dragi forumaši, da li će Rusija izaći u susret važenoj udovici i akademiku?
 
mira-markovic-300x200.jpg


http://www.njuz.net/mira-markovic-ne-zeli-diktatora-u-svom-komsiluku/
Šta misle dragi forumaši, da li će Rusija izaći u susret važenoj udovici i akademiku?

И шта мислиш, да М.Марковић Руси,неће уважити захтев!
Треба бити стрпљив па видети.
Она јесте удовица али и академик. То Руси боље знају шта значи, за разлику од острашћених Срба. Сва је срећа да их има мало иначе било би зло по Србију.Но ускоро ће све доћи на своје место.
 
Sasvim sam siguran da niti je njuz video nju niti ona njuz.

Problem su samo oni koji veruju u svakakve gluposti što piše okupaciona štampa u Srbiji ili stigne sa javnog servisa, prve turske ili nekog sličnog smeća iz televizora.

Vreme je da se ovaj narod prizove pameti. Nažalost, sasvim sam siguran da sve dok postoje likovi kao ovaj koji je toliko lakoveran da bi sutra poverovao da je zemlja ploča a trsi se i muči da otvori neku ovakvu temu, 20-30% građana Srbije jednostavno mora da bude glupo i povozito.
 
Sasvim sam siguran da niti je njuz video nju niti ona njuz.

Problem su samo oni koji veruju u svakakve gluposti što piše okupaciona štampa u Srbiji ili stigne sa javnog servisa, prve turske ili nekog sličnog smeća iz televizora.

Vreme je da se ovaj narod prizove pameti. Nažalost, sasvim sam siguran da sve dok postoje likovi kao ovaj koji je toliko lakoveran da bi sutra poverovao da je zemlja ploča a trsi se i muči da otvori neku ovakvu temu, 20-30% građana Srbije jednostavno mora da bude glupo i povozito.

Odkad je NJUZ okupaciona štampa? :think:
 
Dok je u Srbiji.

Da nije nosio bi srpski naziv recimo novosti a ne ko cigansko smeće od imena Njuz.

Šta je njuz na srpskom ? WC ? Klozet ? Ili neki sličan smrad ?
Немој тако.Ако прошеташ Кнезом и начуљиш уши,видећеш да се енглески користи малтене подједнако као и српски.Кад чујеш неког да на енглеском пљује по Србији,знај да је то сељачина Србин који је научио 5-6 реченица енглеског,довео пријатеља стрејнџера да му покаже Београд и тиме показује како је бољи од Београђана који говоре српски.
 
Dok je u Srbiji.

Da nije nosio bi srpski naziv recimo novosti a ne ko cigansko smeće od imena Njuz.

Šta je njuz na srpskom ? WC ? Klozet ? Ili neki sličan smrad ?

Vaše pravo je da neki list ne volite ili cenite pa kao takav kupite i plaćanjem pomognete da i sutra pišu ono što vi volite da čitate,
ali ja bih vas zaista zamolio da se držite teme, ja vaše ne spamujem niti smetam kada se negde vode ozbiljnije rasprave.
Broj dosadašnjih poruka u mom profilu jasno kazuje da sam medju slabopišjivijim korisnicima :D
 
Немој тако.Ако прошеташ Кнезом и начуљиш уши,видећеш да се енглески користи малтене подједнако као и српски.Кад чујеш неког да на енглеском пљује по Србији,знај да је то сељачина Србин који је научио 5-6 реченица енглеског,довео пријатеља стрејнџера да му покаже Београд и тиме показује како је бољи од Београђана који говоре српски.

Zašto stalno potenciram na glupim i povozitim "zemljacima" ? Zato što je najlakše biti niko i ništa hego neko.

Srpskoj gluposti nema kraja !
 
Vaše pravo je da neki list ne volite ili cenite pa kao takav kupite i plaćanjem pomognete da i sutra pišu ono što vi volite da čitate,
ali ja bih vas zaista zamolio da se držite teme, ja vaše ne spamujem niti smetam kada se negde vode ozbiljnije rasprave.
Broj dosadašnjih poruka u mom profilu jasno kazuje da sam medju slabopišjivijim korisnicima :D

Moje pravo kao građanina Srbije i onog koji zivi u Srbiji je da hoću da slušam srpskli jezik da čitam srpske novine i knjige, da slušam srpske vesti, da pričan sa prijateljima na srpskom ...

Kome se to ne dopada nek promeni državu. Lakše če biti i njemu kao običnom poturici i poltrončiću a i meni da ne moram da slušam svako goomno u mom okruženju.
 
Немој тако.Ако прошеташ Кнезом и начуљиш уши,видећеш да се енглески користи малтене подједнако као и српски.Кад чујеш неког да на енглеском пљује по Србији,знај да је то сељачина Србин који је научио 5-6 реченица енглеског,довео пријатеља стрејнџера да му покаже Београд и тиме показује како је бољи од Београђана који говоре српски.
Није то само у Београду!
Ево дошла нам је ,дијаспора'' у унутрашњост да обиђе онемоћале родитеље и од њих се може чути само: ,,Тамо код нас је то квалитетније,није кинеско'', ,,Код нас је јевтиније'', ,,Како се то каже на српском'' и ....мука ми је да све бисере набрајам.
 
Moje pravo kao građanina Srbije i onog koji zivi u Srbiji je da hoću da slušam srpskli jezik da čitam srpske novine i knjige, da slušam srpske vesti, da pričan sa prijateljima na srpskom ...

Kome se to ne dopada nek promeni državu. Lakše če biti i njemu kao običnom poturici i poltrončiću a i meni da ne moram da slušam svako goomno u mom okruženju.

Pa zar nije čitava vest napisana na srpskom EKAVSKOM jeziku?
A ako primetite i KURIR sve piše latinicom a nazivaju sebe srpskim novinama iako "kurir" uopšte nije srpska reč?
Da čitate "Политику А.Д." sada bi ste zneli neki konkretniji stav na ćirilici.
 
Pa zar nije čitava vest napisana na srpskom EKAVSKOM jeziku?
A ako primetite i KURIR sve piše latinicom a nazivaju sebe srpskim novinama iako "kurir" uopšte nije srpska reč?
Da čitate "Политику А.Д." sada bi ste zneli neki konkretniji stav na ćirilici.

Kao što je svaka budala naučila da govori "ENGLESKI" tako i svako može da nauči srpski.
Problem nisu slova nego sadržaj lista.

Jel ti čitaš knjigu zbog slova ili zbog sadržaja ?
 
Poslednja izmena:
Kao što je svaka budala naučila da govori "ENGLESKI" tako i svako može da nauči srpski.
Problem nisu slova nego sadržaj lista.

Jel ti čitaš knjgu, ako uopšte čitaš neku knjigu, zbog slova ili zbog sadržaja ?

Meni a i mnogim gradjanima Srbije je sadržaj lista NJUZ izuzetno zanimljiv i vraća mi/nam nadu
da u Srbiji postoje ajd pametni nego i spremni da kao pametni ostanu u Srbiji
Ovi iz Kurira recimo nemaju kud, oni prosto MORAJU da ostanu u Srbiji jer su takvi kakvi su
 
Ajde bre takozvane demokrate danas je 1.januar Nova godina ... ne mogu da vas učim redu i kulturi svaki dan.

Nije u redu da kao pripadnici i građani najintelektualnije nacije na zemlji budete toliko naivni i nepismeni. Naučite nešto i van novinskih listova, TV propagande, glupih izjava političara, podplaćnih novinara .... naučite bar da čitate NJUZ između redova !!!!
 
Meni a i mnogim gradjanima Srbije je sadržaj lista NJUZ izuzetno zanimljiv i vraća mi/nam nadu
da u Srbiji postoje ajd pametni nego i spremni da kao pametni ostanu u Srbiji
Ovi iz Kurira recimo nemaju kud, oni prosto MORAJU da ostanu u Srbiji jer su takvi kakvi su


I meni je svojevremeno "JEŽ" bio zanimljiv. Sad kad nema njega može i njuz da posluži svaki put kad mi treba zdravog smeha.

Nego, ne reče mi da li ti čitaš knjige zbog slova ili sadržaja ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top