Tablete za pojačanje potencije i seksualne želje

i med i kamagra i vrti se oko svoje ose tri puta u podne pa ces biti pastuv

hahahaha realno bićeš pastuv ima da te svaka žemska hoće :zcepanje:

:hahaha:Mada je malo škakljivo u apoteci tražiti, moraću kapa, naočare, šal...

Čuj škakljivo. A ne moraš ti da ideš u apoteku da kupiš tu "malu plavu pilulu" što neko dole reče. Ovo ti je moderno doba. Sad sve može online. Sediš kući za kompom u 5 klikova poručiš i stigne ti na adresu. Plus, pošta to fino sve zapakuje i dostavi tako da niko ni ne zna šta si dobio. Ja lično hvala Bogu nemam tih problema ali imam par prijatelja koji su na žalost morali malo da se pojačaju. Oni su koristili Kamagru što ovaj gore spomene i kažu da im je pomoglo i da nisu imali neka neželjena dejstva. E sada ti moraš sam da vidiš...probaš pa kako prođe. Ono...ima tih što prodaju to čudo online i sve je transparentno recimo na sajtu imaš i cene i sve pa možeš steći sliku o tome koliko para to sve košta ;)


Kuj se guras na Moravu ako ti se nije priebalo ?
Dao bi dinar da udjes u kolo , a davaces dva da
iz njega izadjes !:kafa:

Koji je Bog humora ovaj Sarvaš! :zcepanje: :hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Čuj škakljivo. A ne moraš ti da ideš u apoteku da kupiš tu "malu plavu pilulu" što neko dole reče. Ovo ti je moderno doba. Sad sve može online. Sediš kući za kompom u 5 klikova poručiš i stigne ti na adresu. Plus, pošta to fino sve zapakuje i dostavi tako da niko ni ne zna šta si dobio.
6a3b6de1e1c10189ed8cf8ee98b56c07--funny-sexy-funny-pics.jpg
 
Morao sam da napravim nalog da se posavetujem i da vidim sa vama..
Da li vam je neugodno kada tražite kapsule za potenciju ili slično u apoteci?
Jel idete van vašeg kraja?
Jel se maskirate?

MEni nešto uvek sramota, mada ove farmaceutkinje se smeškaju uvek... pozitivno.. a možda i grešim..

Evo čitam svašta nešto, ja sam probavao i one jače varijante ali nešto se paranoišem.. čuo sam razne priče.. da nisu ove prirodne možda bolja opcija? Ne znam ni sam... Šljive iz afrike ili nešto sl?
Pozdrav.
 
Morao sam da napravim nalog da se posavetujem i da vidim sa vama..
Da li vam je neugodno kada tražite kapsule za potenciju ili slično u apoteci?
Jel idete van vašeg kraja?
Jel se maskirate?

MEni nešto uvek sramota, mada ove farmaceutkinje se smeškaju uvek... pozitivno.. a možda i grešim..

Evo čitam svašta nešto, ja sam probavao i one jače varijante ali nešto se paranoišem.. čuo sam razne priče.. da nisu ove prirodne možda bolja opcija? Ne znam ni sam... Šljive iz afrike ili nešto sl?
Pozdrav.

sto blam,ulazis samo gde su ruzne matore apotekarke
 
ovi što diže tegove ne diže im se kita, ili šta ?

Tribulus je prirodno povecanje testosterona.
Bilderi ga za to koriste.

E sad ljudi u periodu od 40+ imaju takozvanu andropauzu i naglo smanjenje testosterona sto sveukupno utice i na slabiji imunitet i manjak energije, slabiju potenciju i zelju za seksom.

E sad Tribulus kao tu pomaze.
Ali se koristi i za misice.
 
Tribulus je prirodno povecanje testosterona.
Bilderi ga za to koriste.

E sad ljudi u periodu od 40+ imaju takozvanu andropauzu i naglo smanjenje testosterona sto sveukupno utice i na slabiji imunitet i manjak energije, slabiju potenciju i zelju za seksom.

E sad Tribulus kao tu pomaze.
Ali se koristi i za misice.


prema ovim podacima, zaključujem da svi koje trpaju tegove na sebe, sa svim proteinima su - seksualno oslabljeni ?

zašto bi se neko bildovao a da mu nije motiv da može da kara neku super ribu, a da pri tom je siroma impontentan i samo diže tegove ?
 
prema ovim podacima, zaključujem da svi koje trpaju tegove na sebe, sa svim proteinima su - seksualno oslabljeni ?

zašto bi se neko bildovao a da mu nije motiv da može da kara neku super ribu, a da pri tom je siroma impontentan i samo diže tegove ?

Koliko sam ja informisan bilderi to koriste za snagu, izdrzljivost i vitalnost.
 

Back
Top