kako ih ostaviti bezbolno
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: kako ih ostaviti bezbolno

Podrazumevano kako ih ostaviti bezbolno

nisam ja prema svakoj djubre...da samo projasem i nestanem...samo prema onim koje zasluzuju...koje imaju po dva tri yebaca u isto vreme...pa se upletu u moju mrezu...ili se ja upletem u njihovu...i verovatno jos iz starta predosecaju da ce biti potrosna roba...pa iz tog razloga sacuvaju kontakte sa ostalima...ne mogu da budem kreten prema osecajnim stvorenjima...kojima iz ociju citas zaljubljenost...neiskustvo...osecajnost...posebno one ljupke...volim devojke koje se lepo izrazavaju i koje u sebi imaju nesto decije...neiskvareno...koje u svom ponasanju imaju nesto simpaticno...takve sam uvek zaobilazio u sirokom luku...ponekad i nisam mogao da izbegnem...i u svaku sam se zaljubio...i od svake sam morao da pobegnem...da spasim sebe i druge muke...koja nastupa kad se vezes za nekoga...a znas da ako produzis vezu produzavas i muenje...jer nije vreme da se vezes...nikad nisam imao srca da im kazem da je gotovo...bolelo me da osete da su izdane...povredjene...vec danima pokusavam da izvedem tako nesto...ali mi ne uspeva...nemam srca da joj kazem...kad god se spremim da joj saopstim...pogledam je u oci...i kao da predoseca sta cu reci oci joj se napune suza...i gleda me tuzno...i nemam srca...i poludim...

Ističe se
    Učlanjen
    25.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Ma nemam ja pojma,,,nikad nisam ostavljo,,,uvek ja bio sutnut,,
    A sto mi zabarikadirase temu???ZBog onih....onih,,,ccc
    i imala je veze sa LJiS(sad je stvarno Lupio)

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

sto si je zavlacio bezveze

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Ako nemas muda da ostavis,nemas muda i da volis.
    Krajnje jednostavno

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Kad veza treba da se prekine tu ce uvek neko biti povredjen, izvuci deblji kraj. Diplomatski se rastaviti bez posledica po neku stranu je moguce isto kolko i svrшiti istovremeno u toku sexa.

Početnik
    Učlanjen
    16.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Devilishgirl
    i ja bih te isto pitala

Domaćin lav607 (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2005.
    Reputaciona moć
    87

Podrazumevano

Sto vecim cekicem...................... :wink:

Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Citat Original postavio lavica76
    Citat Original postavio Devilishgirl
    i ja bih te isto pitala
    A jel to pomislite kada treba da vi ostavite?

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ne..

Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

pa naravno.Tad samo gledate da zapalite.
    Ma zene...

Domaćin Dont_Break_The_Oath (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Lako je ostavljati ljude sa kojima si u vezi,jos ako nije duboka,sada mi se to cini tako lako izvodljivo,tako normalno.
    Kako li je bilo meni kada sam se ja razvodio i kada sam rekao NE svojoj bivsoj zeni.E to je bio najtezi potez u mom zivotu,pa tek onda,tek posle tog uraganskog soka pocela je da sagledava svoje greske i povukla se,nije spavala nocima,,rezimirala je sve,,rezimirala je svoje bahato ponasanje i svoje ispade agresije koje ja vise nisam mogao da tolerisem.
    A mene je kidalo,klalo me je totalno dok sam je gledao kako tek onda kada je sve gotovo ona sagledava svoje greske.
    Ali nije se moglo nista popraviti.Mene je bolelo sto je tako ispalo,sto je ona svojim izletima,hirovima i naglim cestim promenama raspolozenja uz odbijanje svakog,ali svakog mog saveta za pomoc,mene je bolelo sto sam prestao da je volim,sto sam osetio tu gadnu,neukusnu prazninu prema njoj,kada sam pogledao sta sam ja postao u tom braku slusajuci samo nju a sopstveni zivot potkopavao i razbolevao se.
    To poslednje NE,i to bolestan,psihicki unisten,slab,,,nikada necu shvatiti odakle mi hrabrosti i to NE da joj kazem.
    E to je tesko staviti nekome do znanja,a ne povrsne vezice koje nisu vredne paznje,one usputne.

Iskusan esperanca137 (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    109

Podrazumevano Re: kako ih ostaviti bezbolno

Citat Original postavio Александар-80
    nisam ja prema svakoj djubre...da samo projasem i nestanem...samo prema onim koje zasluzuju...koje imaju po dva tri yebaca u isto vreme...pa se upletu u moju mrezu...ili se ja upletem u njihovu...i verovatno jos iz starta predosecaju da ce biti potrosna roba...pa iz tog razloga sacuvaju kontakte sa ostalima...ne mogu da budem kreten prema osecajnim stvorenjima...kojima iz ociju citas zaljubljenost...neiskustvo...osecajnost...posebno one ljupke...volim devojke koje se lepo izrazavaju i koje u sebi imaju nesto decije...neiskvareno...koje u svom ponasanju imaju nesto simpaticno...takve sam uvek zaobilazio u sirokom luku...ponekad i nisam mogao da izbegnem...i u svaku sam se zaljubio...i od svake sam morao da pobegnem...da spasim sebe i druge muke...koja nastupa kad se vezes za nekoga...a znas da ako produzis vezu produzavas i muenje...jer nije vreme da se vezes...nikad nisam imao srca da im kazem da je gotovo...bolelo me da osete da su izdane...povredjene...vec danima pokusavam da izvedem tako nesto...ali mi ne uspeva...nemam srca da joj kazem...kad god se spremim da joj saopstim...pogledam je u oci...i kao da predoseca sta cu reci oci joj se napune suza...i gleda me tuzno...i nemam srca...i poludim...
    Nije vreme da se vezes?Nisam bas dobro shvatila sta si time hteo da kazes.Jer si pod tim mislio da se ozenis ili da imas ozbiljnu vezu?
    Ako bezis od zenidbe,razumem te,jer koliko shvatam imas 25g.Nekim muskarcima je stvarno potrebno vreme da odrastu i uozbilje se.Bez obzira na situaciju i kako ti kazes nije vreme - mozda ces se posle kajati,jer neces naci tako dobru devojku kao sto je ona - samo konstatujem iz prilozenog.Ako neces ozbiljnu vezu - zasto si uoste presao na dobre devojke?
    Jedino sto ti mogu reci - sakupi snagu i reci joj istinu ma koliko ona bolela.Budi cvrst:Ako produzavas agoniju sve ce ti biti gore i jednom ce se desiti da budes nespreman,umoran,nervozan, pa ces je strasno povrediti.
    Mozda nece shavtiti odmah,mrzece te, patice,ali ce ti kad "strasti prodju" biti zahvalna.
    Izadji iz veze dostojanstveno koliko god je moguce.
    Ja bih tako uradila.Na tebi je da odlucis.
    Srecno u svakom slucaju.

Domaćin Dont_Break_The_Oath (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Hmm,to za vezivanje mi nije jasno,,,mislim,godine i nisu presudne za zenidbu,nego je poenta iz koga ugla se gleda na brak.

Poznat
    Učlanjen
    01.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Sta ti smeta vezivanje?
    Pa nisi klinac!
    Ako pukne, puklo je.
    Povrsne veze se zaboravljaju, duboke ostavljaju trag!
    A svako ko ti ostavi trag na srcu, ma kakav bio, bio je tvoj ucitelj!
    Alo, bre, na sta vi trosite svoj zivot, pod nekakvim nebuloznim izgovorima?

Vragolasta Amfibija
    Guest

Podrazumevano

Neces da se vezes jer ona nije prava za tebe?Ok.
    Sto vise odugovlacis bice teze i tebi i njoj.A i nikad ne znas kako ce da se zavrsi kad joj budes reko.

CaLiMeRo
    Guest

Podrazumevano E zato si top cica

Citat Original postavio divlja u srcu
    Taman tako.

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Mnogo je gore ostajati sa nekim u vezi iz sazaljenja nego mu otvoreno reci da je kraj.

Aphroditi
    Guest

Podrazumevano

A ja sve nekako imam utisak da nas sve neko za.ebava sa ovakvim pitanjima. Pa prosto ne mogu da verujem da neko ozbiljno stoji iza ovakvih prica?! Ili sam ja mnogo naivna?! :?

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Citat Original postavio divlja u srcu
    Sta ti smeta vezivanje?
    Pa nisi klinac!
    Ako pukne, puklo je.
    Povrsne veze se zaboravljaju, duboke ostavljaju trag!
    A svako ko ti ostavi trag na srcu, ma kakav bio, bio je tvoj ucitelj!
    lepo ti ova divlja rekla...mislim,sta bi vise? sta ti ocekujes uopste od svog emotivnog i erotskog zivota u buducnosti,zapitaj se!

chika_doktor
    Guest

Podrazumevano

Zakljucak!!! Zene vole da budu u vezi i ako je muzjak cemu zele se odma udati ako je ikako moguce...E tu nastaje kolizija...

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

e ale patetichan si malo :? pa nemoj da raskidash nego ih gomilaj, pa kad provale, otici ce same, a nece ni biti vishe ljupke, pa ces i ti moci da ih ostavish

Aktivan član random_cloud_form (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2004.
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

aleks, kao da te malo muci osecanje krivice sto ostavljas svoje obozavateljke i ides dalje... ali ako vec zivis taj mit don zuana, onda igraj ga, majku mu, do kraja. ali dobro, jos si mlad i zelen, neiskvaren, na pocetku si karijere....

menjao sam gumu na kolima pre neki dan kod jednog cige vulkanizera, i sve mi nesto sumnjivo te ga naivno pitah - a je l dobra ova guma sto mi prodajes? a on duhovito rece - "dobra je, ne brini, ja da ne znam da lazem ne bih ni krao."

kao da je tvoj problem u vezi sa ovim (nazvah ga) Ciginim zakonom. Ako se vec bavis kradjom moras da umes i da lazes, stisni zube, ma zaplaci i ti, i nekako odvali preko usta da moras hitno u Rio....
    Vremenom ce ti biti sve lakse, uigraces se, na kraju ces toliko odrveniti da ces morati i da glumis placljiv glas i kako ti je tesko a nece te doticati uopste....

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

aa randome ti ce efendijinim stopama da krenesh, poshto zasnujesh porodicu i to..aaaaaa

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Podrazumevano

E jadan ti.
    Bash mi te je zao.

Aktivan član random_cloud_form (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2004.
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Citat Original postavio ?
    aa randome ti ce efendijinim stopama da krenesh, poshto zasnujesh porodicu i to..aaaaaa
    ne, to nije moj mit

Slične teme

1. Kako se bezbolno izvuci
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 01.12.2008., 14:58
  2. Kako da bude bezbolno ono sto ne boli
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 07.04.2008., 02:16
  3. KAKO OSTAVITI VOLJENU OSOBU???
    Autor bronzana u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 143
    Poslednja poruka: 20.09.2007., 23:18
  4. Kako da BEZBOLNO otkačimo dečka koji nam se ne svidja?
    Autor $ PLAVUŠICA $ u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 22.02.2006., 00:07

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •